Haydnlaan 10, Roosendaal
Haydnlaan 10 (4702 KL Roosendaal, Noord-Brabant) is een twee-onder-een-kapwoning uit 1968, met 136 m² verwarmde woonruimte (geregistreerd: 152 m² gebruiksoppervlakte) op een perceel van 244 m², in de buurt Fatima-villapark.
Waarde-indicatie
€ 484.000
Onze beste schatting bij gangbaar onderhoud, op basis van verkopen tot en met september 2026, omgerekend naar de prijzen van nu.
Vier van de vijf woningen zoals deze verkopen tussen deze twee bedragen. Voor een woning als deze is de marge ± 17%. De marge is hier breder, omdat er dichtbij te weinig vergelijkbare woningen verkocht zijn.
Weet u hoe deze woning erbij staat?
Het bedrag hierboven gaat uit van gangbaar onderhoud: de staat waarin de meeste woningen verkopen, en dat komt vrijwel overeen met goed. Kies hieronder wat er van toepassing is, dan wordt de schatting scherper.
Weet u de WOZ-waarde van deze woning?
Met de WOZ-waarde van uw beschikking wordt de schatting gemiddeld ruim een kwart scherper. Wij bewaren het bedrag niet: het verandert alleen wat u nu ziet. Het grijze bedrag in het veld is een voorbeeld bij onze schatting, niet uw WOZ.
Wat is een compleet dossier?
Energielabel, woningtype en bestemmingsplan zijn bekend.
Dit maakt de marge groter. Eerst wat er van dit adres niet geregistreerd is, daarna wat van geen enkele woning geregistreerd wordt.
- Staat van onderhoud en afwerking binnen: dat staat in geen enkel register
- Verbouwingen die (nog) niet in het gebouwenregister (de BAG) staan
Weet u de onderhoudsstaat? Geef hem op bij de waarde-indicatie — dan wordt de schatting scherper.
Weet u meer over deze woning? Vertel het ons.
- Gebruiksoppervlakte152 m²
- Bouwjaar1968
- WoningtypeTwee-onder-een-kapwoning
- Prijs per m²€ 3.182voor deze woning
Waarom dit bedrag?
We nemen de gemiddelde woning in Fatima-villapark als uitgangspunt en rekenen van daaruit naar deze woning toe. De kenmerken hieronder maken het verschil.
Gemiddeld in Fatima-villapark
€ 3.360
per m², alle woningtypen
−5% voor deze woning
Deze woning
€ 3.182
per m² × 152 m² = € 484.000
Verlaagt de prijs per m²4
- Eigen perceel van 244 m²duidelijk
Weinig grond voor een woning van 152 m². Het gaat om de verhouding tussen grond en woning, niet om het aantal m² grond alleen.
- Bouwjaar 1968licht
Woningen uit deze bouwperiode brengen landelijk gezien minder op dan gemiddeld.
- Gemeten woonoppervlakte 136 m², geregistreerd 152 m²licht
De energieadviseur mat in de woning minder verwarmde woonruimte dan er geregistreerd staat.
- Twee-onder-een-kapwoning van 152 m²licht
Een twee-onder-een-kapwoning van deze maat brengt per m² minder op dan de gemiddelde woning in Fatima-villapark: hoe groter de woning, hoe lager de prijs per m².
Nog niet bekend
- Staat van onderhoud en afwerking binnenGeef het op
Dat staat in geen enkel register. Het is het deel van de marge dat altijd blijft, ook als al het andere bekend is.
Hoe komen we tot dit bedrag?
De pijlen en stippen hebben wij niet zelf bedacht: ze volgen uit ons rekenmodel. Een pijl laat zien of een kenmerk de prijs per m² verhoogt of verlaagt ten opzichte van de gemiddelde woning in Fatima-villapark. De stippen laten zien hoe sterk: licht, duidelijk of sterk.
