Naar de inhoud

Bathmenseweg 2A, Lettele

Een vrijstaande woning van 195 m² uit 1969, in de buurt Oude Molen.

Waarde-indicatie

€ 991.000

middelste schatting, gemiddeld onderhouden · verkopen t/m augustus 2026, naar het prijspeil van nu

€ 713.000€ 1.268.000

Vier van de vijf woningen zoals deze verkopen tussen deze twee bedragen. Bij dit woningtype, deze grootte en wat we verder van deze woning weten is de marge ± 28%.

Meegewogen: 3 vergelijkbare verkopen binnen 329 meter, tussen september 2022 en mei 2024.

Weet u hoe deze woning erbij staat?

Het bedrag hierboven gaat uit van gemiddeld onderhoud. Kies hieronder wat er van toepassing is, dan wordt de schatting scherper.

Onderhoudsstaat van de woning

€ 815.000

€ 619.000 tot € 1.010.000 · marge ± 24% in plaats van ± 28%

verwachte vraagprijs € 815.000

€ 845.000

€ 642.000 tot € 1.048.000 · marge ± 24% in plaats van ± 28%

verwachte vraagprijs € 846.000

€ 896.000

€ 654.000 tot € 1.138.000 · marge ± 27% in plaats van ± 28%

verwachte vraagprijs € 901.000

€ 993.000

€ 715.000 tot € 1.272.000 · marge ± 28%

verwachte vraagprijs € 981.000

€ 1.030.000

€ 752.000 tot € 1.308.000 · marge ± 27% in plaats van ± 28%

verwachte vraagprijs € 1.030.000

Weet u de WOZ-waarde van deze woning?

Met de WOZ-waarde van uw beschikking wordt de schatting gemiddeld ruim een kwart scherper. Wij bewaren het bedrag niet: het verandert alleen wat u nu ziet. Het grijze bedrag in het veld is een voorbeeld bij onze schatting, niet uw WOZ.

Compleet dossierWaarde-indicatie, geen taxatie
Wat is een compleet dossier?

Energielabel, woningtype en bestemmingsplan zijn bekend.

Wat we niet weten

Hieronder staat wat deze bandbreedte breed maakt: eerst wat er voor dit adres niet geregistreerd is, daarna wat nergens geregistreerd wordt.

  • Staat van onderhoud en afwerking binnen — geen enkele registratie legt dit vast
  • Verbouwingen die niet in de BAG staan

Weet u de onderhoudsstaat? Geef hem op bij de waarde-indicatie — dan wordt de schatting scherper.

Luchtfoto van Bathmenseweg 2A in Lettele en directe omgeving

Waarom dit bedrag?

We rekenen van de gemiddelde prijs per m² in Oude Molen naar dit adres toe. Die buurtprijs is een gemiddelde over álle woningtypen; hieronder staat wat deze woning daarvan onderscheidt, het zwaarste eerst.

Bijzonderheid van deze woningEffect op de prijs per m²
Eigen perceel van 20.314 m²
Ruim bemeten voor een woning van 195 m².
omhoog
Vrijstaande woning van 195 m²
Per m² brengt een vrijstaande woning van deze maat méér op dan de gemiddelde woning in Oude Molen — dat gemiddelde is een mix van alle woningtypen en maten.
omhoog
Energielabel E
Kopers rekenen de energierekening en de verbeterkosten mee; dat drukt de prijs. Dit label is vóór 2021 op afstand vastgesteld; zulke labels blijken bij verkoop iets meer waard dan de letter alleen doet vermoeden.
omlaag
Bouwjaar 1969
Landelijk gemeten brengen woningen uit deze bouwperiode minder op dan gemiddeld.
omlaag
Staat van onderhoud en afwerking binnen
Daar bestaat geen openbare bron voor. Dit is het deel van de bandbreedte dat blijft, ook als al het andere bekend is.
niet bekend

Deze pijlen zijn niet door ons opgeschreven maar door het model berekend: ze laten zien welke kant elk kenmerk de prijs per m² op duwt ten opzichte van de gemiddelde woning in Oude Molen. Het aantal vierkante meters zelf staat niet in deze tabel — dat is de vermenigvuldiging waar het bedrag mee begint. Hoeveel euro elke post precies waard is, en hoe wij dat gemeten hebben, staat in de methodiek.

