Huizenprijzen en woningwaarde in Groesbeek
Groesbeek telt 8.019 woningen en ligt in de gemeente Berg en Dal. De helft van de woningen is groter dan 114 m² en het mediane bouwjaar is 1982.
Wat is uw huis in Groesbeek waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Groesbeek
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 158 verkopen in Groesbeek.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 505.381 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.070 |
| Gemiddelde verkooptijd | 48 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 158 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 176 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Groesbeek bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Groesbeek is 114 m²; tegen € 4.070 per m² komt die uit rond € 464.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 48 dagen in Groesbeek. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Groesbeek
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 1.859 | 23,5% |
| Appartement | 1.728 | 21,9% |
| Vrijstaand | 1.695 | 21,5% |
| Twee-onder-een-kap | 1.379 | 17,5% |
| Hoekwoning | 1.237 | 15,7% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 98,5% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Groesbeek
15 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Groesbeek ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Groesbeek Centrum-Noord | Groesbeek | 1.236 | € 378.000 |
| Groesbeek Stekkenberg | Groesbeek | 1.195 | € 361.000 |
| Breedeweg | Breedeweg | 953 | € 343.000 |
| Groesbeek Centrum-Zuid | Groesbeek | 889 | € 353.000 |
| Groesbeek De Drul-Oost | Groesbeek | 879 | € 323.000 |
| Groesbeek Nijerf | Groesbeek | 873 | € 404.000 |
| Groesbeek De Drul-West | Groesbeek | 592 | € 386.000 |
| Buitengebied Groesbeek-Noord | Groesbeek | 392 | € 497.000 |
| De Horst | De Horst | 380 | € 393.000 |
| Buitengebied Breedeweg | Breedeweg | 228 | € 568.000 |
| Buitengebied De Horst | De Horst | 167 | € 543.000 |
| Buitengebied Groesbeek-Noord-West | Groesbeek | 138 | € 270.000 |
| Buitengebied Groesbeek-Midden-West | Groesbeek | 59 | — |
| Buitengebied Groesbeek-Zuid-West | Groesbeek | 21 | € 448.000 |
| Bedrijventerrein Mies | Groesbeek | 14 | — |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Groesbeek, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Groesbeek
De 60 grootste van 223 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 223 straten in Groesbeek.
| Generaal Gavinstraat | 281 | 110 m² | 1988 |
| Cranenburgsestraat | 217 | 130 m² | 1975 |
| Stekkenberg | 156 | 120 m² | 1962 |
| Bredeweg | 147 | 143 m² | 1952 |
| Stationsweg | 140 | 67 m² | 2012 |
| van de Veldeweg | 138 | 92 m² | 1975 |
| Lievensweg | 130 | 121 m² | 1976 |
| Parklaan | 126 | 44 m² | 2012 |
| Hobbemaweg | 125 | 111 m² | 1976 |
| Mansberg | 117 | 103 m² | 1987 |
| Kloosterstraat | 115 | 109 m² | 1991 |
| Hoflaan | 108 | 98 m² | 1970 |
| Mesdagweg | 102 | 106 m² | 1976 |
| Bellevue | 101 | 85 m² | 2015 |
| De Tuier | 98 | 123 m² | 2014 |
| Hüsenhoff | 98 | 116 m² | 2011 |
| Molenweg | 93 | 91 m² | 1960 |
| Hoge Horst | 92 | 166 m² | 1954 |
| Spoorlaan | 87 | 102 m² | 2007 |
| St Antoniusweg | 83 | 126 m² | 2002 |
| van Nispenstraat | 83 | 93 m² | 1955 |
| Heidebloemstraat | 82 | 102 m² | 1975 |
| Heer Zegerstraat | 78 | 100 m² | 1972 |
| De Meent | 74 | 69 m² | 1998 |
| Bruuk | 73 | 151 m² | 1951 |
| Tooropweg | 73 | 110 m² | 1983 |
| Muldershof | 72 | 75 m² | 1985 |
| Bezembinder | 68 | 86 m² | 2007 |
| Wylerbaan | 65 | 204 m² | 1950 |
| 1e Colonjes | 64 | 131 m² | 2026 |
| Dries | 62 | 82 m² | 1991 |
| Rentmeester | 62 | 87 m² | 2015 |
| Veldzicht | 62 | 108 m² | 2021 |
| Burgemeester Ottenhoffstraat | 58 | 152 m² | 1949 |
| Pannenstraat | 57 | 84 m² | 1991 |
| Kruksebaan | 56 | 106 m² | 1965 |
| Bremstraat | 55 | 125 m² | 1991 |
| Haydnstraat | 54 | 131 m² | 1974 |
| Helfrichstraat | 54 | 129 m² | 1979 |
| Nieuweweg | 54 | 164 m² | 1966 |
| Paulus Potterweg | 53 | 51 m² | 1977 |
| Frambozenstraat | 51 | 79 m² | 2012 |
| Knapheideweg | 51 | 191 m² | 1975 |
| Veenbeshof | 51 | 88 m² | 2012 |
| De Haarhamer | 50 | 145 m² | 1996 |
| Hemeltje | 50 | 156 m² | 1973 |
| Papaverstraat | 49 | 52 m² | 1983 |
| Zevenheuvelenweg | 49 | 154 m² | 1970 |
| Dominee J A Visscherlaan | 48 | 51 m² | 1900 |
| Gooiseweg | 48 | 132 m² | 1964 |
| Herwendaalseweg | 48 | 152 m² | 1950 |
| van Ruysdaelweg | 47 | 120 m² | 1976 |
| Klompenmaker | 46 | 82 m² | 2011 |
| Schrouwenberg | 46 | 134 m² | 1969 |
| Lijsterbesstraat | 44 | 103 m² | 1959 |
| De Sikkel | 43 | 152 m² | 2002 |
| Mooksestraat | 43 | 129 m² | 1939 |
| Pieter de Hooghweg | 43 | 147 m² | 1963 |
| Vendelierstraat | 43 | 139 m² | 1993 |
| Zonnebloemstraat | 43 | 112 m² | 1993 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.