Kapelstraat, Heeze
Aan de Kapelstraat liggen 135 woningen, met huisnummers van 1 tot 120. Overwegend appartementen (51%), mediaan 109 m², gebouwd rond 1981. De postcodes zijn 5591 HC, 5591 HD, 5591 HE, 5591 HG en 5591 HH.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 284.000 – € 647.000 voor een woning van 109 m²
109 m² is de mediane oppervlakte aan de Kapelstraat. Gerekend met € 4.270 per m². Dat is het prijspeil van Heeze — 94 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Centrum binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 52 van de 135 woningen (39%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label C komt daarvan het vaakst voor (14×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Kapelstraat 1 | Vrijstaande woning | 250 m² | 1961 | C |
| Kapelstraat 1a | Appartement | 98 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1b | Appartement | 81 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1c | Appartement | 97 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1d | Appartement | 45 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1e | Appartement | 50 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1h | Appartement | 50 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1j | Appartement | 46 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1k | Appartement | 46 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1m | Appartement | 51 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1n | Appartement | 38 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1p | Appartement | 47 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1r | Appartement | 44 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1s | Appartement | 44 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1t | Appartement | 46 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 1v | Appartement | 46 m² | 2025 | — |
| Kapelstraat 3a | Twee-onder-een-kapwoning | 84 m² | 1909 | — |
| Kapelstraat 4 | Twee-onder-een-kapwoning | 92 m² | 1910 | — |
| Kapelstraat 5 | Twee-onder-een-kapwoning | 96 m² | 1870 | — |
| Kapelstraat 6 | Hoekwoning | 136 m² | 1930 | E |
| Kapelstraat 7 | Twee-onder-een-kapwoning | 209 m² | 1929 | G |
| Kapelstraat 8 | Vrijstaande woning | 177 m² | 1930 | G |
| Kapelstraat 9 | Twee-onder-een-kapwoning | 258 m² | 1939 | G |
| Kapelstraat 11a | Appartement | 83 m² | 1976 | — |
| Kapelstraat 11b | Appartement | 83 m² | 1976 | — |
| Kapelstraat 12 | Vrijstaande woning | 186 m² | 1972 | — |
| Kapelstraat 13 | Vrijstaande woning | 108 m² | 1961 | — |
| Kapelstraat 15 | Vrijstaande woning | 422 m² | 1938 | A |
| Kapelstraat 16 | Vrijstaande woning | 192 m² | 1980 | — |
| Kapelstraat 17 | Vrijstaande woning | 402 m² | 1800 | — |
| Kapelstraat 20a | Vrijstaande woning | 88 m² | 1950 | — |
| Kapelstraat 21 | Appartement | 244 m² | 1930 | — |
| Kapelstraat 22 | Twee-onder-een-kapwoning | 160 m² | 1930 | — |
| Kapelstraat 24 | Appartement | 258 m² | 1976 | B |
| Kapelstraat 28 | Vrijstaande woning | 196 m² | 1910 | — |
| Kapelstraat 29a | Vrijstaande woning | 174 m² | 1920 | — |
| Kapelstraat 31 | Vrijstaande woning | 150 m² | 1901 | — |
| Kapelstraat 32 | Tussenwoning | 109 m² | 1942 | — |
| Kapelstraat 33a | Vrijstaande woning | 130 m² | 1930 | — |
| Kapelstraat 34 | Tussenwoning | 133 m² | 1942 | F |
| Kapelstraat 37 | Vrijstaande woning | 146 m² | 2025 | A+++ |
| Kapelstraat 37a | Vrijstaande woning | 109 m² | 2025 | A+++ |
| Kapelstraat 37b | Vrijstaande woning | 110 m² | 2025 | A+++ |
| Kapelstraat 37c | Vrijstaande woning | 129 m² | 2025 | A+++ |
| Kapelstraat 37d | Vrijstaande woning | 129 m² | 2025 | A+++ |
| Kapelstraat 38 | Appartement | 73 m² | 1983 | C |
| Kapelstraat 38a | Appartement | 70 m² | 1983 | C |
| Kapelstraat 38b | Appartement | 42 m² | 1983 | — |
| Kapelstraat 38c | Appartement | 50 m² | 1983 | C |
| Kapelstraat 38d | Appartement | 42 m² | 1983 | — |
| Kapelstraat 39a | Twee-onder-een-kapwoning | 342 m² | 1995 | — |
| Kapelstraat 40 | Tussenwoning | 130 m² | 1964 | — |
| Kapelstraat 42 | Tussenwoning | 123 m² | 1944 | A |
| Kapelstraat 42a | Appartement | 61 m² | 1944 | C |
| Kapelstraat 43 | Twee-onder-een-kapwoning | 146 m² | 1965 | — |
| Kapelstraat 44 | Tussenwoning | 168 m² | 1971 | — |
| Kapelstraat 45 | Twee-onder-een-kapwoning | 143 m² | 1870 | — |
| Kapelstraat 46 | Appartement | 196 m² | 1900 | B |
| Kapelstraat 47 | Twee-onder-een-kapwoning | 127 m² | 1870 | — |
| Kapelstraat 51a | Appartement | 124 m² | 1987 | C |
Alle overige nummers
- 52
- 53c
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 61
- 63a
- 64a
- 64b
- 64c
- 65a
- 66a
- 67a
- 67b
- 68a
- 68b
- 68c
- 70
- 70a
- 71
- 71a
- 71b
- 71c
- 71d
- 71e
- 72
- 72a
- 73
- 73a
- 73b
- 73c
- 75
- 75a
- 75b
- 79a
- 79b
- 80
- 81
- 82
- 82a
- 82b
- 82c
- 82d
- 82e
- 82f
- 82g
- 82h
- 82i
- 84
- 84a
- 85
- 86
- 90
- 90a
- 90b
- 90c
- 92
- 94a
- 96
- 98
- 98a
- 102
- 104
- 106a
- 108
- 110
- 112
- 114a
- 116
- 118a
- 118b
- 120
Andere straten in Centrum
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.