Naar de inhoud

Akkerzoom 1C, Oud-Beijerland

Een tussenwoning uit 2026, met 57 m² gebruiksoppervlakte, in de buurt Oud-Beijerland Buitengebied.

Waarde-indicatie

€ 387.000

Onze beste schatting bij gangbaar onderhoud, op basis van verkopen tot en met september 2026, omgerekend naar de prijzen van nu.

€ 333.000€ 441.000

Vier van de vijf woningen zoals deze verkopen tussen deze twee bedragen. Voor een woning als deze is de marge ± 14%. De marge is hier breder, omdat er dichtbij te weinig vergelijkbare woningen verkocht zijn.

Weet u hoe deze woning erbij staat?

Het bedrag hierboven gaat uit van gangbaar onderhoud: de staat waarin de meeste woningen verkopen, en dat komt vrijwel overeen met goed. Kies hieronder wat er van toepassing is, dan wordt de schatting scherper.

Onderhoudsstaat van de woning

€ 318.000

€ 283.000 tot € 353.000 · marge ± 11% in plaats van ± 14%

verwachte vraagprijs € 308.000

€ 330.000

€ 294.000 tot € 367.000 · marge ± 11% in plaats van ± 14%

verwachte vraagprijs € 321.000

€ 350.000

€ 301.000 tot € 399.000 · marge ± 14%

verwachte vraagprijs € 341.000

€ 388.000

€ 334.000 tot € 443.000 · marge ± 14%

verwachte vraagprijs € 372.000

€ 402.000

€ 346.000 tot € 459.000 · marge ± 14%

verwachte vraagprijs € 389.000

Weet u de WOZ-waarde van deze woning?

Met de WOZ-waarde van uw beschikking wordt de schatting gemiddeld ruim een kwart scherper. Wij bewaren het bedrag niet: het verandert alleen wat u nu ziet. Het grijze bedrag in het veld is een voorbeeld bij onze schatting, niet uw WOZ.

Compleet dossierWaarde-indicatie, geen taxatie
Wat is een compleet dossier?

Energielabel, woningtype en bestemmingsplan zijn bekend.

Wat we niet weten

Dit maakt de marge groter. Eerst wat er van dit adres niet geregistreerd is, daarna wat van geen enkele woning geregistreerd wordt.

  • Staat van onderhoud en afwerking binnen: dat staat in geen enkel register
  • Verbouwingen: die worden nergens bijgehouden

Weet u de onderhoudsstaat? Geef hem op bij de waarde-indicatie — dan wordt de schatting scherper.

Weet u meer over deze woning? Vertel het ons.

Luchtfoto van Akkerzoom 1C in Oud-Beijerland en directe omgeving

Waarom dit bedrag?

We nemen de gemiddelde woning in Oud-Beijerland Buitengebied als uitgangspunt en rekenen van daaruit naar deze woning toe. De kenmerken hieronder maken het verschil.

Gemiddeld in Oud-Beijerland Buitengebied

€ 4.069

per m², alle woningtypen

+67% voor deze woning

Deze woning

€ 6.794

per m² × 57 m² = € 387.000

Verhoogt de prijs per m²4

  • Tussenwoning van 57 m²

    Een tussenwoning van deze maat brengt per m² meer op dan de gemiddelde woning in Oud-Beijerland Buitengebied.

    sterk
  • Perceel van 5.226 m², gedeeld door 21 woningen

    Ruim bemeten voor een woning van 57 m².

    sterk
  • Bouwjaar 2026

    Woningen uit deze bouwperiode brengen landelijk gezien meer op dan gemiddeld.

    sterk
  • Gemeten woonoppervlakte 57 m², geregistreerd 57 m²

    De energieadviseur mat in de woning meer verwarmde woonruimte dan er geregistreerd staat.

    licht

Verlaagt de prijs per m²1

  • Energielabel A

    Kopers rekenen de energierekening en de verbeterkosten mee; dat drukt de prijs. Dit label is door een adviseur ter plaatse opgenomen (NTA 8800). Sinds die labels de regel zijn, betalen kopers er iets minder premie voor.

    licht

Nog niet bekend

  • Staat van onderhoud en afwerking binnen

    Dat staat in geen enkel register. Het is het deel van de marge dat altijd blijft, ook als al het andere bekend is.

    Geef het op
Hoe komen we tot dit bedrag?

