Naar de inhoud

Getfertsingel 104, Enschede

Een twee-onder-een-kapwoning van 126 m² uit 2023, in de buurt Veldkamp-Getfert-West.

Waarde-indicatie

€ 453.000

middelste schatting, gemiddeld onderhouden · verkopen t/m augustus 2026, naar het prijspeil van nu

€ 367.000€ 539.000

Vier van de vijf woningen zoals deze verkopen tussen deze twee bedragen. Bij dit woningtype, deze grootte en wat we verder van deze woning weten is de marge ± 19%.

Meegewogen: 10 vergelijkbare verkopen binnen 180 meter, tussen juni 2021 en januari 2026.

Weet u hoe deze woning erbij staat?

Het bedrag hierboven gaat uit van gemiddeld onderhoud. Kies hieronder wat er van toepassing is, dan wordt de schatting scherper.

Onderhoudsstaat van de woning

€ 372.000

€ 316.000 tot € 428.000 · marge ± 15% in plaats van ± 19%

verwachte vraagprijs € 377.000

€ 386.000

€ 328.000 tot € 444.000 · marge ± 15% in plaats van ± 19%

verwachte vraagprijs € 392.000

€ 410.000

€ 336.000 tot € 483.000 · marge ± 18% in plaats van ± 19%

verwachte vraagprijs € 418.000

€ 454.000

€ 368.000 tot € 540.000 · marge ± 19%

verwachte vraagprijs € 454.000

€ 471.000

€ 386.000 tot € 555.000 · marge ± 18% in plaats van ± 19%

verwachte vraagprijs € 476.000

Weet u de WOZ-waarde van deze woning?

Met de WOZ-waarde van uw beschikking wordt de schatting gemiddeld ruim een kwart scherper. Wij bewaren het bedrag niet: het verandert alleen wat u nu ziet. Het grijze bedrag in het veld is een voorbeeld bij onze schatting, niet uw WOZ.

Compleet dossierWaarde-indicatie, geen taxatie
Wat is een compleet dossier?

Energielabel, woningtype en bestemmingsplan zijn bekend.

Wat we niet weten

Hieronder staat wat deze bandbreedte breed maakt: eerst wat er voor dit adres niet geregistreerd is, daarna wat nergens geregistreerd wordt.

  • Staat van onderhoud en afwerking binnen — geen enkele registratie legt dit vast
  • Verbouwingen die niet in de BAG staan

Weet u de onderhoudsstaat? Geef hem op bij de waarde-indicatie — dan wordt de schatting scherper.

Luchtfoto van Getfertsingel 104 in Enschede en directe omgeving

Waarom dit bedrag?

We rekenen van de gemiddelde prijs per m² in Veldkamp-Getfert-West naar dit adres toe. Die buurtprijs is een gemiddelde over álle woningtypen; hieronder staat wat deze woning daarvan onderscheidt, het zwaarste eerst.

Bijzonderheid van deze woningEffect op de prijs per m²
Bouwjaar 2023
Landelijk gemeten brengen woningen uit deze bouwperiode meer op dan gemiddeld.
omhoog
Twee-onder-een-kapwoning van 126 m²
Per m² brengt een twee-onder-een-kapwoning van deze maat méér op dan de gemiddelde woning in Veldkamp-Getfert-West — dat gemiddelde is een mix van alle woningtypen en maten.
omhoog
Eigen perceel van 197 m²
Krap bemeten voor een woning van 126 m². Het model kijkt naar de verhouding tussen grond en woonoppervlak, niet naar het aantal vierkante meters alleen.
omlaag
Gemeten woonoppervlakte 109 m², geregistreerd 126 m²
De energieadviseur mat ter plaatse minder verwarmde woonruimte dan de registratie vermeldt.
omlaag
Energielabel A+
Een zuinig label telt mee in wat kopers bieden — de energierekening ligt lager.
omhoog
Staat van onderhoud en afwerking binnen
Daar bestaat geen openbare bron voor. Dit is het deel van de bandbreedte dat blijft, ook als al het andere bekend is.
niet bekend

Deze pijlen zijn niet door ons opgeschreven maar door het model berekend: ze laten zien welke kant elk kenmerk de prijs per m² op duwt ten opzichte van de gemiddelde woning in Veldkamp-Getfert-West. Het aantal vierkante meters zelf staat niet in deze tabel — dat is de vermenigvuldiging waar het bedrag mee begint. Hoeveel euro elke post precies waard is, en hoe wij dat gemeten hebben, staat in de methodiek.

