Naar de inhoud

Kruisweg 29, Maasbracht

Een appartement uit 2017, met 374 m² gebruiksoppervlakte, in de buurt Maasbracht.

Waarde-indicatie

€ 1.371.000

Onze beste schatting bij gangbaar onderhoud, op basis van verkopen tot en met september 2026, omgerekend naar de prijzen van nu.

€ 685.000€ 2.056.000

Vier van de vijf woningen zoals deze verkopen tussen deze twee bedragen. Voor een woning als deze is de marge ± 50%. De marge is hier breder, omdat de woning naast wonen nog een andere functie heeft en er dichtbij te weinig vergelijkbare woningen verkocht zijn.

Weet u hoe deze woning erbij staat?

Het bedrag hierboven gaat uit van gangbaar onderhoud: de staat waarin de meeste woningen verkopen, en dat komt vrijwel overeen met goed. Kies hieronder wat er van toepassing is, dan wordt de schatting scherper.

Onderhoudsstaat van de woning

€ 1.127.000

€ 676.000 tot € 1.577.000 · marge ± 40% in plaats van ± 50%

verwachte vraagprijs € 1.170.000

€ 1.169.000

€ 701.000 tot € 1.636.000 · marge ± 40% in plaats van ± 50%

verwachte vraagprijs € 1.215.000

€ 1.240.000

€ 645.000 tot € 1.835.000 · marge ± 48% in plaats van ± 50%

verwachte vraagprijs € 1.295.000

€ 1.374.000

€ 687.000 tot € 2.061.000 · marge ± 50%

verwachte vraagprijs € 1.410.000

€ 1.424.000

€ 741.000 tot € 2.108.000 · marge ± 48% in plaats van ± 50%

verwachte vraagprijs € 1.475.000

Weet u de WOZ-waarde van deze woning?

Met de WOZ-waarde van uw beschikking wordt de schatting gemiddeld ruim een kwart scherper. Wij bewaren het bedrag niet: het verandert alleen wat u nu ziet. Het grijze bedrag in het veld is een voorbeeld bij onze schatting, niet uw WOZ.

Waarde-indicatie, geen taxatie
Wat we niet weten

Dit maakt de marge groter. Eerst wat er van dit adres niet geregistreerd is, daarna wat van geen enkele woning geregistreerd wordt.

  • Geen energielabel in de laatste stand van RVO die wij hebben — meestal sinds 2008 niet verkocht of verhuurd, soms zo recent geregistreerd dat het hier nog niet staat
  • Staat van onderhoud en afwerking binnen: dat staat in geen enkel register
  • Verbouwingen die (nog) niet in het gebouwenregister (de BAG) staan

Weet u de onderhoudsstaat? Geef hem op bij de waarde-indicatie — dan wordt de schatting scherper.

Weet u meer over deze woning? Vertel het ons.

Luchtfoto van Kruisweg 29 in Maasbracht en directe omgeving

Waarom dit bedrag?

We nemen de gemiddelde woning in Maasbracht als uitgangspunt en rekenen van daaruit naar deze woning toe. De kenmerken hieronder maken het verschil.

Gemiddeld in Maasbracht

€ 3.406

per m², alle woningtypen

+8% voor deze woning

Deze woning

€ 3.665

per m² × 374 m² = € 1.371.000

Verhoogt de prijs per m²2

  • Bouwjaar 2017

    Woningen uit deze bouwperiode brengen landelijk gezien meer op dan gemiddeld.

    sterk
  • Bestemming Maatschappelijk

    Deze bestemming werkt in het voordeel van de waarde.

    licht

Verlaagt de prijs per m²1

  • Appartement van 374 m²

    Een appartement van deze maat brengt per m² minder op dan de gemiddelde woning in Maasbracht: hoe groter de woning, hoe lager de prijs per m².

    sterk

Nog niet bekend

  • Geen energielabel geregistreerd

    Voor het bedrag rekent het model met het gemiddelde. Het gevolg zit vooral in de bandbreedte hierboven: dit is daarin de grootste post, en hij verdwijnt zodra er een label wordt geregistreerd.

  • Staat van onderhoud en afwerking binnen

    Dat staat in geen enkel register. Het is het deel van de marge dat altijd blijft, ook als al het andere bekend is.

