Naar de inhoud

Antoniusstraat 1A-22, Kaatsheuvel

Antoniusstraat 1A-22 (5171 DA Kaatsheuvel, gemeente Loon op Zand, Noord-Brabant) is een appartement uit 2026, met 77 m² gebruiksoppervlakte, in de buurt Vossenberg (west).

Waarde-indicatie

€ 401.000

Onze beste schatting bij gangbaar onderhoud, op basis van verkopen tot en met september 2026, omgerekend naar de prijzen van nu.

€ 341.000€ 462.000

Vier van de vijf woningen zoals deze verkopen tussen deze twee bedragen. Voor een woning als deze is de marge ± 15%.

Meegewogen: 10 vergelijkbare verkopen binnen 339 meter, tussen februari 2021 en januari 2026.

Weet u hoe deze woning erbij staat?

Het bedrag hierboven gaat uit van gangbaar onderhoud: de staat waarin de meeste woningen verkopen, en dat komt vrijwel overeen met goed. Kies hieronder wat er van toepassing is, dan wordt de schatting scherper.

Onderhoudsstaat van de woning

€ 330.000

€ 290.000 tot € 370.000 · marge ± 12% in plaats van ± 15%

verwachte vraagprijs € 329.000

€ 342.000

€ 301.000 tot € 383.000 · marge ± 12% in plaats van ± 15%

verwachte vraagprijs € 341.000

€ 363.000

€ 312.000 tot € 414.000 · marge ± 14% in plaats van ± 15%

verwachte vraagprijs € 364.000

€ 402.000

€ 342.000 tot € 463.000 · marge ± 15%

verwachte vraagprijs € 396.000

€ 417.000

€ 359.000 tot € 476.000 · marge ± 14% in plaats van ± 15%

verwachte vraagprijs € 415.000

Weet u de WOZ-waarde van deze woning?

Met de WOZ-waarde van uw beschikking wordt de schatting gemiddeld ruim een kwart scherper. Wij bewaren het bedrag niet: het verandert alleen wat u nu ziet. Het grijze bedrag in het veld is een voorbeeld bij onze schatting, niet uw WOZ.

Waarde-indicatie, geen taxatie
Wat we niet weten

Dit maakt de marge groter. Eerst wat er van dit adres niet geregistreerd is, daarna wat van geen enkele woning geregistreerd wordt.

  • Geen energielabel in de laatste stand van RVO die wij hebben — meestal sinds 2008 niet verkocht of verhuurd, soms zo recent geregistreerd dat het hier nog niet staat
  • Staat van onderhoud en afwerking binnen: dat staat in geen enkel register
  • Verbouwingen die (nog) niet in het gebouwenregister (de BAG) staan

Weet u de onderhoudsstaat? Geef hem op bij de waarde-indicatie — dan wordt de schatting scherper.

Weet u meer over deze woning? Vertel het ons.

Luchtfoto van Antoniusstraat 1A-22 in Kaatsheuvel en directe omgeving

Waarom dit bedrag?

We nemen de gemiddelde woning in Vossenberg (west) als uitgangspunt en rekenen van daaruit naar deze woning toe. De kenmerken hieronder maken het verschil.

Gemiddeld in Vossenberg (west)

€ 3.950

per m², alle woningtypen

+32% voor deze woning

Deze woning

€ 5.213

per m² × 77 m² = € 401.000

Verhoogt de prijs per m²3

  • Bouwjaar 2026

    Woningen uit deze bouwperiode brengen landelijk gezien meer op dan gemiddeld.

    sterk
  • Bestemming Maatschappelijk

    Deze bestemming werkt in het voordeel van de waarde.

    licht
  • Appartement van 77 m²

    Een appartement van deze maat brengt per m² meer op dan de gemiddelde woning in Vossenberg (west).

    licht

Nog niet bekend

  • Geen energielabel geregistreerd

    Voor het bedrag rekent het model met het gemiddelde. Het gevolg zit vooral in de bandbreedte hierboven: dit is daarin de grootste post, en hij verdwijnt zodra er een label wordt geregistreerd.

  • Staat van onderhoud en afwerking binnen

    Dat staat in geen enkel register. Het is het deel van de marge dat altijd blijft, ook als al het andere bekend is.

    Geef het op
Hoe komen we tot dit bedrag?

De pijlen en stippen hebben wij niet zelf bedacht: ze volgen uit ons rekenmodel. Een pijl laat zien of een kenmerk de prijs per m² verhoogt of verlaagt ten opzichte van de gemiddelde woning in Vossenberg (west). De stippen laten zien hoe sterk: licht, duidelijk of sterk.