Welke vraagprijs past bij Getfertsingel 104?

Verwachte vraagprijs

€ 455.000

tussen € 388.000 en € 523.000

als de woning nu te koop komt, gemiddeld onderhouden

≈ rond de vraagprijs

Verwachte verkoopprijs

€ 453.000

de waarde-indicatie van deze woning

De waarde-indicatie van € 453.000 is wat de woning naar verwachting opbrengt. Meestal ligt een vraagprijs daar onder, omdat kopers eroverheen bieden. Bij deze woning verwachten we dat niet: voor een twee-onder-een-kapwoning in deze prijsklasse wordt weinig overboden, en een woning die nu te koop komt, wordt gemiddeld iets hoger in de markt gezet dan waarvoor hij uiteindelijk verkocht wordt. We verwachten dat de verkoopprijs rond de vraagprijs uitkomt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, en hangt af van de markt van nu, de prijsklasse, het woningtype en de buurt.

De buurt Veldkamp-Getfert-West, de afgelopen twaalf maanden

woningen verkocht waarvan wij de vraagprijs kennen
19
daarvan ging boven de vraagprijs weg
63%
de middelste verkoop boven de vraagprijs
2%

Dat deze woning lager uitkomt dan die middelste verkoop, komt doordat type, prijsklasse en buurt samen anders uitkomen dan gemiddeld.

Een vraagprijs is een keuze van verkoper en makelaar, geen meting: hij kan bewust lager of hoger liggen. De marge is iets smaller dan bij de waarde-indicatie, omdat bij een verkoopprijs ook het bieden onzekerheid toevoegt; gemeten valt 80% van de echte vraagprijzen erbinnen. Geeft u bij de waarde-indicatie de onderhoudsstaat op, dan staat daar ook de vraagprijs die daarbij past. Hoe wij dit rekenen en hoe dicht het bij echte vraagprijzen ligt, staat in de methodiek; hoeveel er per gemeente en prijsklasse overboden wordt, in ons artikel over overbieden.

Hoe ontwikkelde de waarde van Getfertsingel 104 zich?

Een woning van deze waarde in Overijssel was in oktober 2016 ongeveer € 221.000 waard en is nu € 453.000: +105% in 10 jaar. Dit is de prijsontwikkeling in Overijssel volgens de CBS/Kadaster-prijsindex, toegepast op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

nu € 453.000
waarde-indicatie marge

Alle bedragen per jaar
MaandWaarde-indicatieMargeVerandering
januari 2017€ 224.000± 24%—
januari 2018€ 236.000± 23%+6%
januari 2019€ 251.000± 23%+6%
januari 2020€ 265.000± 22%+6%
januari 2021€ 294.000± 22%+11%
januari 2022€ 354.000± 21%+20%
januari 2023€ 366.000± 21%+3%
januari 2024€ 368.000± 20%+1%
januari 2025€ 415.000± 20%+13%
januari 2026€ 447.000± 19%+8%
juni 2026€ 453.000± 19%+1%

Bron: CBS/Kadaster Prijsindex Bestaande Koopwoningen, de reeks voor Overijssel en die voor twee-onder-een-kapwoningen, met de landelijke maandbeweging; laatste maand juni 2026, daar staat de lijn op het bedrag van vandaag. De marge groeit naar achteren met een halve procentpunt per jaar. De index beschrijft de markt in Overijssel; hoe deze straat daarvan afweek, weet alleen wie er verkocht heeft. Verbouwingen en onderhoud zitten er niet in.

