Naar de inhoud

Noordhaven 10, Zevenbergen

Een hoekwoning uit 2004, met 101 m² gebruiksoppervlakte, in de buurt Centrum.

Waarde-indicatie

€ 444.000

Onze beste schatting bij gangbaar onderhoud, op basis van verkopen tot en met september 2026, omgerekend naar de prijzen van nu.

€ 382.000€ 506.000

Vier van de vijf woningen zoals deze verkopen tussen deze twee bedragen. Voor een woning als deze is de marge ± 14%.

Meegewogen: 10 vergelijkbare verkopen binnen 131 meter, tussen juni 2021 en juni 2026.

Weet u hoe deze woning erbij staat?

Het bedrag hierboven gaat uit van gangbaar onderhoud: de staat waarin de meeste woningen verkopen, en dat komt vrijwel overeen met goed. Kies hieronder wat er van toepassing is, dan wordt de schatting scherper.

Onderhoudsstaat van de woning

€ 365.000

€ 325.000 tot € 405.000 · marge ± 11% in plaats van ± 14%

verwachte vraagprijs € 354.000

€ 378.000

€ 337.000 tot € 420.000 · marge ± 11% in plaats van ± 14%

verwachte vraagprijs € 367.000

€ 401.000

€ 349.000 tot € 453.000 · marge ± 13% in plaats van ± 14%

verwachte vraagprijs € 391.000

€ 445.000

€ 383.000 tot € 507.000 · marge ± 14%

verwachte vraagprijs € 426.000

€ 461.000

€ 401.000 tot € 521.000 · marge ± 13% in plaats van ± 14%

verwachte vraagprijs € 446.000

Weet u de WOZ-waarde van deze woning?

Met de WOZ-waarde van uw beschikking wordt de schatting gemiddeld ruim een kwart scherper. Wij bewaren het bedrag niet: het verandert alleen wat u nu ziet. Het grijze bedrag in het veld is een voorbeeld bij onze schatting, niet uw WOZ.

Compleet dossierWaarde-indicatie, geen taxatie
Wat is een compleet dossier?

Energielabel, woningtype en bestemmingsplan zijn bekend.

Wat we niet weten

Dit maakt de marge groter. Eerst wat er van dit adres niet geregistreerd is, daarna wat van geen enkele woning geregistreerd wordt.

  • Staat van onderhoud en afwerking binnen: dat staat in geen enkel register
  • Verbouwingen die (nog) niet in het gebouwenregister (de BAG) staan

Weet u de onderhoudsstaat? Geef hem op bij de waarde-indicatie — dan wordt de schatting scherper.

Weet u meer over deze woning? Vertel het ons.

Luchtfoto van Noordhaven 10 in Zevenbergen en directe omgeving

Waarom dit bedrag?

We nemen de gemiddelde woning in Centrum als uitgangspunt en rekenen van daaruit naar deze woning toe. De kenmerken hieronder maken het verschil.

Gemiddeld in Centrum

€ 3.704

per m², alle woningtypen

+19% voor deze woning

Deze woning

€ 4.393

per m² × 101 m² = € 444.000

Verhoogt de prijs per m²4

  • Hoekwoning van 101 m²

    Een hoekwoning van deze maat brengt per m² meer op dan de gemiddelde woning in Centrum.

    duidelijk
  • Bouwjaar 2004

    Woningen uit deze bouwperiode brengen landelijk gezien meer op dan gemiddeld.

    licht
  • Energielabel G

    Een zuinig label telt mee in wat kopers bieden — de energierekening ligt lager. Dit label is vóór 2021 op afstand vastgesteld; zulke labels blijken bij verkoop iets meer waard dan de letter alleen doet vermoeden.

    licht
  • Eigen perceel van 169 m²

    Ruim bemeten voor een woning van 101 m².

    licht

Verlaagt de prijs per m²1

  • Bestemming Gemengd - 1

    Geen zuivere woonbestemming. Dat beperkt de kring van kopers, en dat is in de verkoopprijzen terug te zien.

    duidelijk

Nog niet bekend

  • Staat van onderhoud en afwerking binnen

    Dat staat in geen enkel register. Het is het deel van de marge dat altijd blijft, ook als al het andere bekend is.

    Geef het op
Hoe komen we tot dit bedrag?

