Woningwaarde in Heiloo
Heiloo telt 11.666 woningen en ligt in de gemeente Heiloo. De helft van de woningen is groter dan 115 m² en het mediane bouwjaar is 1975.
Wat is uw huis in Heiloo waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Heiloo
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 318 verkopen in Heiloo.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 633.997 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 5.357 |
| Gemiddelde verkooptijd | 52 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 318 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 452 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Heiloo
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Appartement | 2.946 | 25,5% |
| Tussenwoning | 2.761 | 23,9% |
| Vrijstaand | 2.559 | 22,1% |
| Twee-onder-een-kap | 1.693 | 14,7% |
| Hoekwoning | 1.596 | 13,8% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 99,0% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Heiloo
19 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Heiloo ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Oud West | Heiloo Noord-West | 1.531 | € 669.000 |
| Akkerbuurt | Stationsomgeving | 1.199 | € 445.000 |
| Plan Oost | Heiloo-Midden | 1.111 | € 523.000 |
| Zuid West | Heiloo-West | 1.051 | € 426.000 |
| Oosterzij | Ypestein | 1.025 | € 529.000 |
| Oud Zuid | Stationsomgeving | 959 | € 493.000 |
| Zuiderneg | Heiloo-West | 881 | € 533.000 |
| Zuid Oost | Ypestein | 840 | € 516.000 |
| Tuindorp | Heiloo-Midden | 736 | € 502.000 |
| Zuiderloo | Stationsomgeving | 728 | € 658.000 |
| Vennewater | Stationsomgeving | 448 | € 436.000 |
| Blockhovepark | Blockhovepark | 317 | € 904.000 |
| Gemeentebos | Heiloo-Midden | 287 | € 640.000 |
| Kapelbuurt | Heiloo Zuid-West | 230 | € 539.000 |
| Ter Coulster | Heiloo-Midden | 129 | € 718.000 |
| Willibrord | Ypestein | 108 | € 200.000 |
| De Volkstuinen | Heiloo Zuid-West | 45 | € 852.000 |
| Noorderneg | Heiloo Noord-West | 29 | € 932.000 |
| Het Die | Heiloo-Oost | 10 | — |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Heiloo, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Heiloo
De 60 grootste van 279 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 279 straten in Heiloo.
| Kennemerstraatweg | 543 | 134 m² | 1935 |
| Westerweg | 441 | 117 m² | 1946 |
| Heerenweg | 217 | 114 m² | 1935 |
| Stationsweg | 217 | 90 m² | 2002 |
| Vrieswijk | 207 | 120 m² | 1970 |
| Termijen | 190 | 123 m² | 1971 |
| Mariënstein | 189 | 118 m² | 1974 |
| Baetenburg | 184 | 118 m² | 1978 |
| Vredenoord | 178 | 133 m² | 1975 |
| Zeeweg | 174 | 86 m² | 1978 |
| Ambachtsweg | 141 | 71 m² | 2019 |
| Holleweg | 130 | 103 m² | 1930 |
| De Waard | 126 | 111 m² | 1988 |
| Ypesteinerlaan | 122 | 117 m² | 1993 |
| Het Brugstuk | 120 | 74 m² | 1991 |
| De Loet | 119 | 69 m² | 2014 |
| Zevenhuizerlaan | 116 | 115 m² | 1937 |
| Hoog en Laag | 114 | 83 m² | 2010 |
| Hoogeweg | 103 | 166 m² | 1975 |
| Boekenstein | 102 | 127 m² | 1977 |
| Het Zandstuk | 102 | 110 m² | 1988 |
| De Kloosterhof | 100 | 60 m² | 1987 |
| Werkendelslaan | 98 | 124 m² | 1970 |
| Ronde Laan | 97 | 79 m² | 1994 |
| Wethouder Tomsonbos | 95 | 104 m² | 2000 |
| Oosterzijweg | 88 | 195 m² | 1992 |
| Pastoor van Muijenweg | 88 | 70 m² | 1996 |
| De Boog | 87 | 114 m² | 1997 |
| De Sonneveld | 87 | 75 m² | 1990 |
| Kapellaan | 87 | 59 m² | 2000 |
| De Kandelaar | 86 | 108 m² | 1975 |
| Rosendaal | 85 | 97 m² | 1988 |
| Haagbeuk | 82 | 156 m² | 2020 |
| Nic Beetsweg | 82 | 92 m² | 1944 |
| De Watergang | 81 | 85 m² | 2009 |
| Oudburgerlaan | 80 | 165 m² | 1975 |
| De Kuilenaar | 79 | 115 m² | 1990 |
| Gaanderij | 78 | 76 m² | 2017 |
| Breedelaan | 75 | 124 m² | 1959 |
| Bayershoffweg | 73 | 131 m² | 1965 |
| De Houtwal | 72 | 116 m² | 2011 |
| Vijverlaan | 72 | 94 m² | 1995 |
| Butterlaan | 71 | 88 m² | 1953 |
| Groot Barlaken | 70 | 116 m² | 1961 |
| Kerkelaan | 70 | 124 m² | 1928 |
| Schuine Hondsbosschelaan | 69 | 98 m² | 1933 |
| Kerkakkers | 68 | 100 m² | 1965 |
| Haesackerlaan | 67 | 117 m² | 1958 |
| De Moestuin | 66 | 91 m² | 2025 |
| Harrelaers | 66 | 151 m² | 1975 |
| Spiegellaan | 66 | 105 m² | 2008 |
| Bosanemoon | 65 | 100 m² | 1983 |
| Het Hoekstuk | 65 | 80 m² | 1979 |
| Obriglaan | 65 | 185 m² | 1974 |
| Standerdlaan | 65 | 112 m² | 2017 |
| De Stuifbergen | 64 | 64 m² | 1992 |
| De Ronge | 63 | 203 m² | 1976 |
| Koningsveld | 63 | 102 m² | 1991 |
| Bonkelaar | 62 | 118 m² | 2020 |
| Lijsterbes | 62 | 130 m² | 2020 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.