De gemiddelde prijs bovenaan is omgerekend naar dezelfde maat als deze woning. Wij rekenen met de oppervlakte zoals die geregistreerd staat, en daarin telt ook een eventuele berging en/of garage mee. Het verschil tussen de twee prijzen komt niet alleen uit de kenmerken hierboven: we vergelijken de uitkomst ook met recente verkopen in de omgeving. Tot slot vermenigvuldigen we de prijs per m² met het aantal vierkante meters; dat geeft het bedrag. Hoe zwaar elk kenmerk precies meetelt, staat in onze methodiek.

Welke vraagprijs past bij Antoniusstraat 1A-22?

Verwachte vraagprijs

€ 397.000

tussen € 349.000 en € 445.000

als de woning nu te koop komt, bij gangbaar onderhoud

+1% overboden

Verwachte verkoopprijs

€ 401.000

tussen € 341.000 en € 462.000

de waarde-indicatie van deze woning

De waarde-indicatie van € 401.000 is wat de woning naar verwachting opbrengt. Een vraagprijs ligt daar meestal onder: een woning wordt iets lager in de markt gezet, en kopers bieden eroverheen. Voor een appartement in deze prijsklasse en in Vossenberg (west) verwachten we dat de verkoopprijs 1% boven deze vraagprijs uitkomt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, en hangt af van de markt van nu, de prijsklasse, het woningtype en de buurt.

De gemeente Loon op Zand, de afgelopen twaalf maanden

woningen verkocht waarvan wij de vraagprijs kennen
224
daarvan ging boven de vraagprijs weg
55%
de mediane verkoop boven de vraagprijs
2%

Een vraagprijs is een keuze van verkoper en makelaar, geen meting: hij kan bewust lager of hoger liggen. De marge is iets smaller dan bij de waarde-indicatie, want bij een verkoopprijs maakt ook het bieden het onzeker. In onze metingen valt 80% van de echte vraagprijzen binnen deze marge. Geeft u bij de waarde-indicatie de onderhoudsstaat op, dan staat daar ook de vraagprijs die daarbij past. Hoe wij dit rekenen en hoe dicht het bij echte vraagprijzen ligt, staat in de methodiek; hoeveel er per gemeente en prijsklasse overboden wordt, in ons artikel over overbieden.

Hoe ontwikkelde de waarde van Antoniusstraat 1A-22 zich?

Een woning van deze waarde in Noord-Brabant was in november 2016 ongeveer € 194.000 waard en is nu € 401.000: +107% in 10 jaar. Dit is de prijsontwikkeling in Noord-Brabant volgens de CBS/Kadaster-prijsindex, toegepast op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

nu € 401.000
waarde-indicatie marge

Alle bedragen per jaar
MaandWaarde-indicatieMargeVerandering
januari 2017€ 197.000± 20%—
januari 2018€ 218.000± 19%+11%
januari 2019€ 241.000± 19%+11%
januari 2020€ 258.000± 18%+7%
januari 2021€ 278.000± 18%+8%
januari 2022€ 327.000± 17%+18%
januari 2023€ 328.000± 17%+0%
januari 2024€ 338.000± 16%+3%
januari 2025€ 377.000± 16%+11%
januari 2026€ 394.000± 15%+4%
september 2026€ 401.000± 15%+2%

Bron: CBS/Kadaster Prijsindex Bestaande Koopwoningen, de reeks voor Noord-Brabant en die voor appartementen, aangevuld met de landelijke beweging per maand. De lijn loopt tot september 2026 en staat daar op het bedrag van vandaag. Hoe verder terug, hoe breder de marge: een half procentpunt per jaar. De index beschrijft de markt in Noord-Brabant; hoe deze straat daarvan afweek, weet alleen wie er verkocht heeft. Verbouwingen en onderhoud zitten er niet in.

Wat weten we van Antoniusstraat 1A-22?

Postcode5171 DA
WoningtypeAppartement
Gebruiksoppervlakte77 m²
Bouwjaar2026
EnergielabelGeen label · niet geregistreerd bij RVO (EP-Online)
GebruikGemengd pand
Deze woning is zelf uitsluitend woonruimte, maar het pand bevat ook een sportruimte. Dat werkt beide kanten op: voorzieningen onder handbereik, maar ook meer loop, laden en lossen, of geluid op andere tijden dan bij buren.

