Woningwaarde in Teteringen
Teteringen telt 3.861 woningen en ligt in de gemeente Breda. De helft van de woningen is groter dan 137 m² en het mediane bouwjaar is 1993.
Wat is uw huis in Teteringen waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Teteringen
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 88 verkopen in Teteringen.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 662.171 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.881 |
| Gemiddelde verkooptijd | 35 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 88 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 115 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Teteringen
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 899 | 23,9% |
| Twee-onder-een-kap | 891 | 23,7% |
| Vrijstaand | 829 | 22,1% |
| Hoekwoning | 616 | 16,4% |
| Appartement | 523 | 13,9% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 97,3% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Teteringen
3 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Teteringen ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Teteringen | Teteringen | 3.766 | € 564.000 |
| Buitengebied Teteringen | Teteringen | 55 | € 997.000 |
| Vuchtpolder | Teteringen | 40 | € 717.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Teteringen, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Teteringen
De 60 grootste van 140 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 140 straten in Teteringen.
| Burgemeester Verdaasdonkstraat | 146 | 139 m² | 2020 |
| Lange Akker | 137 | 127 m² | 2004 |
| Platte Akker | 109 | 122 m² | 2004 |
| Espakker | 108 | 134 m² | 1984 |
| Arnold Janssenlaan | 102 | 59 m² | 2006 |
| Langelaar | 102 | 164 m² | 1972 |
| Bramentuin | 96 | 129 m² | 2010 |
| Donkerweide | 92 | 34 m² | 2025 |
| Schijfstraat | 90 | 147 m² | 1972 |
| Zuringveld | 81 | 150 m² | 2007 |
| Hoeveneind | 76 | 182 m² | 1953 |
| Hoolstraat | 71 | 157 m² | 1930 |
| Oosterhoutseweg | 65 | 156 m² | 1930 |
| Boekentveld | 50 | 131 m² | 1976 |
| Laanzichtweg | 50 | 178 m² | 1972 |
| St. Josephstraat | 49 | 137 m² | 1967 |
| Lage Stee | 46 | 114 m² | 1994 |
| Gildelaar | 45 | 138 m² | 1990 |
| Hameldonk | 45 | 100 m² | 2023 |
| Meulenspie | 43 | 192 m² | 2014 |
| Hoge Gouw | 42 | 243 m² | 2017 |
| Voorste Brand | 42 | 116 m² | 2020 |
| Zandgouw | 40 | 86 m² | 2009 |
| Adriaan Oomenstraat | 39 | 183 m² | 1964 |
| Kriekenstraat | 38 | 83 m² | 2012 |
| Schoolpad | 38 | 49 m² | 1983 |
| Kouterstraat | 37 | 131 m² | 1972 |
| Laan der Continenten | 36 | 112 m² | 2009 |
| Steenbergen | 36 | 146 m² | 1967 |
| Bollaard | 35 | 123 m² | 1966 |
| Immenhof | 34 | 120 m² | 1976 |
| Witrikweg | 34 | 180 m² | 2022 |
| Donkerstraat | 33 | 107 m² | 1971 |
| Gouwstraat | 33 | 123 m² | 1953 |
| Grote Huiswei | 33 | 156 m² | 2016 |
| Haenenveld | 33 | 115 m² | 1995 |
| Montenshoeve | 33 | 118 m² | 1972 |
| Polderzicht | 33 | 62 m² | 1982 |
| Heesterbos | 32 | 134 m² | 1972 |
| Valkenstraat | 32 | 281 m² | 1972 |
| Arnold van Leuvenstraat | 31 | 120 m² | 1959 |
| Bosbeemd | 31 | 125 m² | 1980 |
| Herikaard | 31 | 150 m² | 1972 |
| Kampakker | 31 | 145 m² | 1997 |
| Mortelweg | 30 | 164 m² | 1968 |
| Strijpenlaan | 30 | 160 m² | 1966 |
| Gaarshof | 29 | 102 m² | 1983 |
| Haenenburgh | 29 | 88 m² | 1995 |
| Willebrordstraat | 29 | 125 m² | 1959 |
| Aanstede | 28 | 172 m² | 1984 |
| Brechtenstede | 28 | 132 m² | 1972 |
| Burgemeester van den Bergstraat | 28 | 157 m² | 2025 |
| Groenstraat | 28 | 188 m² | 2002 |
| Grote Bogerd | 28 | 116 m² | 2012 |
| Wildhage | 28 | 222 m² | 1972 |
| Hameie | 26 | 117 m² | 1972 |
| Kersenveld | 26 | 146 m² | 2022 |
| Pijlkruid | 26 | 141 m² | 2021 |
| Residentie Azurée | 25 | 99 m² | 1997 |
| Weerdeel | 25 | 120 m² | 1972 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.