De gemiddelde prijs bovenaan is omgerekend naar dezelfde maat als deze woning. Wij rekenen met de oppervlakte zoals die geregistreerd staat, en daarin telt ook een eventuele berging en/of garage mee. Het verschil tussen de twee prijzen komt niet alleen uit de kenmerken hierboven: we vergelijken de uitkomst ook met recente verkopen in de omgeving. Tot slot vermenigvuldigen we de prijs per m² met het aantal vierkante meters; dat geeft het bedrag. Hoe zwaar elk kenmerk precies meetelt, staat in onze methodiek.
Welke vraagprijs past bij Haydnlaan 10?
Verwachte vraagprijs
€ 463.000
tussen € 401.000 en € 525.000
als de woning nu te koop komt, bij gangbaar onderhoud
+5% overboden
Verwachte verkoopprijs
€ 484.000
tussen € 401.000 en € 566.000
de waarde-indicatie van deze woning
De waarde-indicatie van € 484.000 is wat de woning naar verwachting opbrengt. Een vraagprijs ligt daar meestal onder: een woning wordt iets lager in de markt gezet, en kopers bieden eroverheen. Voor een twee-onder-een-kapwoning in deze prijsklasse en in Fatima-villapark verwachten we dat de verkoopprijs 5% boven deze vraagprijs uitkomt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, en hangt af van de markt van nu, de prijsklasse, het woningtype en de buurt.
De buurt Fatima-villapark, de afgelopen twaalf maanden
- woningen verkocht waarvan wij de vraagprijs kennen
- 27
- daarvan ging boven de vraagprijs weg
- 85%
- de mediane verkoop boven de vraagprijs
- 7%
Deze woning komt lager uit dan die mediane verkoop, omdat woningen die nu te koop komen meestal iets hoger worden aangeboden dan de al verkochte woningen in deze cijfers.
Een vraagprijs is een keuze van verkoper en makelaar, geen meting: hij kan bewust lager of hoger liggen. De marge is iets smaller dan bij de waarde-indicatie, want bij een verkoopprijs maakt ook het bieden het onzeker. In onze metingen valt 80% van de echte vraagprijzen binnen deze marge. Geeft u bij de waarde-indicatie de onderhoudsstaat op, dan staat daar ook de vraagprijs die daarbij past. Hoe wij dit rekenen en hoe dicht het bij echte vraagprijzen ligt, staat in de methodiek; hoeveel er per gemeente en prijsklasse overboden wordt, in ons artikel over overbieden.
Hoe ontwikkelde de waarde van Haydnlaan 10 zich?
Een woning van deze waarde in Noord-Brabant was in november 2016 ongeveer € 243.000 waard en is nu € 484.000: +99% in 10 jaar. Dit is de prijsontwikkeling in Noord-Brabant volgens de CBS/Kadaster-prijsindex, toegepast op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.
Alle bedragen per jaar
| Maand | Waarde-indicatie | Marge | Verandering |
|---|---|---|---|
| januari 2017 | € 246.000 | ± 22% | — |
| januari 2018 | € 261.000 | ± 21% | +6% |
| januari 2019 | € 277.000 | ± 21% | +6% |
| januari 2020 | € 291.000 | ± 20% | +5% |
| januari 2021 | € 320.000 | ± 20% | +10% |
| januari 2022 | € 384.000 | ± 19% | +20% |
| januari 2023 | € 393.000 | ± 19% | +2% |
| januari 2024 | € 397.000 | ± 18% | +1% |
| januari 2025 | € 444.000 | ± 18% | +12% |
| januari 2026 | € 475.000 | ± 17% | +7% |
| september 2026 | € 484.000 | ± 17% | +2% |
Bron: CBS/Kadaster Prijsindex Bestaande Koopwoningen, de reeks voor Noord-Brabant en die voor twee-onder-een-kapwoningen, aangevuld met de landelijke beweging per maand. De lijn loopt tot september 2026 en staat daar op het bedrag van vandaag. Hoe verder terug, hoe breder de marge: een half procentpunt per jaar. De index beschrijft de markt in Noord-Brabant; hoe deze straat daarvan afweek, weet alleen wie er verkocht heeft. Verbouwingen en onderhoud zitten er niet in.