Oppervlakte, bouwjaar en adres komen uit het landelijke gebouwenregister (de BAG). Het woningtype bepalen we zelf, uit de vorm van het gebouw op de kaart. Hoe dat werkt en hoe nauwkeurig het is, staat in de methodiek.

Huizenprijzen in Kaatsheuvel

Gemiddelde verkoopprijs€ 489.044
Gemiddeld per m²€ 4.092
Gemiddelde verkooptijd48 dagen
Verkocht in 12 maanden175 woningen
Nieuw te koop gezet239 woningen

Over de twaalf maanden tot en met september 2026. De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus van die maand ontbreekt nog ongeveer 8% van de verkopen. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.

Wat ligt er in de buurt?

Op loopafstand, binnen een kilometer over de weg, liggen een grote supermarkt (600 meter), een basisschool (800 meter), een huisarts (600 meter), een kinderdagverblijf (500 meter) en een apotheek (600 meter). Binnen die kilometer zijn er ongeveer 3 grote supermarkten en 2 basisscholen. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 14,1 km, de oprit van een snelweg of hoofdweg op 2,4 km.

Treinstation14,1 km
Groot overstapstation14,3 km
Oprit snelweg of N-weg2,4 km
Grote supermarkt0,6 km
Basisschool0,8 km
Kinderdagverblijf0,5 km
Huisarts0,6 km
Apotheek0,6 km
Ziekenhuis5,6 km
Restaurant0,2 km
Bibliotheek0,9 km
Binnenzwembad6,9 km
Bioscoop14,7 km

Afstanden van het CBS (2024), gemeten over de weg. Het is een gemiddelde voor de woningen in het vierkant van 100 bij 100 meter waarin dit adres ligt, dus niet precies vanaf deze voordeur. Let op: bij het zwembad telt alleen een overdekt bad mee, en bij de oprit ook een provinciale weg.

Welke risico's spelen bij deze woning?

FunderingGeen aandachtsgebied
In dit postcodegebied is 60% van de panden van vóór 1970, en het gebied ligt op de hogere zandgronden. Deze woning is van 2026 en valt buiten die periode, dus funderingsproblemen zijn hier onwaarschijnlijk.
BestemmingMaatschappelijke bestemming — Maatschappelijk
Volgens het geldende bestemmingsplan is dit een maatschappelijke bestemming: zorg, onderwijs, religie of vergelijkbare voorzieningen. Wonen kan hier zijn toegestaan via een aanduiding of als dienstwoning. Controleer de planregels.
LeefbaarheidRond het landelijk gemiddelde
Leefbaarometer-score 4,17 in Vossenberg (west) (2024). Het ministerie van BZK berekent die score uit vijf onderdelen: woningvoorraad, voorzieningen, veiligheid, sociale samenhang en fysieke omgeving.
GeluidGeen opvallende geluidsbronnen
  • Wegverkeer: slechts 4% van de inwoners ervaart ernstige hinder (in heel Loon op Zand 5,4%)

De funderingskaart van RVO zegt iets over het postcodegebied, niet over deze ene woning: twee huizen in dezelfde straat kunnen een heel andere fundering hebben. De kaart is van 2019. Zekerheid krijgt u alleen met een funderingsonderzoek. De leefbaarheidsscore geldt voor de hele buurt. De geluidscijfers geven aan hoeveel inwoners zeggen dat ze ernstige hinder ervaren; het is geen meting in decibel. Het is een schatting voor de hele buurt, uit een landelijke enquête (Gezondheidsmonitor 2024 van GGD, CBS en RIVM), dus niet voor deze woning.

Waar let u op bij een woning uit 2026?

Gebouwd onder strengere energie-eisen. Nieuwbouw van na half 2018 heeft bijna altijd geen gasaansluiting meer. Hieronder staat waar u op let bij huizen uit de bouwperiode vanaf 2012. Het gaat over de bouwperiode, niet over deze woning: een gerenoveerd huis kan er geen last meer van hebben. Zekerheid geeft alleen een bouwkundige keuring.

Weinig periodetypische gebrekenDeze bouwperiode kent geen bekende gebreken zoals asbest of betonrot. Let eerder op de afwerking en op kleine gebreken bij de oplevering dan op de constructie.
Goed geïsoleerd, dus goed ventilerenZeer goed geïsoleerde woningen laten weinig lucht door. Wie het ventilatiesysteem niet goed gebruikt, kan last krijgen van vocht of bedompte lucht.

Welke woningen lijken op Antoniusstraat 1A-22?

Appartementen in Vossenberg (west) met een vergelijkbare oppervlakte.