De pijlen en stippen hebben wij niet zelf bedacht: ze volgen uit ons rekenmodel. Een pijl laat zien of een kenmerk de prijs per m² verhoogt of verlaagt ten opzichte van de gemiddelde woning in Oud-Beijerland Buitengebied. De stippen laten zien hoe sterk: licht, duidelijk of sterk.

De gemiddelde prijs bovenaan is omgerekend naar dezelfde maat als deze woning. Wij rekenen met de oppervlakte zoals die geregistreerd staat, en daarin telt ook een eventuele berging en/of garage mee. Het verschil tussen de twee prijzen komt niet alleen uit de kenmerken hierboven: we vergelijken de uitkomst ook met recente verkopen in de omgeving. Tot slot vermenigvuldigen we de prijs per m² met het aantal vierkante meters; dat geeft het bedrag. Hoe zwaar elk kenmerk precies meetelt, staat in onze methodiek.

Welke vraagprijs past bij Akkerzoom 1C?

Verwachte vraagprijs

€ 372.000

tussen € 330.000 en € 415.000

als de woning nu te koop komt, bij gangbaar onderhoud

+4% overboden

Verwachte verkoopprijs

€ 387.000

tussen € 333.000 en € 441.000

de waarde-indicatie van deze woning

De waarde-indicatie van € 387.000 is wat de woning naar verwachting opbrengt. Een vraagprijs ligt daar meestal onder: een woning wordt iets lager in de markt gezet, en kopers bieden eroverheen. Voor een tussenwoning in deze prijsklasse en in Oud-Beijerland Buitengebied verwachten we dat de verkoopprijs 4% boven deze vraagprijs uitkomt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, en hangt af van de markt van nu, de prijsklasse, het woningtype en de buurt.

De gemeente Hoeksche Waard, de afgelopen twaalf maanden

woningen verkocht waarvan wij de vraagprijs kennen
640
daarvan ging boven de vraagprijs weg
64%
de middelste verkoop boven de vraagprijs
3%

Een vraagprijs is een keuze van verkoper en makelaar, geen meting: hij kan bewust lager of hoger liggen. De marge is iets smaller dan bij de waarde-indicatie, want bij een verkoopprijs maakt ook het bieden het onzeker. In onze metingen valt 80% van de echte vraagprijzen binnen deze marge. Geeft u bij de waarde-indicatie de onderhoudsstaat op, dan staat daar ook de vraagprijs die daarbij past. Hoe wij dit rekenen en hoe dicht het bij echte vraagprijzen ligt, staat in de methodiek; hoeveel er per gemeente en prijsklasse overboden wordt, in ons artikel over overbieden.

Hoe ontwikkelde de waarde van Akkerzoom 1C zich?

Een woning van deze waarde in Zuid-Holland was in november 2016 ongeveer € 179.000 waard en is nu € 387.000: +116% in 10 jaar. Dit is de prijsontwikkeling in Zuid-Holland volgens de CBS/Kadaster-prijsindex, toegepast op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

nu € 387.000
waarde-indicatie marge

Alle bedragen per jaar
MaandWaarde-indicatieMargeVerandering
januari 2017€ 182.000± 19%—
januari 2018€ 200.000± 18%+10%
januari 2019€ 220.000± 18%+10%
januari 2020€ 235.000± 17%+7%
januari 2021€ 258.000± 17%+10%
januari 2022€ 310.000± 16%+20%
januari 2023€ 314.000± 16%+1%
januari 2024€ 320.000± 15%+2%
januari 2025€ 360.000± 15%+12%
januari 2026€ 381.000± 14%+6%
juni 2026€ 387.000± 14%+2%

Bron: CBS/Kadaster Prijsindex Bestaande Koopwoningen, de reeks voor Zuid-Holland en die voor tussenwoningen, met de landelijke maandbeweging; laatste maand juni 2026, daar staat de lijn op het bedrag van vandaag. De marge groeit naar achteren met een halve procentpunt per jaar. De index beschrijft de markt in Zuid-Holland; hoe deze straat daarvan afweek, weet alleen wie er verkocht heeft. Verbouwingen en onderhoud zitten er niet in.

Wat weten we van Akkerzoom 1C?

Postcode3262 KA
WoningtypeTussenwoning · ter plaatse vastgesteld bij de energielabelopname
Plek in de rij3e van 7 aaneengesloten woningen
Gebruiksoppervlakte57 m²
Bouwjaar2026
Perceeloppervlakte249 m² · aandeel in een kavel van 5.226 m² die met 21 woningen wordt gedeeld
EnergielabelA · geregistreerd bij RVO (EP-Online), opname in 2026. Wat daarna veranderde, zoals zonnepanelen of isolatie, staat er pas in na een nieuwe opname.