Welke vraagprijs past bij Bathmenseweg 2A?

Verwachte vraagprijs

€ 983.000

tussen € 740.000 en € 1.225.000

als de woning nu te koop komt, gemiddeld onderhouden

+1% overboden

Verwachte verkoopprijs

€ 991.000

de waarde-indicatie van deze woning

De waarde-indicatie van € 991.000 is wat de woning naar verwachting opbrengt. Een vraagprijs ligt daar meestal onder: een woning wordt iets lager in de markt gezet, en kopers bieden eroverheen. Voor een vrijstaande woning in deze prijsklasse en in Oude Molen verwachten we dat de verkoopprijs 1% boven deze vraagprijs uitkomt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, en hangt af van de markt van nu, de prijsklasse, het woningtype en de buurt.

De gemeente Deventer, de afgelopen twaalf maanden

woningen verkocht waarvan wij de vraagprijs kennen
1.235
daarvan ging boven de vraagprijs weg
82%
de middelste verkoop boven de vraagprijs
8%

Dat deze woning lager uitkomt dan die middelste verkoop, komt doordat in deze prijsklasse minder overboden wordt, om een vrijstaande woning minder hard geboden wordt dan om een appartement en een woning die nu te koop komt, gemiddeld iets hoger in de markt gezet wordt dan de woningen in deze cijfers, die al verkocht zijn.

Een vraagprijs is een keuze van verkoper en makelaar, geen meting: hij kan bewust lager of hoger liggen. De marge is iets smaller dan bij de waarde-indicatie, omdat bij een verkoopprijs ook het bieden onzekerheid toevoegt; gemeten valt 80% van de echte vraagprijzen erbinnen. Geeft u bij de waarde-indicatie de onderhoudsstaat op, dan staat daar ook de vraagprijs die daarbij past. Hoe wij dit rekenen en hoe dicht het bij echte vraagprijzen ligt, staat in de methodiek; hoeveel er per gemeente en prijsklasse overboden wordt, in ons artikel over overbieden.

Hoe ontwikkelde de waarde van Bathmenseweg 2A zich?

Een woning van deze waarde in Overijssel was in oktober 2016 ongeveer € 490.000 waard en is nu € 991.000: +102% in 10 jaar. Dit is de prijsontwikkeling in Overijssel volgens de CBS/Kadaster-prijsindex, toegepast op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

nu € 991.000
waarde-indicatie marge

Alle bedragen per jaar
MaandWaarde-indicatieMargeVerandering
januari 2017€ 494.000± 33%—
januari 2018€ 522.000± 32%+6%
januari 2019€ 556.000± 32%+7%
januari 2020€ 590.000± 31%+6%
januari 2021€ 649.000± 31%+10%
januari 2022€ 777.000± 30%+20%
januari 2023€ 825.000± 30%+6%
januari 2024€ 817.000± 29%−1%
januari 2025€ 908.000± 29%+11%
januari 2026€ 977.000± 28%+8%
juni 2026€ 991.000± 28%+1%

Bron: CBS/Kadaster Prijsindex Bestaande Koopwoningen, de reeks voor Overijssel en die voor vrijstaande woningen, met de landelijke maandbeweging; laatste maand juni 2026, daar staat de lijn op het bedrag van vandaag. De marge groeit naar achteren met een halve procentpunt per jaar. De index beschrijft de markt in Overijssel; hoe deze straat daarvan afweek, weet alleen wie er verkocht heeft. Verbouwingen en onderhoud zitten er niet in.

Wat weten we van Bathmenseweg 2A?