    Geef het op
Hoe komen we tot dit bedrag?

De pijlen en stippen hebben wij niet zelf bedacht: ze volgen uit ons rekenmodel. Een pijl laat zien of een kenmerk de prijs per m² verhoogt of verlaagt ten opzichte van de gemiddelde woning in Maasbracht. De stippen laten zien hoe sterk: licht, duidelijk of sterk.

De gemiddelde prijs bovenaan is omgerekend naar dezelfde maat als deze woning. Wij rekenen met de oppervlakte zoals die geregistreerd staat, en daarin telt ook een eventuele berging en/of garage mee. Het verschil tussen de twee prijzen komt niet alleen uit de kenmerken hierboven: we vergelijken de uitkomst ook met recente verkopen in de omgeving. Tot slot vermenigvuldigen we de prijs per m² met het aantal vierkante meters; dat geeft het bedrag. Hoe zwaar elk kenmerk precies meetelt, staat in onze methodiek.

Welke vraagprijs past bij Kruisweg 29?

Verwachte vraagprijs

€ 1.410.000

tussen € 843.000 en € 1.980.000

als de woning nu te koop komt, bij gangbaar onderhoud

−3% eronder verkocht

Verwachte verkoopprijs

€ 1.371.000

tussen € 685.000 en € 2.056.000

de waarde-indicatie van deze woning

De waarde-indicatie van € 1.371.000 is wat de woning naar verwachting opbrengt. Meestal ligt een vraagprijs daar onder, omdat kopers eroverheen bieden. Bij deze woning verwachten we dat niet: voor een appartement in deze prijsklasse wordt weinig overboden, en een woning die nu te koop komt, wordt gemiddeld iets hoger in de markt gezet dan waarvoor hij uiteindelijk verkocht wordt. We verwachten dat de verkoopprijs 3% onder de vraagprijs uitkomt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, en hangt af van de markt van nu, de prijsklasse, het woningtype en de buurt.

De buurt Maasbracht, de afgelopen twaalf maanden

woningen verkocht waarvan wij de vraagprijs kennen
61
daarvan ging boven de vraagprijs weg
72%
de mediane verkoop boven de vraagprijs
4%

Deze woning komt lager uit dan die mediane verkoop, omdat in deze prijsklasse minder overboden wordt.

Een vraagprijs is een keuze van verkoper en makelaar, geen meting: hij kan bewust lager of hoger liggen. De marge is iets smaller dan bij de waarde-indicatie, want bij een verkoopprijs maakt ook het bieden het onzeker. In onze metingen valt 80% van de echte vraagprijzen binnen deze marge. Geeft u bij de waarde-indicatie de onderhoudsstaat op, dan staat daar ook de vraagprijs die daarbij past. Hoe wij dit rekenen en hoe dicht het bij echte vraagprijzen ligt, staat in de methodiek; hoeveel er per gemeente en prijsklasse overboden wordt, in ons artikel over overbieden.

Hoe ontwikkelde de waarde van Kruisweg 29 zich?

Een woning van deze waarde in Limburg was in november 2016 ongeveer € 682.000 waard en is nu € 1.371.000: +101% in 10 jaar. Dit is de prijsontwikkeling in Limburg volgens de CBS/Kadaster-prijsindex, toegepast op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

nu € 1.371.000
waarde-indicatie marge

Alle bedragen per jaar
MaandWaarde-indicatieMargeVerandering
januari 2017€ 691.000± 55%—
januari 2018€ 752.000± 54%+9%
januari 2019€ 837.000± 54%+11%
januari 2020€ 902.000± 53%+8%
januari 2021€ 969.000± 53%+7%
januari 2022€ 1.132.000± 52%+17%
januari 2023€ 1.119.000± 52%−1%
januari 2024€ 1.175.000± 51%+5%
januari 2025€ 1.290.000± 51%+10%
januari 2026€ 1.344.000± 50%+4%
juni 2026€ 1.371.000± 50%+2%

Bron: CBS/Kadaster Prijsindex Bestaande Koopwoningen, de reeks voor Limburg en die voor appartementen, met de landelijke maandbeweging; laatste maand juni 2026, daar staat de lijn op het bedrag van vandaag. De marge groeit naar achteren met een halve procentpunt per jaar. De index beschrijft de markt in Limburg; hoe deze straat daarvan afweek, weet alleen wie er verkocht heeft. Verbouwingen en onderhoud zitten er niet in.

