Woningwaarde in Elst
Elst telt 9.914 woningen en ligt in de gemeente Overbetuwe. De helft van de woningen is groter dan 121 m² en het mediane bouwjaar is 1988.
Wat is uw huis in Elst waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Elst
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 263 verkopen in Elst.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 567.496 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.581 |
| Gemiddelde verkooptijd | 29 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 263 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 309 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Elst
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 3.025 | 31,0% |
| Twee-onder-een-kap | 1.931 | 19,8% |
| Hoekwoning | 1.733 | 17,7% |
| Appartement | 1.671 | 17,1% |
| Vrijstaand | 1.413 | 14,5% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 98,6% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Elst
26 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Elst ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Lingebuurt | Westeraam | 799 | € 560.000 |
| Groenoord | Westeraam | 708 | € 485.000 |
| De Wuurde | Elst-Zuid | 693 | € 445.000 |
| De Zuiling | Elst-Zuid | 690 | € 339.000 |
| De Brieneshof-De Pas | Elst-Oost | 671 | € 490.000 |
| De Helster | Elst-Noord | 623 | € 438.000 |
| Elst centrum Zuidzijde | Elst-Zuid | 612 | € 345.000 |
| Hollanderbroek | Elst-Noord | 598 | € 280.000 |
| De Kist | Elst-Noord | 575 | € 310.000 |
| Lanenbuurt | Westeraam | 559 | € 501.000 |
| Huyekamp | Elst-Zuid | 523 | € 340.000 |
| Elst Centrum Noordzijde | Elst-Noord | 425 | € 313.000 |
| Lynden | Elst-Zuid | 407 | € 506.000 |
| Molenberg | Elst-Noord | 375 | € 361.000 |
| Vierslag | Westeraam | 299 | € 565.000 |
| Steding | Elst-Noord | 260 | € 355.000 |
| Eshof | Elst-Oost | 187 | € 468.000 |
| Omgeving Oude Bemmelseweg | Elst-Oost | 157 | € 634.000 |
| Buitengebied Hollanderbroek | Buitengebied Elst | 145 | € 673.000 |
| Vosbergen | Elst-Zuid | 130 | € 442.000 |
| Westeraam, Centrale zone | Westeraam | 114 | € 413.000 |
| Buitengebied Elst Oost | Buitengebied Elst | 95 | € 662.000 |
| Kersenbongerd | Elst-Zuid | 86 | € 803.000 |
| De Aam | De Aam | 63 | € 443.000 |
| Reeth | Buitengebied Elst | 62 | € 576.000 |
| Eimeren | Buitengebied Elst | 55 | € 638.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Elst, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Elst
De 60 grootste van 320 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 320 straten in Elst.
| Grote Molenstraat | 177 | 80 m² | 1976 |
| Vriesenenk | 158 | 111 m² | 1970 |
| Mozartstraat | 157 | 138 m² | 1970 |
| Zoetendaal | 154 | 118 m² | 1975 |
| Taminiausingel | 152 | 93 m² | 2026 |
| Bachstraat | 140 | 66 m² | 1984 |
| Reijersstraat | 135 | 83 m² | 1969 |
| Regenboog | 121 | 165 m² | 2004 |
| De Zuiling | 115 | 114 m² | 1985 |
| De Kist | 114 | 100 m² | 1966 |
| Europaplein | 112 | 78 m² | 1986 |
| Rijksweg-Noord | 111 | 160 m² | 1954 |
| Prinses Irenestraat | 110 | 63 m² | 1997 |
| Valburgseweg | 109 | 160 m² | 1955 |
| Juno | 105 | 120 m² | 2010 |
| Dorpsstraat | 104 | 97 m² | 1952 |
| Atletiek | 100 | 81 m² | 2026 |
| Schravenweijde | 96 | 111 m² | 1973 |
| Kievitshof | 94 | 136 m² | 1975 |
| Appelgaard | 91 | 145 m² | 1995 |
| Griend | 86 | 134 m² | 1979 |
| Horizon | 86 | 110 m² | 2004 |
| Marathon | 86 | 105 m² | 2025 |
| De Wuurde | 84 | 190 m² | 1976 |
| Koningin Wilhelminastraat | 82 | 87 m² | 1965 |
| Huyekamp | 79 | 107 m² | 1970 |
| Aureus | 74 | 152 m² | 2007 |
| Fortuna | 69 | 154 m² | 2007 |
| Prins Hendrikstraat | 69 | 102 m² | 1965 |
| Rijksweg-Zuid | 69 | 184 m² | 1935 |
| Ruiterskamp | 68 | 100 m² | 1986 |
| Haydnstraat | 65 | 181 m² | 1972 |
| Elzepas | 64 | 156 m² | 1980 |
| Halve Morgen | 64 | 85 m² | 2015 |
| Klaverkamp | 64 | 102 m² | 1980 |
| Willemsstraat | 64 | 106 m² | 1958 |
| Denarius | 63 | 159 m² | 2007 |
| Jasappel | 62 | 166 m² | 1995 |
| Solidus | 62 | 131 m² | 2006 |
| Vergert | 61 | 125 m² | 1987 |
| Kraaiekamp | 59 | 116 m² | 1984 |
| Begijnenkamp | 58 | 123 m² | 1989 |
| Winterjan | 58 | 100 m² | 1993 |
| Legioen | 57 | 144 m² | 2007 |
| Willem de Zwijgerstraat | 57 | 107 m² | 1965 |
| Bartókstraat | 56 | 127 m² | 1968 |
| Van der Duyn van Maasdamstraat | 56 | 97 m² | 1962 |
| Brienenshofsingel | 55 | 172 m² | 1992 |
| De Korte Helster | 55 | 94 m² | 2003 |
| Notarisappel | 55 | 175 m² | 1996 |
| Prinses Beatrixstraat | 55 | 109 m² | 1952 |
| Groenestraat | 54 | 160 m² | 1935 |
| Basilica | 52 | 98 m² | 2007 |
| De Helster | 52 | 142 m² | 1971 |
| Prinses Margrietstraat | 52 | 90 m² | 1953 |
| Koningin Emmastraat | 50 | 92 m² | 1947 |
| Rentambt | 50 | 89 m² | 2019 |
| Vogelzang | 50 | 118 m² | 1982 |
| Henriëtte Roland Holstlaan | 49 | 151 m² | 1993 |
| Tollekamp | 49 | 91 m² | 1988 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.