Postcode7434 PV
WoningtypeVrijstaande woning · ter plaatse vastgesteld bij de energielabelopname
Gebruiksoppervlakte195 m²
Bouwjaar1969
Perceeloppervlakte20.314 m² · kadastraal vastgesteld
EnergielabelE · geregistreerd bij RVO (EP-Online), opname in 2020
Inhoud van het pand1.177 m³ · gemeten uit laserhoogtedata
Bouwlagen2 · bovengronds, geteld uit laserhoogtedata — een kelder telt niet mee
Hoogte van het pand7,0 meter · van straatniveau tot het hoogste punt van het dak
DakvormSchuin dak
Ruimte voor zonnepanelenCirca 70 panelen
Op 175 m² bruikbaar dakvlak, gemeten uit laserhoogtedata. Het grootste dakvlak ligt op het zuiden. Daken op het noorden zijn niet meegeteld. Schaduw van bomen of buurpanden kennen wij niet, en die kan het aantal flink drukken.

Oppervlakte, bouwjaar en adres komen uit de BAG. Het woningtype leiden wij zelf af uit de pandgeometrie — lees hoe dat werkt en hoe nauwkeurig het is in de methodiek.

Huizenprijzen in de gemeente Deventer

Gemiddelde verkoopprijs€ 474.689
Gemiddeld per m²€ 4.485
Gemiddelde verkooptijd32 dagen
Verkocht in 12 maanden1.362 woningen
Nieuw te koop gezet1.579 woningen

Voortschrijdend over twaalf maanden tot en met augustus 2026. De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.

Wat ligt er in de buurt?

Treinstation6,2 km
Groot overstapstation9,3 km
Oprit snelweg of N-weg0,2 km
Supermarkt1,6 km
Basisschool1,6 km
Kinderdagverblijf1,5 km
Huisarts1,7 km
Apotheek1,7 km
Ziekenhuis7,4 km
Restaurant0,4 km
Bibliotheek1,5 km
Binnenzwembad5,6 km
Bioscoop8,9 km

Afstanden van het CBS, berekend over de weg als gemiddelde voor alle inwoners van de buurt samen — een buurtgemiddelde dus, geen meting vanaf deze voordeur. De definities luisteren nauw: het binnenzwembad is echt het dichtstbijzijnde óverdekte bad (een openluchtbad telt niet mee), en de oprit telt zowel rijks- als provinciale wegen.

Welke risico's spelen bij deze woning?

FunderingGeen aandachtsgebied
In dit postcodegebied is 36% van de panden van vóór 1970, en de ondergrond valt onder hogere zandgronden. Deze woning is van 1969 en valt daarmee in de bouwperiode waar de kaart op wijst.
BestemmingWonen
Volgens het geldende bestemmingsplan heeft deze woning een woonbestemming.
LeefbaarheidBoven het landelijk gemiddelde
Leefbaarometer-score 4.30 in Oude Molen (2024), gemeten door BZK over vijf dimensies: woningvoorraad, voorzieningen, veiligheid, sociale samenhang en fysieke omgeving.

De funderingskaart van RVO doet een uitspraak over een postcodegebied, niet over een individuele woning: twee huizen in dezelfde straat kunnen een totaal verschillende fundering hebben. Peiljaar 2019. Voor zekerheid is funderingsonderzoek nodig. De leefbaarheidsscore geldt voor de hele buurt.

Waar let u op bij een woning uit 1969?

Hoogtijdagen van systeembouw en asbesttoepassing, gebouwd zonder isolatie-eis. Dit zijn aandachtspunten die horen bij de bouwperiode 1965 – 1974 — geen vaststellingen over deze woning. Een gerenoveerde woning kan er niets meer van hebben; alleen een bouwkundige keuring geeft zekerheid.