Wat weten we van Kruisweg 29?

Postcode6051 HL
WoningtypeAppartement
Gebruiksoppervlakte374 m²
Bouwjaar2017
EnergielabelGeen label · niet geregistreerd bij RVO (EP-Online)
GebruikGemengd gebruik
Deze woning heeft naast de woonruimte ook een zorgruimte, op hetzelfde adres. In de BAG is het één verblijfsobject, geen woning met een aparte bedrijfsruimte ernaast. Dat verandert de waardering: zulke panden zijn vaak lastiger te financieren met een gewone hypotheek en spreken een kleinere groep kopers aan.
Inhoud van het pand7.146 m³ · gemeten met laserhoogtemetingen vanuit de lucht (3DBAG) — dit is het hele gebouw, niet deze woning
Bouwlagen3 · bovengronds, geteld met laserhoogtemetingen (3DBAG). Een kelder telt niet mee
Hoogte van het pand5,8 meter · van straatniveau tot het hoogste punt van het dak
DakvormDeels plat, deels schuin dak

Oppervlakte, bouwjaar en adres komen uit het landelijke gebouwenregister (de BAG). Het woningtype bepalen we zelf, uit de vorm van het gebouw op de kaart. Hoe dat werkt en hoe nauwkeurig het is, staat in de methodiek.

Huizenprijzen in Maasbracht

Gemiddelde verkoopprijs€ 428.302
Gemiddeld per m²€ 3.534
Gemiddelde verkooptijd40 dagen
Verkocht in 12 maanden75 woningen
Nieuw te koop gezet100 woningen

Voortschrijdend over twaalf maanden tot en met september 2026. De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.

Wat ligt er in de buurt?

Treinstation5,6 km
Groot overstapstation10,7 km
Oprit snelweg of N-weg1,3 km
Supermarkt0,9 km
Basisschool0,6 km
Kinderdagverblijf0,5 km
Huisarts0,6 km
Apotheek1,1 km
Ziekenhuis4 km
Restaurant0,7 km
Bibliotheek0,8 km
Binnenzwembad5,4 km
Bioscoop5,4 km

Afstanden van het CBS, gemeten over de weg. Het is een gemiddelde voor alle inwoners van de buurt, dus niet precies vanaf deze voordeur. Let op: bij het zwembad telt alleen een overdekt bad mee, en bij de oprit ook een provinciale weg.

Welke risico's spelen bij deze woning?

FunderingGeen aandachtsgebied
In dit postcodegebied is 24% van de panden van vóór 1970. Deze woning is van 2017 en valt buiten die periode, dus funderingsproblemen zijn hier onwaarschijnlijk.
BestemmingMaatschappelijke bestemming — Maatschappelijk
Volgens het geldende bestemmingsplan is dit een maatschappelijke bestemming: zorg, onderwijs, religie of vergelijkbare voorzieningen. Wonen kan hier zijn toegestaan via een aanduiding of als dienstwoning. Controleer de planregels.
LeefbaarheidRond het landelijk gemiddelde
Leefbaarometer-score 4,14 in Maasbracht (2024). Het ministerie van BZK berekent die score uit vijf onderdelen: woningvoorraad, voorzieningen, veiligheid, sociale samenhang en fysieke omgeving.
GeluidGeen opvallende geluidsbronnen
  • Wegverkeer: 7,6% van de inwoners ervaart ernstige hinder (in heel Maasgouw 7,2%)

De funderingskaart van RVO zegt iets over het postcodegebied, niet over deze ene woning: twee huizen in dezelfde straat kunnen een heel andere fundering hebben. De kaart is van 2019. Zekerheid krijgt u alleen met een funderingsonderzoek. De leefbaarheidsscore geldt voor de hele buurt. De geluidscijfers geven aan hoeveel inwoners zeggen dat ze ernstige hinder ervaren; het is geen meting in decibel. Het is een schatting voor de hele buurt, uit een landelijke enquête (Gezondheidsmonitor 2024 van GGD, CBS en RIVM), dus niet voor deze woning.

Waar let u op bij een woning uit 2017?