Wat weten we van Getfertsingel 104?

Postcode7513 GD
WoningtypeTwee-onder-een-kapwoning · ter plaatse vastgesteld bij de energielabelopname
Plek in de rij2e van 2 aaneengesloten woningen
Gebruiksoppervlakte126 m² · waarvan 109 m² verwarmd volgens de energielabelopname
Bouwjaar2023
Perceeloppervlakte197 m² · kadastraal vastgesteld
EnergielabelA+ · geregistreerd bij RVO (EP-Online), opname in 2023

Oppervlakte, bouwjaar en adres komen uit de BAG. Het woningtype leiden wij zelf af uit de pandgeometrie — lees hoe dat werkt en hoe nauwkeurig het is in de methodiek.

Huizenprijzen in Enschede

Gemiddelde verkoopprijs€ 393.736
Gemiddeld per m²€ 3.523
Gemiddelde verkooptijd45 dagen
Verkocht in 12 maanden1.845 woningen
Nieuw te koop gezet2.251 woningen

Voortschrijdend over twaalf maanden tot en met augustus 2026. De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.

Wat ligt er in de buurt?

Treinstation1,8 km
Groot overstapstation1,8 km
Oprit snelweg of N-weg1,9 km
Supermarkt0,5 km
Basisschool0,6 km
Kinderdagverblijf0,4 km
Huisarts0,7 km
Apotheek0,4 km
Ziekenhuis1,3 km
Restaurant0,4 km
Bibliotheek1,4 km
Binnenzwembad1,6 km
Bioscoop1,4 km

Afstanden van het CBS, berekend over de weg als gemiddelde voor alle inwoners van de buurt samen — een buurtgemiddelde dus, geen meting vanaf deze voordeur. De definities luisteren nauw: het binnenzwembad is echt het dichtstbijzijnde óverdekte bad (een openluchtbad telt niet mee), en de oprit telt zowel rijks- als provinciale wegen.

Welke risico's spelen bij deze woning?

FunderingGeen aandachtsgebied
In dit postcodegebied is 100% van de panden van vóór 1970, en de ondergrond valt onder hogere zandgronden. Deze woning is van 2023 en valt buiten die periode, dus funderingsproblemen zijn hier onwaarschijnlijk.
BestemmingWoongebied
Volgens het geldende bestemmingsplan heeft deze woning een woonbestemming.
LeefbaarheidRond het landelijk gemiddelde
Leefbaarometer-score 4.04 in Veldkamp-Getfert-West (2024), gemeten door BZK over vijf dimensies: woningvoorraad, voorzieningen, veiligheid, sociale samenhang en fysieke omgeving.
GeluidBovengemiddelde hinder van wegverkeer
  • Wegverkeer: 12,4% van de inwoners ervaart ernstige hinder (in heel Enschede 8,1%)

De funderingskaart van RVO doet een uitspraak over een postcodegebied, niet over een individuele woning: twee huizen in dezelfde straat kunnen een totaal verschillende fundering hebben. Peiljaar 2019. Voor zekerheid is funderingsonderzoek nodig. De leefbaarheidsscore geldt voor de hele buurt. De geluidcijfers komen uit de Gezondheidsmonitor 2024 van GGD, CBS en RIVM: het is het percentage inwoners dat zégt ernstige hinder te ervaren, geen gemeten geluidsniveau in decibel. Het RIVM schat het buurtcijfer uit een landelijke steekproef, dus het is een indicatie voor de buurt en niet voor deze woning.

Waar let u op bij een woning uit 2023?

Gebouwd onder de aangescherpte energie-eisen; nieuwbouw van na medio 2018 is bovendien vrijwel altijd aardgasvrij. Dit zijn aandachtspunten die horen bij de bouwperiode vanaf 2012 — geen vaststellingen over deze woning. Een gerenoveerde woning kan er niets meer van hebben; alleen een bouwkundige keuring geeft zekerheid.