Asbest mogelijkAsbest werd tot het verbod in 1993 breed toegepast: golfplaten, vensterbanken, kruipruimtes, kachelkanalen. Onbeschadigd en onaangeroerd is het geen direct gevaar, maar bij verbouwing of sloop gelden strenge regels en kosten.
Gebouwd zonder isolatie-eisDe eerste wettelijke isolatie-eis dateert van 1975. Woningen van vóór die tijd zijn kaal opgeleverd: enkel glas, ongeïsoleerd dak en vloer. Veel is inmiddels na-geïsoleerd, maar het energielabel verklapt hoeveel er werkelijk gebeurd is.
Betonrot in systeemvloerenTussen 1965 en 1983 zijn kwaaitaal- en mantavloeren toegepast, waarvan een deel gevoelig is voor betonrot in de kruipruimte. Of dit type vloer hier ligt, is alleen met een inspectie vast te stellen.

Welke woningen lijken op Bathmenseweg 2A?

Vrijstaande woningen in Oude Molen met een vergelijkbare oppervlakte.

Bathmenseweg 2A de woningen hieronder

Welke woningen liggen er nog meer aan de Bathmenseweg?

78 woningen. Bekijk de hele straat.

Veelgestelde vragen over Bathmenseweg 2A

Wat is Bathmenseweg 2A in Lettele waard?

De waarde-indicatie ligt tussen € 713.000 en € 1.268.000: 195 m² maal € 5.081 per m² voor deze woning, afgeleid van het prijspeil in de gemeente Deventer en geijkt op werkelijke verkoopprijzen. Die marge van 28% is niet gekozen maar gemeten: van de woningen zoals deze verkocht vier op de vijf binnen dit bereik. Het is een indicatie op basis van omgevingscijfers, geen taxatie van deze specifieke woning.

Welke vraagprijs past bij Bathmenseweg 2A?

Als deze woning nu te koop komt, verwachten we een vraagprijs rond € 983.000, tussen € 740.000 en € 1.225.000. De waarde-indicatie is € 991.000: we verwachten dat de verkoopprijs 1% boven deze vraagprijs uitkomt, omdat er voor woningen als deze in de gemeente Deventer overboden wordt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, per prijsklasse, woningtype en buurt. Een vraagprijs blijft een keuze van verkoper en makelaar.

Hoeveel is Bathmenseweg 2A in waarde gestegen sinds 2021?

Van ongeveer € 649.000 in januari 2021 naar € 991.000 nu: +53%, volgens de CBS/Kadaster-prijsindex van Overijssel op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

Hoeveel woonoppervlakte heeft Bathmenseweg 2A?

195 m² gebruiksoppervlakte volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG).

Wat voor woning is Bathmenseweg 2A?

Dit is een vrijstaande woning. Dat is niet afgeleid maar ter plaatse vastgesteld door de energieadviseur bij de labelopname — de sterkste bron die er voor dit gegeven bestaat. Het type doet ertoe voor het bedrag: het bepaalt met welke prijscurve wij rekenen. Kleine woningen brengen per vierkante meter meer op dan grote, en hoe sterk dat verschil is, verschilt per type.

Uit welk bouwjaar is Bathmenseweg 2A?

Het bouwjaar is 1969, volgens de BAG.

Welk energielabel heeft Bathmenseweg 2A?

Energielabel E, vastgesteld bij een opname in 2020. Bron: EP-Online, het officiële labelregister van RVO. Een label geldt tien jaar; een verbouwing of verduurzaming ertussenin maakt het niet automatisch actueel.

Wat verbruikt Bathmenseweg 2A aan energie?

De labelberekening komt uit op ongeveer 190.250 kWh per jaar. Dit is een genormeerd getal uit het energielabel: het rekent met standaard bewonersgedrag, niet met dat van de huidige of toekomstige bewoner. De werkelijke rekening hangt af van gezinsgrootte, thermostaat en tarieven.

Waar komen deze cijfers vandaan?

Wij tonen uitsluitend gegevens over het gebouw, nooit over de bewoners of de eigenaar (waarom dit huis hier staat). Klopt er iets niet, of wilt u niet dat deze pagina bestaat? Laat deze pagina verwijderen — zonder opgaaf van reden, wij beoordelen het verzoek niet.