De pijlen en stippen hebben wij niet zelf bedacht: ze volgen uit ons rekenmodel. Een pijl laat zien of een kenmerk de prijs per m² verhoogt of verlaagt ten opzichte van de gemiddelde woning in Centrum. De stippen laten zien hoe sterk: licht, duidelijk of sterk.

De gemiddelde prijs bovenaan is omgerekend naar dezelfde maat als deze woning. Wij rekenen met de oppervlakte zoals die geregistreerd staat, en daarin telt ook een eventuele berging en/of garage mee. Het verschil tussen de twee prijzen komt niet alleen uit de kenmerken hierboven: we vergelijken de uitkomst ook met recente verkopen in de omgeving. Tot slot vermenigvuldigen we de prijs per m² met het aantal vierkante meters; dat geeft het bedrag. Hoe zwaar elk kenmerk precies meetelt, staat in onze methodiek.

Welke vraagprijs past bij Noordhaven 10?

Verwachte vraagprijs

€ 427.000

tussen € 376.000 en € 477.000

als de woning nu te koop komt, bij gangbaar onderhoud

+4% overboden

Verwachte verkoopprijs

€ 444.000

tussen € 382.000 en € 506.000

de waarde-indicatie van deze woning

De waarde-indicatie van € 444.000 is wat de woning naar verwachting opbrengt. Een vraagprijs ligt daar meestal onder: een woning wordt iets lager in de markt gezet, en kopers bieden eroverheen. Voor een hoekwoning in deze prijsklasse en in Centrum verwachten we dat de verkoopprijs 4% boven deze vraagprijs uitkomt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, en hangt af van de markt van nu, de prijsklasse, het woningtype en de buurt.

De buurt Centrum, de afgelopen twaalf maanden

woningen verkocht waarvan wij de vraagprijs kennen
32
daarvan ging boven de vraagprijs weg
69%
de mediane verkoop boven de vraagprijs
4%

Een vraagprijs is een keuze van verkoper en makelaar, geen meting: hij kan bewust lager of hoger liggen. De marge is iets smaller dan bij de waarde-indicatie, want bij een verkoopprijs maakt ook het bieden het onzeker. In onze metingen valt 80% van de echte vraagprijzen binnen deze marge. Geeft u bij de waarde-indicatie de onderhoudsstaat op, dan staat daar ook de vraagprijs die daarbij past. Hoe wij dit rekenen en hoe dicht het bij echte vraagprijzen ligt, staat in de methodiek; hoeveel er per gemeente en prijsklasse overboden wordt, in ons artikel over overbieden.

Hoe ontwikkelde de waarde van Noordhaven 10 zich?

Een woning van deze waarde in Noord-Brabant was in november 2016 ongeveer € 215.000 waard en is nu € 444.000: +107% in 10 jaar. Dit is de prijsontwikkeling in Noord-Brabant volgens de CBS/Kadaster-prijsindex, toegepast op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

nu € 444.000
waarde-indicatie marge

Alle bedragen per jaar
MaandWaarde-indicatieMargeVerandering
januari 2017€ 217.000± 19%—
januari 2018€ 233.000± 18%+7%
januari 2019€ 249.000± 18%+7%
januari 2020€ 264.000± 17%+6%
januari 2021€ 291.000± 17%+10%
januari 2022€ 348.000± 16%+19%
januari 2023€ 356.000± 16%+2%
januari 2024€ 364.000± 15%+2%
januari 2025€ 412.000± 15%+13%
januari 2026€ 436.000± 14%+6%
juni 2026€ 444.000± 14%+2%

Bron: CBS/Kadaster Prijsindex Bestaande Koopwoningen, de reeks voor Noord-Brabant en die voor hoekwoningen, met de landelijke maandbeweging; laatste maand juni 2026, daar staat de lijn op het bedrag van vandaag. De marge groeit naar achteren met een halve procentpunt per jaar. De index beschrijft de markt in Noord-Brabant; hoe deze straat daarvan afweek, weet alleen wie er verkocht heeft. Verbouwingen en onderhoud zitten er niet in.

Wat weten we van Noordhaven 10?