Antoniusstraat 1A-22 de woningen hieronder

Wij kunnen Antoniusstraat 1A-22 niet onderscheiden van 10 andere woningen

Op alles wat wij van deze woning weten — woningtype, woonoppervlakte, bouwjaar en postcode — is zij gelijk aan 10 andere woningen in hetzelfde blok.

Ze krijgen daarom hetzelfde richtbedrag. Dat is geen afronding en geen tekortkoming van de berekening: onze bronnen kennen tussen deze woningen simpelweg geen verschil.

Waar de werkelijke waarde dan wél uit elkaar loopt, en wat wij niet kunnen zien: de staat van onderhoud, de afwerking en de keuken, of er een dakkapel of uitbouw is, op welke verdieping de woning ligt en waar hij op uitkijkt, en of er recent verbouwd is. Bij appartementen telt daarnaast de financiële staat van de VvE mee. Dat zijn precies de dingen die een taxateur ter plaatse wél ziet, en het is de reden dat een richtbedrag een vertrekpunt is en geen taxatie.

Klopt er iets niet aan de gegevens van deze woning, of weet u meer? Geef het aan ons door.

Welke woningen liggen er nog meer aan de Antoniusstraat?

238 woningen. Bekijk de hele straat.

Veelgestelde vragen over Antoniusstraat 1A-22

Wat is Antoniusstraat 1A-22 in Kaatsheuvel waard?

De waarde-indicatie ligt tussen € 341.000 en € 462.000: 77 m² maal € 5.213 per m² voor deze woning, afgeleid van het prijspeil in Kaatsheuvel en geijkt op werkelijke verkoopprijzen. Die marge van 15% is niet gekozen maar gemeten: van de woningen zoals deze verkocht vier op de vijf binnen dit bereik. Het is een indicatie op basis van omgevingscijfers, geen taxatie van deze specifieke woning.

Welke vraagprijs past bij Antoniusstraat 1A-22?

Als deze woning nu te koop komt, verwachten we een vraagprijs rond € 397.000, tussen € 349.000 en € 445.000. De waarde-indicatie is € 401.000: we verwachten dat de verkoopprijs 1% boven deze vraagprijs uitkomt, omdat er voor woningen als deze in Kaatsheuvel overboden wordt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, per prijsklasse, woningtype en buurt. Een vraagprijs blijft een keuze van verkoper en makelaar.

Hoeveel is Antoniusstraat 1A-22 in waarde gestegen sinds 2021?

Van ongeveer € 278.000 in januari 2021 naar € 401.000 nu: +44%, volgens de CBS/Kadaster-prijsindex van Noord-Brabant op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

Hoeveel woonoppervlakte heeft Antoniusstraat 1A-22?

Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft deze woning 77 m² gebruiksoppervlakte. Dat is niet precies de woonoppervlakte: in de gebruiksoppervlakte telt bijvoorbeeld ook een inpandige berging of garage mee.

Wat voor woning is Antoniusstraat 1A-22?

Dit is een appartement. De BAG legt het woningtype niet vast, dus leiden wij het zelf af uit de vorm van het pand, het aantal woningen erin en het aantal panden dat eraan vastzit. Het type doet ertoe voor het bedrag: het bepaalt met welke prijscurve wij rekenen. Kleine woningen brengen per vierkante meter meer op dan grote, en hoe sterk dat verschil is, verschilt per type.

Uit welk bouwjaar is Antoniusstraat 1A-22?

Het bouwjaar is 2026, volgens de BAG.

Welk energielabel heeft Antoniusstraat 1A-22?

Voor dit adres is geen energielabel geregistreerd in EP-Online, het officiële labelregister van RVO — dat geldt voor ongeveer vier op de tien Nederlandse woningen. Bij verkoop of verhuur is een geldig label verplicht; een gecertificeerd adviseur stelt het dan ter plekke vast.

Is het rustig wonen rond Antoniusstraat 1A-22?

In de Gezondheidsmonitor springt voor Vossenberg (west) geen enkele geluidsbron eruit vergeleken met de rest van Loon op Zand. Het is een buurtcijfer: hoe het op dit adres klinkt, hangt van de straat af.

Waar komen deze cijfers vandaan?

Wij tonen uitsluitend gegevens over het gebouw, nooit over de bewoners of de eigenaar (waarom dit huis hier staat). Klopt er iets niet, of wilt u niet dat deze pagina bestaat? Laat deze pagina verwijderen — u hoeft geen reden te geven, en wij beoordelen het verzoek niet.