Oppervlakte, bouwjaar en adres komen uit het landelijke gebouwenregister (de BAG). Het woningtype bepalen we zelf, uit de vorm van het gebouw op de kaart. Hoe dat werkt en hoe nauwkeurig het is, staat in de methodiek.

Huizenprijzen in Oud-Beijerland

Gemiddelde verkoopprijs€ 528.524
Gemiddeld per m²€ 4.564
Gemiddelde verkooptijd35 dagen
Verkocht in 12 maanden268 woningen
Nieuw te koop gezet322 woningen

Voortschrijdend over twaalf maanden tot en met september 2026. De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.

Wat ligt er in de buurt?

Treinstation18,6 km
Groot overstapstation24,5 km
Oprit snelweg of N-weg1,5 km
Supermarkt2,8 km
Basisschool2,6 km
Kinderdagverblijf2,5 km
Huisarts2,9 km
Apotheek2,9 km
Ziekenhuis3 km
Restaurant2 km
Bibliotheek2,6 km
Binnenzwembad4,3 km
Bioscoop10,4 km

Afstanden van het CBS, gemeten over de weg. Het is een gemiddelde voor alle inwoners van de buurt, dus niet precies vanaf deze voordeur. Let op: bij het zwembad telt alleen een overdekt bad mee, en bij de oprit ook een provinciale weg.

Welke risico's spelen bij deze woning?

OverstromingBeschermd, in een aangewezen risicogebied
Nederland heeft dit gebied aangewezen als gebied met een potentieel significant overstromingsrisico langs het hoofdwatersysteem (de grote rivieren, het IJsselmeer of de zee). De woning ligt achter de grote dijken en duinen die het land beschermen, dus de kans op een overstroming is klein — de Nederlandse dijknormen horen tot de strengste ter wereld. Het valt onder het stroomgebied van de Rijn. Dit geldt voor alle woningen in dit gebied. Bron: de Richtlijn Overstromingsrisico's van Rijkswaterstaat.
BestemmingAgrarische bestemming — Agrarisch met waarden
Volgens het geldende bestemmingsplan ligt deze woning op agrarisch gebied. Vaak gaat het om een (voormalige) bedrijfswoning, waarbij de planregels kunnen bepalen wie er mag wonen en wat er met de opstallen mag gebeuren. Ook geldt er doorgaans meer ruimte voor agrarische activiteit in de directe omgeving. Lees de planregels vóór u plannen maakt met verbouwen of splitsen.
LeefbaarheidRond het landelijk gemiddelde
Leefbaarometer-score 4.20 in Oud-Beijerland Buitengebied (2024), gemeten door BZK over vijf dimensies: woningvoorraad, voorzieningen, veiligheid, sociale samenhang en fysieke omgeving.
GeluidBovengemiddelde hinder van wegverkeer
  • Wegverkeer: 10,2% van de inwoners ervaart ernstige hinder (in heel Hoeksche Waard 6%)

De leefbaarheidsscore geldt voor de hele buurt. De geluidscijfers geven aan hoeveel inwoners zeggen dat ze ernstige hinder ervaren; het is geen meting in decibel. Het is een schatting voor de hele buurt, uit een landelijke enquête (Gezondheidsmonitor 2024 van GGD, CBS en RIVM), dus niet voor deze woning.

Waar let u op bij een woning uit 2026?

Gebouwd onder strengere energie-eisen. Nieuwbouw van na half 2018 heeft bijna altijd geen gasaansluiting meer. Hieronder staat waar u op let bij huizen uit de bouwperiode vanaf 2012. Het gaat over de bouwperiode, niet over deze woning: een gerenoveerd huis kan er geen last meer van hebben. Zekerheid geeft alleen een bouwkundige keuring.

Weinig periodetypische gebrekenDeze bouwperiode kent geen bekende gebreken zoals asbest of betonrot. Let eerder op de afwerking en op kleine gebreken bij de oplevering dan op de constructie.
Goed geïsoleerd, dus goed ventilerenZeer goed geïsoleerde woningen laten weinig lucht door. Wie het ventilatiesysteem niet goed gebruikt, kan last krijgen van vocht of bedompte lucht.

Welke woningen lijken op Akkerzoom 1C?

Tussenwoningen in Oud-Beijerland Buitengebied met een vergelijkbare oppervlakte.

