Woningwaarde in Heeze
Heeze telt 4.859 woningen en ligt in de gemeente Heeze-Leende. De helft van de woningen is groter dan 140 m² en het mediane bouwjaar is 1980.
Wat is uw huis in Heeze waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Heeze
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 94 verkopen in Heeze.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 643.544 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.542 |
| Gemiddelde verkooptijd | 44 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 94 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 111 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Heeze
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 1.358 | 28,5% |
| Twee-onder-een-kap | 1.087 | 22,9% |
| Tussenwoning | 1.030 | 21,7% |
| Hoekwoning | 769 | 16,2% |
| Appartement | 513 | 10,8% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 97,9% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Heeze
16 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Heeze ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Engelse Tuin | Heeze | 636 | € 482.000 |
| Nieuwe Hoeven Zuid | Heeze | 604 | € 320.000 |
| Nieuwe Hoeven Noord | Heeze | 505 | € 482.000 |
| Oudenmolen | Heeze | 503 | € 519.000 |
| Weibossen | Heeze | 436 | € 643.000 |
| De Bulders Oost | Heeze | 430 | € 482.000 |
| Emmerik | Heeze | 363 | € 426.000 |
| Nieuwendijk | Heeze | 274 | € 441.000 |
| Centrum | Heeze | 250 | € 385.000 |
| Ginderover | Heeze | 248 | € 502.000 |
| Buitengebied Heeze Oost | Heeze | 152 | € 626.000 |
| De Bulders West | Heeze | 137 | € 561.000 |
| Strabrecht | Heeze | 134 | € 630.000 |
| Kerkhof | Heeze | 115 | € 726.000 |
| Buitengebied Heeze West | Heeze | 56 | € 768.000 |
| De Poortmannen | Heeze | 16 | — |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Heeze, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Heeze
De 60 grootste van 192 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 192 straten in Heeze.
| Kapelstraat | 135 | 109 m² | 1981 |
| de Ambachten | 134 | 142 m² | 1992 |
| Geldropseweg | 102 | 179 m² | 1967 |
| den Toversnest | 78 | 81 m² | 2017 |
| Nieuwendijk | 75 | 94 m² | 1962 |
| Aangelagen | 70 | 114 m² | 1983 |
| Burgemeester Serrarisstraat | 66 | 185 m² | 1961 |
| Emmerikstraat | 65 | 139 m² | 1930 |
| Sterkselseweg | 63 | 154 m² | 1969 |
| de Tinnegieter | 61 | 175 m² | 1995 |
| Sint Nicasiusstraat | 60 | 136 m² | 1958 |
| Dirk Heziuslaan | 58 | 128 m² | 1968 |
| Schoolstraat | 58 | 150 m² | 1965 |
| Berkelmanspad | 56 | 82 m² | 1984 |
| de Groote Aa | 56 | 150 m² | 1989 |
| Ginderover | 56 | 136 m² | 1950 |
| Somerenseweg | 53 | 139 m² | 1962 |
| Saturnus | 52 | 194 m² | 1987 |
| Gebroeders de Koningstraat | 49 | 135 m² | 1954 |
| Binnenhof | 48 | 122 m² | 2005 |
| Leenderweg | 48 | 156 m² | 1924 |
| Strabrecht | 48 | 220 m² | 1966 |
| ten Borchwardlaan | 48 | 141 m² | 1973 |
| Warande | 48 | 96 m² | 1972 |
| de Wever | 45 | 111 m² | 1989 |
| Gemini | 45 | 168 m² | 1987 |
| Pastoor van der Voortlaan | 45 | 163 m² | 1962 |
| Drossaard | 44 | 94 m² | 1977 |
| Heipoldersstraat | 44 | 114 m² | 1955 |
| Dominee Kremerstraat | 42 | 198 m² | 1978 |
| Molenhoeven | 42 | 105 m² | 1971 |
| Dingbank | 41 | 108 m² | 1977 |
| Iras | 41 | 145 m² | 1988 |
| Rul | 41 | 196 m² | 1952 |
| Vullinghspark | 41 | 158 m² | 1990 |
| Deken Kempslaan | 40 | 126 m² | 1967 |
| Jan Deckersstraat | 40 | 138 m² | 1972 |
| Bosmanstraat | 39 | 172 m² | 2020 |
| Hendric Everslaan | 38 | 126 m² | 2024 |
| Pastoor Somersstraat | 38 | 84 m² | 2011 |
| de Imker | 37 | 127 m² | 1991 |
| Molenstraat | 37 | 136 m² | 1937 |
| Atlas | 36 | 152 m² | 1973 |
| Bree eik | 35 | 208 m² | 2021 |
| Burgemeester van Agtstraat | 35 | 88 m² | 2026 |
| Kruiseik | 35 | 119 m² | 1981 |
| Aurora | 33 | 130 m² | 1973 |
| de Beemden | 33 | 122 m² | 1986 |
| Ven | 33 | 222 m² | 1980 |
| Zuster Stellalaan | 33 | 150 m² | 1985 |
| Apollo | 32 | 144 m² | 1973 |
| Corweide | 32 | 108 m² | 1972 |
| Oeffels | 32 | 105 m² | 1971 |
| de Leuren | 31 | 150 m² | 1980 |
| Kerkhof | 31 | 180 m² | 1960 |
| Antonius van Lieropstraat | 30 | 167 m² | 2009 |
| Driesakker | 30 | 75 m² | 1984 |
| Jan Steenlaan | 30 | 124 m² | 1968 |
| Koningsvogel | 30 | 106 m² | 2026 |
| Langenakker | 30 | 108 m² | 1987 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.