Wat weten we van Haydnlaan 10?
| Postcode | 4702 KL |
|---|---|
| Woningtype | Twee-onder-een-kapwoning · ter plaatse vastgesteld bij de energielabelopname |
| Plek in de rij | 5e van 6 aaneengesloten woningen |
| Gebruiksoppervlakte | 152 m² · waarvan 136 m² verwarmd volgens de energielabelopname |
| Bouwjaar | 1968 |
| Perceeloppervlakte | 244 m² · kadastraal vastgesteld |
| Energielabel | B · geregistreerd bij RVO (EP-Online), opname in 2025. Wat daarna veranderde, zoals zonnepanelen of isolatie, staat er pas in na een nieuwe opname. |
| Inhoud van het pand | 502 m³ · gemeten met laserhoogtemetingen vanuit de lucht (3DBAG) |
| Bouwlagen | 3 · bovengronds, geteld met laserhoogtemetingen (3DBAG). Een kelder telt niet mee |
| Hoogte van het pand | 8,9 meter · van straatniveau tot het hoogste punt van het dak |
| Dakvorm | Schuin dak |
| Ruimte voor zonnepanelen | Circa 34 panelen Op 90 m² bruikbaar dakvlak, gemeten met laserhoogtemetingen vanuit de lucht (3DBAG). Het grootste dakvlak ligt op het oosten. Daken op het noorden zijn niet meegeteld. Schaduw van bomen of buurpanden kennen wij niet, en die kan het aantal flink drukken. |
Oppervlakte, bouwjaar en adres komen uit het landelijke gebouwenregister (de BAG). Het woningtype bepalen we zelf, uit de vorm van het gebouw op de kaart. Hoe dat werkt en hoe nauwkeurig het is, staat in de methodiek.
Huizenprijzen in Roosendaal
| Gemiddelde verkoopprijs | € 406.631 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.759 |
| Gemiddelde verkooptijd | 35 dagen |
| Verkocht in 12 maanden | 858 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 1.095 woningen |
Over de twaalf maanden tot en met september 2026. De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus van die maand ontbreekt nog ongeveer 8% van de verkopen. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Wat ligt er in de buurt?
Op loopafstand, binnen een kilometer over de weg, liggen een grote supermarkt (900 meter), een basisschool (1,0 km) en een kinderdagverblijf (1,0 km). Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,0 km, de oprit van een snelweg of hoofdweg op 1,0 km.
| Treinstation | 2 km |
|---|---|
| Groot overstapstation | 2 km |
| Oprit snelweg of N-weg | 1 km |
| Grote supermarkt | 0,9 km |
| Basisschool | 1 km |
| Kinderdagverblijf | 1 km |
| Huisarts | 1,2 km |
| Apotheek | 1,2 km |
| Ziekenhuis | 4 km |
| Restaurant | 1 km |
| Bibliotheek | 2,1 km |
| Binnenzwembad | 4,2 km |
| Bioscoop | 2 km |
Afstanden van het CBS (2024), gemeten over de weg. Het is een gemiddelde voor de woningen in het vierkant van 100 bij 100 meter waarin dit adres ligt, dus niet precies vanaf deze voordeur. Let op: bij het zwembad telt alleen een overdekt bad mee, en bij de oprit ook een provinciale weg.