Weinig periodetypische gebrekenDeze bouwperiode kent geen klassieke gebreken zoals asbest of betonrot. Aandachtspunten zitten eerder in de afwerking en in opleverpunten van de nieuwbouw dan in de constructie.
Kierdichte bouw vraagt om ventilerenZeer goed geïsoleerde woningen zijn kierdicht gebouwd. Zonder goed gebruik van het ventilatiesysteem kan vocht- en binnenluchtkwaliteit een punt worden.

Welke woningen lijken op Getfertsingel 104?

Twee-onder-een-kapwoningen in Veldkamp-Getfert-West met een vergelijkbare oppervlakte.

Getfertsingel 104 de woningen hieronder

Welke woningen liggen er nog meer aan de Getfertsingel?

79 woningen. Bekijk de hele straat.

Veelgestelde vragen over Getfertsingel 104

Wat is Getfertsingel 104 in Enschede waard?

De waarde-indicatie ligt tussen € 367.000 en € 539.000: 126 m² maal € 3.594 per m² voor deze woning, afgeleid van het prijspeil in Enschede en geijkt op werkelijke verkoopprijzen. Die marge van 19% is niet gekozen maar gemeten: van de woningen zoals deze verkocht vier op de vijf binnen dit bereik. Het is een indicatie op basis van omgevingscijfers, geen taxatie van deze specifieke woning.

Welke vraagprijs past bij Getfertsingel 104?

Als deze woning nu te koop komt, verwachten we een vraagprijs rond € 455.000, tussen € 388.000 en € 523.000. Dat is ongeveer de waarde-indicatie van € 453.000: woningen als deze worden in Enschede rond de vraagprijs verkocht. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, per prijsklasse, woningtype en buurt. Een vraagprijs blijft een keuze van verkoper en makelaar.

Hoeveel is Getfertsingel 104 in waarde gestegen sinds 2021?

Van ongeveer € 294.000 in januari 2021 naar € 453.000 nu: +54%, volgens de CBS/Kadaster-prijsindex van Overijssel op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

Hoeveel woonoppervlakte heeft Getfertsingel 104?

126 m² gebruiksoppervlakte volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG).

Wat voor woning is Getfertsingel 104?

Dit is een twee-onder-een-kapwoning. Dat is niet afgeleid maar ter plaatse vastgesteld door de energieadviseur bij de labelopname — de sterkste bron die er voor dit gegeven bestaat. Het type doet ertoe voor het bedrag: het bepaalt met welke prijscurve wij rekenen. Kleine woningen brengen per vierkante meter meer op dan grote, en hoe sterk dat verschil is, verschilt per type.

Uit welk bouwjaar is Getfertsingel 104?

Het bouwjaar is 2023, volgens de BAG.

Welk energielabel heeft Getfertsingel 104?

Energielabel A+, vastgesteld bij een opname in 2023. Bron: EP-Online, het officiële labelregister van RVO. Een label geldt tien jaar; een verbouwing of verduurzaming ertussenin maakt het niet automatisch actueel.

Wat verbruikt Getfertsingel 104 aan energie?

De labelberekening komt uit op ongeveer 16 kWh per jaar, bij een warmtebehoefte van 80 kWh per m² — dat laatste zegt iets over de isolatie van de schil, los van de verwarmingsinstallatie. Dit is een genormeerd getal uit het energielabel: het rekent met standaard bewonersgedrag, niet met dat van de huidige of toekomstige bewoner. De werkelijke rekening hangt af van gezinsgrootte, thermostaat en tarieven.

Waar komen deze cijfers vandaan?

Wij tonen uitsluitend gegevens over het gebouw, nooit over de bewoners of de eigenaar (waarom dit huis hier staat). Klopt er iets niet, of wilt u niet dat deze pagina bestaat? Laat deze pagina verwijderen — zonder opgaaf van reden, wij beoordelen het verzoek niet.