Huizenprijzen en woningwaarde in Warmenhuizen
Warmenhuizen telt 2.960 woningen en ligt in de gemeente Schagen. De helft van de woningen is groter dan 128 m² en het mediane bouwjaar is 1988.
Wat is uw huis in Warmenhuizen waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Warmenhuizen
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 99 verkopen in Warmenhuizen.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 451.980 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.321 |
| Gemiddelde verkooptijd | 53 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 99 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 137 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Warmenhuizen bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Warmenhuizen is 128 m²; tegen € 4.321 per m² komt die uit rond € 553.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 53 dagen in Warmenhuizen. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Warmenhuizen
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 929 | 32,6% |
| Tussenwoning | 553 | 19,4% |
| Twee-onder-een-kap | 512 | 18,0% |
| Appartement | 465 | 16,3% |
| Hoekwoning | 392 | 13,7% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 96,3% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Warmenhuizen
10 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Warmenhuizen ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Debbemeer-Noord | Warmenhuizen | 741 | € 393.000 |
| Warmenhuizen-Centrum | Warmenhuizen | 541 | € 423.000 |
| Debbemeer-Zuid | Warmenhuizen | 463 | € 372.000 |
| Schelphoek | Warmenhuizen | 390 | € 344.000 |
| Warmenhuizen-Zuid | Warmenhuizen | 382 | € 426.000 |
| Schoorldam | Warmenhuizen | 163 | € 448.000 |
| Buitengebied Warmenhuizen | Warmenhuizen | 122 | € 554.000 |
| Oudevaart-Zuid | Warmenhuizen | 86 | € 444.000 |
| Krabbendam en Buitengebied | Warmenhuizen | 54 | € 512.000 |
| Huisweid en omgeving | Warmenhuizen | 18 | — |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Warmenhuizen, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Warmenhuizen
De 60 grootste van 123 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 123 straten in Warmenhuizen.
| Dorpsstraat | 177 | 145 m² | 1920 |
| Regelhaalder | 92 | 95 m² | 1998 |
| Westfriesedijk | 85 | 211 m² | 1938 |
| Zuiderkruis | 82 | 81 m² | 2025 |
| Beuninge | 81 | 92 m² | 1981 |
| Pastoor Willemsestraat | 81 | 65 m² | 2000 |
| Oudewal | 80 | 170 m² | 1954 |
| Zigt | 80 | 148 m² | 2001 |
| De Rekere | 76 | 89 m² | 1988 |
| Oostwal | 71 | 153 m² | 1935 |
| Wonge | 60 | 118 m² | 1981 |
| Fabrieksstraat | 59 | 141 m² | 1935 |
| Schelphoek Zuid | 53 | 128 m² | 1972 |
| Stationsstraat | 45 | 142 m² | 1976 |
| Verzetslaan | 43 | 135 m² | 1997 |
| Rietzangerstraat | 42 | 134 m² | 1974 |
| Schoffel | 41 | 151 m² | 2001 |
| Heerlijkheid | 40 | 49 m² | 2022 |
| Melkweg | 40 | 31 m² | 2025 |
| Wieder | 39 | 146 m² | 1998 |
| Poolster | 38 | 87 m² | 2024 |
| Schelphoek Noord | 38 | 130 m² | 1972 |
| Dorsvlegel | 36 | 150 m² | 2001 |
| Remmerdel | 35 | 149 m² | 1993 |
| Kuipersven | 33 | 73 m² | 1994 |
| De Fuik | 32 | 176 m² | 1936 |
| Dergmeerweg | 32 | 163 m² | 1974 |
| Leenman | 32 | 81 m² | 2024 |
| Baljuw | 31 | 110 m² | 2023 |
| Dorusakker | 29 | 97 m² | 1982 |
| Tuinfluiterstraat | 29 | 138 m² | 1972 |
| Langedijker | 28 | 123 m² | 1988 |
| Hartendorp | 27 | 123 m² | 1966 |
| Kanaalkade | 27 | 157 m² | 1938 |
| Oud Wulpendorp | 27 | 143 m² | 1966 |
| Vincentiusstraat | 27 | 130 m² | 2020 |
| Burg. Burgerstraat | 26 | 116 m² | 1966 |
| Merelstraat | 26 | 113 m² | 1971 |
| Plantersgraaf | 26 | 188 m² | 1997 |
| Doorbraak | 25 | 151 m² | 2020 |
| Krankhoorn | 24 | 161 m² | 1948 |
| Leeuwerikstraat | 24 | 126 m² | 1974 |
| Veilingweg | 24 | 156 m² | 1965 |
| Kiebos | 23 | 142 m² | 1988 |
| Zwartepad | 23 | 143 m² | 1972 |
| 't Lange Weidje | 22 | 66 m² | 1994 |
| Alingterp | 22 | 106 m² | 1966 |
| Puttersakker | 22 | 131 m² | 1990 |
| Strekel | 22 | 195 m² | 2001 |
| Trogven | 22 | 92 m² | 1987 |
| Sportlaan | 21 | 191 m² | 1975 |
| Torenvenplein | 21 | 74 m² | 1978 |
| Fatimahof | 20 | 58 m² | 1994 |
| Nachtegaalstraat | 20 | 128 m² | 1974 |
| Oudevaart | 20 | 216 m² | 2002 |
| Soeverein | 20 | 110 m² | 2023 |
| De Baan | 18 | 218 m² | 1973 |
| Posthoorn | 18 | 112 m² | 1955 |
| 't Jaerlinger | 17 | 127 m² | 1989 |
| Burg. Noletstraat | 17 | 116 m² | 1966 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.