Welke risico's spelen bij deze woning?
| Fundering | Verhoogde aandacht voor de fundering In dit postcodegebied is 63% van de panden van vóór 1970. Deze woning is van 1968 en valt daarmee in de bouwperiode waar de kaart op wijst. |
|---|---|
| Overstroming | Beschermd, in een aangewezen risicogebied Dit gebied staat op de landelijke lijst van risicogebieden voor overstromingen vanuit het hoofdwatersysteem (de grote rivieren, het IJsselmeer of de zee). Officieel heet dat een gebied met een potentieel significant overstromingsrisico. De woning ligt achter de grote dijken en duinen die het land beschermen, dus de kans op een overstroming is klein. De Nederlandse dijknormen horen tot de strengste ter wereld. Het gebied hoort bij het stroomgebied van de Maas. Dit geldt voor alle woningen in dit gebied. Bron: de Richtlijn Overstromingsrisico's van Rijkswaterstaat. |
| Bestemming | Wonen - 2 Volgens het geldende bestemmingsplan heeft deze woning een woonbestemming. |
| Leefbaarheid | Onder het landelijk gemiddelde Leefbaarometer-score 3,89 in Fatima-villapark (2024). Het ministerie van BZK berekent die score uit vijf onderdelen: woningvoorraad, voorzieningen, veiligheid, sociale samenhang en fysieke omgeving. |
| Geluid | Bovengemiddelde hinder van wegverkeer
|
De funderingskaart van RVO zegt iets over het postcodegebied, niet over deze ene woning: twee huizen in dezelfde straat kunnen een heel andere fundering hebben. De kaart is van 2019. Zekerheid krijgt u alleen met een funderingsonderzoek. De leefbaarheidsscore geldt voor de hele buurt. De geluidscijfers geven aan hoeveel inwoners zeggen dat ze ernstige hinder ervaren; het is geen meting in decibel. Het is een schatting voor de hele buurt, uit een landelijke enquête (Gezondheidsmonitor 2024 van GGD, CBS en RIVM), dus niet voor deze woning.
Waar let u op bij een woning uit 1968?
De tijd van de systeembouw (huizen uit fabrieksonderdelen) en van veel asbest, nog zonder isolatie-eis. Hieronder staat waar u op let bij huizen uit de bouwperiode 1965 – 1974. Het gaat over de bouwperiode, niet over deze woning: een gerenoveerd huis kan er geen last meer van hebben. Zekerheid geeft alleen een bouwkundige keuring.
| Asbest mogelijk | Asbest werd tot het verbod in 1993 breed toegepast: golfplaten, vensterbanken, kruipruimtes, kachelkanalen. Onbeschadigd en onaangeroerd is het geen direct gevaar, maar bij verbouwing of sloop gelden strenge regels en kosten. |
|---|---|
| Gebouwd zonder isolatie-eis | Pas sinds 1975 moeten nieuwe woningen geïsoleerd worden. Oudere woningen zijn gebouwd met enkel glas en zonder isolatie in dak en vloer. Veel is inmiddels alsnog geïsoleerd; het energielabel laat zien hoeveel er werkelijk gebeurd is. |
| Betonrot in systeemvloeren | Tussen 1965 en 1983 zijn betonnen vloeren van het type kwaaitaal en manta gelegd. Een deel daarvan kan boven een vochtige kruipruimte gaan roesten en afbrokkelen (betonrot). Of dit type vloer hier ligt, ziet alleen een inspecteur. |
Welke woningen lijken op Haydnlaan 10?
Twee-onder-een-kapwoningen in Fatima-villapark met een vergelijkbare oppervlakte.
- Haydnlaan 4Geen label
- Kapellerlaan 3G
- Sweelincklaan 15Geen label
- Sweelincklaan 25Geen label
- Doctor Mollerlaan 73Geen label
- Monseigneur Mutsaersstraat 1aGeen label
Welke woningen liggen er nog meer aan de Haydnlaan?
24 woningen. Bekijk de hele straat.