Gebouwd onder strengere energie-eisen. Nieuwbouw van na half 2018 heeft bijna altijd geen gasaansluiting meer. Hieronder staat waar u op let bij huizen uit de bouwperiode vanaf 2012. Het gaat over de bouwperiode, niet over deze woning: een gerenoveerd huis kan er geen last meer van hebben. Zekerheid geeft alleen een bouwkundige keuring.

Weinig periodetypische gebrekenDeze bouwperiode kent geen bekende gebreken zoals asbest of betonrot. Let eerder op de afwerking en op kleine gebreken bij de oplevering dan op de constructie.
Goed geïsoleerd, dus goed ventilerenZeer goed geïsoleerde woningen laten weinig lucht door. Wie het ventilatiesysteem niet goed gebruikt, kan last krijgen van vocht of bedompte lucht.

Welke woningen lijken op Kruisweg 29?

Appartementen in Maasbracht met een vergelijkbare oppervlakte.

Kruisweg 29 de woningen hieronder

Welke woningen liggen er nog meer aan de Kruisweg?

23 woningen. Bekijk de hele straat.

Veelgestelde vragen over Kruisweg 29

Wat is Kruisweg 29 in Maasbracht waard?

De waarde-indicatie ligt tussen € 685.000 en € 2.056.000: 374 m² maal € 3.665 per m² voor deze woning, afgeleid van het prijspeil in Maasbracht en geijkt op werkelijke verkoopprijzen. Die marge van 50% is niet gekozen maar gemeten: van de woningen zoals deze verkocht vier op de vijf binnen dit bereik. Het is een indicatie op basis van omgevingscijfers, geen taxatie van deze specifieke woning.

Welke vraagprijs past bij Kruisweg 29?

Als deze woning nu te koop komt, verwachten we een vraagprijs rond € 1.410.000, tussen € 843.000 en € 1.980.000. Dat is iets meer dan de waarde-indicatie van € 1.371.000: voor woningen als deze wordt weinig overboden, en een woning die nu te koop komt, wordt gemiddeld iets hoger in de markt gezet dan waarvoor hij uiteindelijk verkocht wordt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, per prijsklasse, woningtype en buurt. Een vraagprijs blijft een keuze van verkoper en makelaar.

Hoeveel is Kruisweg 29 in waarde gestegen sinds 2021?

Van ongeveer € 969.000 in januari 2021 naar € 1.371.000 nu: +41%, volgens de CBS/Kadaster-prijsindex van Limburg op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

Hoeveel woonoppervlakte heeft Kruisweg 29?

374 m² gebruiksoppervlakte volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG).

Wat voor woning is Kruisweg 29?

Dit is een appartement. De BAG legt het woningtype niet vast, dus leiden wij het zelf af uit de vorm van het pand, het aantal woningen erin en het aantal panden dat eraan vastzit. Het type doet ertoe voor het bedrag: het bepaalt met welke prijscurve wij rekenen. Kleine woningen brengen per vierkante meter meer op dan grote, en hoe sterk dat verschil is, verschilt per type.

Uit welk bouwjaar is Kruisweg 29?

Het bouwjaar is 2017, volgens de BAG.

Welk energielabel heeft Kruisweg 29?

Voor dit adres is geen energielabel geregistreerd in EP-Online, het officiële labelregister van RVO — dat geldt voor ongeveer vier op de tien Nederlandse woningen. Bij verkoop of verhuur is een geldig label verplicht; een gecertificeerd adviseur stelt het dan ter plekke vast.

Is Kruisweg 29 een gewone woning?

Gemengd gebruik. Deze woning heeft naast de woonruimte ook een zorgruimte, op hetzelfde adres. In de BAG is het één verblijfsobject, geen woning met een aparte bedrijfsruimte ernaast. Dat verandert de waardering: zulke panden zijn vaak lastiger te financieren met een gewone hypotheek en spreken een kleinere groep kopers aan.

Waar komen deze cijfers vandaan?

Wij tonen uitsluitend gegevens over het gebouw, nooit over de bewoners of de eigenaar (waarom dit huis hier staat). Klopt er iets niet, of wilt u niet dat deze pagina bestaat? Laat deze pagina verwijderen — u hoeft geen reden te geven, en wij beoordelen het verzoek niet.