Akkerzoom 1C de woningen hieronder

Wij kunnen Akkerzoom 1C niet onderscheiden van 4 andere woningen

Op alles wat wij van deze woning weten — woningtype, woonoppervlakte, bouwjaar, energielabel en postcode — is zij gelijk aan 4 andere woningen:

Ze krijgen daarom hetzelfde richtbedrag. Dat is geen afronding en geen tekortkoming van de berekening: onze bronnen kennen tussen deze woningen simpelweg geen verschil.

Waar de werkelijke waarde dan wél uit elkaar loopt, en wat wij niet kunnen zien: de staat van onderhoud, de afwerking en de keuken, of er een dakkapel of uitbouw is, op welke verdieping de woning ligt en waar hij op uitkijkt, en of er recent verbouwd is. Bij appartementen telt daarnaast de financiële staat van de VvE mee. Dat zijn precies de dingen die een taxateur ter plaatse wél ziet, en het is de reden dat een richtbedrag een vertrekpunt is en geen taxatie.

Klopt er iets niet aan de gegevens van deze woning, of weet u meer? Geef het aan ons door.

Welke woningen liggen er nog meer aan de Akkerzoom?

21 woningen. Bekijk de hele straat.

Veelgestelde vragen over Akkerzoom 1C

Wat is Akkerzoom 1C in Oud-Beijerland waard?

De waarde-indicatie ligt tussen € 333.000 en € 441.000: 57 m² maal € 6.794 per m² voor deze woning, afgeleid van het prijspeil in Oud-Beijerland en geijkt op werkelijke verkoopprijzen. Die marge van 14% is niet gekozen maar gemeten: van de woningen zoals deze verkocht vier op de vijf binnen dit bereik. Het is een indicatie op basis van omgevingscijfers, geen taxatie van deze specifieke woning.

Welke vraagprijs past bij Akkerzoom 1C?

Als deze woning nu te koop komt, verwachten we een vraagprijs rond € 372.000, tussen € 330.000 en € 415.000. De waarde-indicatie is € 387.000: we verwachten dat de verkoopprijs 4% boven deze vraagprijs uitkomt, omdat er voor woningen als deze in Oud-Beijerland overboden wordt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, per prijsklasse, woningtype en buurt. Een vraagprijs blijft een keuze van verkoper en makelaar.

Hoeveel is Akkerzoom 1C in waarde gestegen sinds 2021?

Van ongeveer € 258.000 in januari 2021 naar € 387.000 nu: +50%, volgens de CBS/Kadaster-prijsindex van Zuid-Holland op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

Hoeveel woonoppervlakte heeft Akkerzoom 1C?

57 m² gebruiksoppervlakte volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG).

Wat voor woning is Akkerzoom 1C?

Dit is een tussenwoning. Dat is niet afgeleid maar ter plaatse vastgesteld door de energieadviseur bij de labelopname — de sterkste bron die er voor dit gegeven bestaat. Het type doet ertoe voor het bedrag: het bepaalt met welke prijscurve wij rekenen. Kleine woningen brengen per vierkante meter meer op dan grote, en hoe sterk dat verschil is, verschilt per type.

Uit welk bouwjaar is Akkerzoom 1C?

Het bouwjaar is 2026, volgens de BAG.

Welk energielabel heeft Akkerzoom 1C?

Energielabel A, vastgesteld bij een opname in 2026. Bron: EP-Online, het officiële labelregister van RVO. Een label geldt tien jaar; een verbouwing of verduurzaming ertussenin maakt het niet automatisch actueel.

Wat verbruikt Akkerzoom 1C aan energie?

Volgens de labelberekening gebruikt deze woning ongeveer 117 kWh aan fossiele energie per m² per jaar. Dat is het getal waarop de labelletter berust: hoe lager, hoe beter. De energiebehoefte is 70 kWh per m² per jaar; dat zegt iets over de isolatie van de schil, los van de installaties. Het zijn genormeerde getallen: ze rekenen met standaard bewonersgedrag en met primaire energie, niet met wat de meter aanwijst. De werkelijke rekening hangt af van gezinsgrootte, thermostaat en tarieven.

Waar komen deze cijfers vandaan?

Wij tonen uitsluitend gegevens over het gebouw, nooit over de bewoners of de eigenaar (waarom dit huis hier staat). Klopt er iets niet, of wilt u niet dat deze pagina bestaat? Laat deze pagina verwijderen — u hoeft geen reden te geven, en wij beoordelen het verzoek niet.