Postcode4761 DA
WoningtypeHoekwoning · ter plaatse vastgesteld bij de energielabelopname
Plek in de rij1e van 4 aaneengesloten woningen
Gebruiksoppervlakte101 m²
Bouwjaar2004
Perceeloppervlakte169 m² · kadastraal vastgesteld
EnergielabelG · geregistreerd bij RVO (EP-Online), opname in 2019. Wat daarna veranderde, zoals zonnepanelen of isolatie, staat er pas in na een nieuwe opname.
Inhoud van het pand359 m³ · gemeten met laserhoogtemetingen vanuit de lucht (3DBAG)
Bouwlagen2 · bovengronds, geteld met laserhoogtemetingen (3DBAG). Een kelder telt niet mee
Hoogte van het pand8,0 meter · van straatniveau tot het hoogste punt van het dak
DakvormSchuin dak
Ruimte voor zonnepanelenCirca 37 panelen
Op 98 m² bruikbaar dakvlak, gemeten met laserhoogtemetingen vanuit de lucht (3DBAG). Het grootste dakvlak ligt op het noordoosten. Daken op het noorden zijn niet meegeteld. Schaduw van bomen of buurpanden kennen wij niet, en die kan het aantal flink drukken.

Oppervlakte, bouwjaar en adres komen uit het landelijke gebouwenregister (de BAG). Het woningtype bepalen we zelf, uit de vorm van het gebouw op de kaart. Hoe dat werkt en hoe nauwkeurig het is, staat in de methodiek.

Huizenprijzen in Zevenbergen

Gemiddelde verkoopprijs€ 464.508
Gemiddeld per m²€ 3.907
Gemiddelde verkooptijd46 dagen
Verkocht in 12 maanden170 woningen
Nieuw te koop gezet186 woningen

Voortschrijdend over twaalf maanden tot en met september 2026. De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.

Wat ligt er in de buurt?

Treinstation0,7 km
Groot overstapstation16 km
Oprit snelweg of N-weg0,6 km
Supermarkt0,4 km
Basisschool0,9 km
Kinderdagverblijf0,9 km
Huisarts0,4 km
Apotheek0,7 km
Ziekenhuis10,9 km
Restaurant0,3 km
Bibliotheek0,6 km
Binnenzwembad1,5 km
Bioscoop11,4 km

Afstanden van het CBS, gemeten over de weg. Het is een gemiddelde voor alle inwoners van de buurt, dus niet precies vanaf deze voordeur. Let op: bij het zwembad telt alleen een overdekt bad mee, en bij de oprit ook een provinciale weg.

Welke risico's spelen bij deze woning?

FunderingAandachtsgebied funderingsproblematiek
In dit postcodegebied is 89% van de panden van vóór 1970, en het gebied ligt in het zeekleigebied. Deze woning is van 2004 en valt buiten die periode, dus funderingsproblemen zijn hier onwaarschijnlijk.
OverstromingBeschermd, in een aangewezen risicogebied
Dit gebied staat op de landelijke lijst van risicogebieden voor overstromingen vanuit het hoofdwatersysteem (de grote rivieren, het IJsselmeer of de zee). Officieel heet dat een gebied met een potentieel significant overstromingsrisico. De woning ligt achter de grote dijken en duinen die het land beschermen, dus de kans op een overstroming is klein. De Nederlandse dijknormen horen tot de strengste ter wereld. Het gebied hoort bij het stroomgebied van de Maas. Dit geldt voor alle woningen in dit gebied. Bron: de Richtlijn Overstromingsrisico's van Rijkswaterstaat.
BestemmingGemengde bestemming — Gemengd - 1
Volgens het geldende bestemmingsplan mag hier meer dan alleen wonen: denk aan winkels, horeca, kantoren of dienstverlening, afhankelijk van wat het plan toelaat. Dat betekent levendigheid en voorzieningen dichtbij, maar ook kans op reuring en verkeer. In de markt ligt de prijs op zo'n plek gemiddeld iets hóger dan bij een zuivere woonbestemming.
LeefbaarheidRond het landelijk gemiddelde
Leefbaarometer-score 4,10 in Centrum (2024). Het ministerie van BZK berekent die score uit vijf onderdelen: woningvoorraad, voorzieningen, veiligheid, sociale samenhang en fysieke omgeving.
GeluidGeen opvallende geluidsbronnen
  • Wegverkeer: 9,7% van de inwoners ervaart ernstige hinder (in heel Moerdijk 7,4%)

De funderingskaart van RVO zegt iets over het postcodegebied, niet over deze ene woning: twee huizen in dezelfde straat kunnen een heel andere fundering hebben. De kaart is van 2019. Zekerheid krijgt u alleen met een funderingsonderzoek. De leefbaarheidsscore geldt voor de hele buurt. De geluidscijfers geven aan hoeveel inwoners zeggen dat ze ernstige hinder ervaren; het is geen meting in decibel. Het is een schatting voor de hele buurt, uit een landelijke enquête (Gezondheidsmonitor 2024 van GGD, CBS en RIVM), dus niet voor deze woning.