- Haydnlaan 1
- Haydnlaan 2
- Haydnlaan 3
- Haydnlaan 4
- Haydnlaan 5
- Haydnlaan 6
- Haydnlaan 7
- Haydnlaan 8
- Haydnlaan 9
- Haydnlaan 10
- Haydnlaan 11
- Haydnlaan 12
Veelgestelde vragen over Haydnlaan 10
Wat is Haydnlaan 10 in Roosendaal waard?
De waarde-indicatie ligt tussen € 401.000 en € 566.000: 152 m² maal € 3.182 per m² voor deze woning, afgeleid van het prijspeil in Roosendaal en geijkt op werkelijke verkoopprijzen. Die marge van 17% is niet gekozen maar gemeten: van de woningen zoals deze verkocht vier op de vijf binnen dit bereik. Het is een indicatie op basis van omgevingscijfers, geen taxatie van deze specifieke woning.
Welke vraagprijs past bij Haydnlaan 10?
Als deze woning nu te koop komt, verwachten we een vraagprijs rond € 463.000, tussen € 401.000 en € 525.000. De waarde-indicatie is € 484.000: we verwachten dat de verkoopprijs 5% boven deze vraagprijs uitkomt, omdat er voor woningen als deze in Roosendaal overboden wordt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, per prijsklasse, woningtype en buurt. Een vraagprijs blijft een keuze van verkoper en makelaar.
Hoeveel is Haydnlaan 10 in waarde gestegen sinds 2021?
Van ongeveer € 320.000 in januari 2021 naar € 484.000 nu: +51%, volgens de CBS/Kadaster-prijsindex van Noord-Brabant op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.
Hoeveel woonoppervlakte heeft Haydnlaan 10?
Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft deze woning 152 m² gebruiksoppervlakte. Dat is niet precies de woonoppervlakte: in de gebruiksoppervlakte telt bijvoorbeeld ook een inpandige berging of garage mee. Bij de energielabelopname is 136 m² verwarmde woonruimte gemeten.
Wat voor woning is Haydnlaan 10?
Dit is een twee-onder-een-kapwoning. Dat is niet afgeleid maar ter plaatse vastgesteld door de energieadviseur bij de labelopname — de sterkste bron die er voor dit gegeven bestaat. Het type doet ertoe voor het bedrag: het bepaalt met welke prijscurve wij rekenen. Kleine woningen brengen per vierkante meter meer op dan grote, en hoe sterk dat verschil is, verschilt per type.
Uit welk bouwjaar is Haydnlaan 10?
Het bouwjaar is 1968, volgens de BAG.
Welk energielabel heeft Haydnlaan 10?
Energielabel B, vastgesteld bij een opname in 2025. Bron: EP-Online, het officiële labelregister van RVO. Een label geldt tien jaar; een verbouwing of verduurzaming ertussenin maakt het niet automatisch actueel.
Wat verbruikt Haydnlaan 10 aan energie?
Volgens de labelberekening gebruikt deze woning ongeveer 186 kWh aan fossiele energie per m² per jaar. Dat is het getal waarop de labelletter berust: hoe lager, hoe beter. De energiebehoefte is 124 kWh per m² per jaar; dat zegt iets over de isolatie van de schil, los van de installaties. Het zijn genormeerde getallen: ze rekenen met standaard bewonersgedrag en met primaire energie, niet met wat de meter aanwijst. De werkelijke rekening hangt af van gezinsgrootte, thermostaat en tarieven.
Waar komen deze cijfers vandaan?
- Wat doet funderingsschade met de waarde van mijn huis?
- Wat betekent funderingsrisicoklasse A tot E?
- Wat is mijn huis waard?
- Hoe betrouwbaar is een online woningwaarde-check?
Wij tonen uitsluitend gegevens over het gebouw, nooit over de bewoners of de eigenaar (waarom dit huis hier staat). Klopt er iets niet, of wilt u niet dat deze pagina bestaat? Laat deze pagina verwijderen — u hoeft geen reden te geven, en wij beoordelen het verzoek niet.