Waar let u op bij een woning uit 2004?

Gebouwd onder de bouwregels van 1992: vrijwel zonder asbest (verboden sinds 1993) en met redelijke isolatie. Hieronder staat waar u op let bij huizen uit de bouwperiode 1992 – 2011. Het gaat over de bouwperiode, niet over deze woning: een gerenoveerd huis kan er geen last meer van hebben. Zekerheid geeft alleen een bouwkundige keuring.

Isolatie goed, maar niet naar huidige maatstafDubbel glas en spouw-, dak- en vloerisolatie zijn standaard, maar de eisen lagen lager dan nu. Naar HR++-glas of extra dakisolatie is vaak nog winst te halen.
Ketel en ventilatie op leeftijdEen cv-ketel of ventilatiesysteem uit de bouwtijd is aan vervanging toe, of al eens vervangen. Vraag na hoe oud ze zijn.

Welke woningen lijken op Noordhaven 10?

Hoekwoningen in Centrum met een vergelijkbare oppervlakte.

Noordhaven 10 de woningen hieronder

Welke woningen liggen er nog meer aan de Noordhaven?

62 woningen. Bekijk de hele straat.

Veelgestelde vragen over Noordhaven 10

Wat is Noordhaven 10 in Zevenbergen waard?

De waarde-indicatie ligt tussen € 382.000 en € 506.000: 101 m² maal € 4.393 per m² voor deze woning, afgeleid van het prijspeil in Zevenbergen en geijkt op werkelijke verkoopprijzen. Die marge van 14% is niet gekozen maar gemeten: van de woningen zoals deze verkocht vier op de vijf binnen dit bereik. Het is een indicatie op basis van omgevingscijfers, geen taxatie van deze specifieke woning.

Welke vraagprijs past bij Noordhaven 10?

Als deze woning nu te koop komt, verwachten we een vraagprijs rond € 427.000, tussen € 376.000 en € 477.000. De waarde-indicatie is € 444.000: we verwachten dat de verkoopprijs 4% boven deze vraagprijs uitkomt, omdat er voor woningen als deze in Zevenbergen overboden wordt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, per prijsklasse, woningtype en buurt. Een vraagprijs blijft een keuze van verkoper en makelaar.

Hoeveel is Noordhaven 10 in waarde gestegen sinds 2021?

Van ongeveer € 291.000 in januari 2021 naar € 444.000 nu: +53%, volgens de CBS/Kadaster-prijsindex van Noord-Brabant op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

Hoeveel woonoppervlakte heeft Noordhaven 10?

101 m² gebruiksoppervlakte volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG).

Wat voor woning is Noordhaven 10?

Dit is een hoekwoning. Dat is niet afgeleid maar ter plaatse vastgesteld door de energieadviseur bij de labelopname — de sterkste bron die er voor dit gegeven bestaat. Het type doet ertoe voor het bedrag: het bepaalt met welke prijscurve wij rekenen. Kleine woningen brengen per vierkante meter meer op dan grote, en hoe sterk dat verschil is, verschilt per type.

Uit welk bouwjaar is Noordhaven 10?

Het bouwjaar is 2004, volgens de BAG.

Welk energielabel heeft Noordhaven 10?

Energielabel G, vastgesteld bij een opname in 2019. Bron: EP-Online, het officiële labelregister van RVO. Een label geldt tien jaar; een verbouwing of verduurzaming ertussenin maakt het niet automatisch actueel.

Hoe groot is het perceel van Noordhaven 10?

Het kadastrale perceel is 169 m². Dat is de grond die bij deze woning hoort volgens de Kadastrale Kaart, inclusief de grond onder het huis zelf — de tuin is dus kleiner dan dit getal.

Waar komen deze cijfers vandaan?

Wij tonen uitsluitend gegevens over het gebouw, nooit over de bewoners of de eigenaar (waarom dit huis hier staat). Klopt er iets niet, of wilt u niet dat deze pagina bestaat? Laat deze pagina verwijderen — u hoeft geen reden te geven, en wij beoordelen het verzoek niet.