Huizenprijzen en woningwaarde in Nistelrode
Nistelrode telt 3.014 woningen en ligt in de gemeente Bernheze. De helft van de woningen is groter dan 136 m² en het mediane bouwjaar is 1982.
Wat is uw huis in Nistelrode waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Nistelrode
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 69 verkopen in Nistelrode.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 587.848 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.238 |
| Gemiddelde verkooptijd | 55 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 69 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 80 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Nistelrode bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Nistelrode is 136 m²; tegen € 4.238 per m² komt die uit rond € 576.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 55 dagen in Nistelrode. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Nistelrode
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 1.106 | 37,3% |
| Tussenwoning | 582 | 19,6% |
| Twee-onder-een-kap | 573 | 19,3% |
| Hoekwoning | 383 | 12,9% |
| Appartement | 320 | 10,8% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 98,3% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Nistelrode
14 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Nistelrode ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Laar | Kern Nistelrode | 404 | € 421.000 |
| Zwarte Molen | Kern Nistelrode | 386 | € 519.000 |
| Weijen West | Kern Nistelrode | 313 | € 378.000 |
| Maxend | Kern Nistelrode | 267 | € 456.000 |
| Van 't Rijk | Kern Nistelrode | 240 | € 293.000 |
| Donzel | Kern Nistelrode | 221 | € 641.000 |
| Kerkveld | Kern Nistelrode | 216 | € 446.000 |
| Kleinwijk | Kern Nistelrode | 215 | € 527.000 |
| Hoge Akkers | Kern Nistelrode | 213 | € 442.000 |
| De Hoef | Kern Nistelrode | 205 | € 464.000 |
| Menzel | Buitengebied Nistelrode | 165 | € 646.000 |
| Groote Heide | Buitengebied Nistelrode | 107 | € 607.000 |
| De Bleeken - 't Grolder | Buitengebied Heesch | 43 | € 683.000 |
| Hooge Wijst - De Vorssel | Buitengebied Heesch | 19 | € 746.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Nistelrode, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Nistelrode
De 60 grootste van 149 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 149 straten in Nistelrode.
| Laar | 161 | 70 m² | 1974 |
| Weijen | 100 | 174 m² | 1965 |
| Heuvelstraat | 89 | 103 m² | 1962 |
| Eeuwsel | 79 | 50 m² | 2025 |
| Kerkveld | 75 | 153 m² | 1964 |
| Donzel | 57 | 201 m² | 1970 |
| Maxend | 57 | 189 m² | 1974 |
| Blauwesteenweg | 53 | 148 m² | 1982 |
| Korenstraat | 53 | 131 m² | 1977 |
| Urnenveld | 52 | 102 m² | 1975 |
| Loosbroekseweg | 51 | 205 m² | 1966 |
| Wevershof | 48 | 65 m² | 1967 |
| Baansteen | 47 | 125 m² | 2006 |
| Kerkhoflaan | 47 | 108 m² | 1969 |
| Laarhof | 47 | 130 m² | 2009 |
| Hoogstraat | 46 | 166 m² | 1970 |
| Walterus van Houtstraat | 46 | 117 m² | 1979 |
| Wedstraat | 46 | 89 m² | 1984 |
| Loo | 41 | 196 m² | 1984 |
| Boekweitstraat | 40 | 133 m² | 1966 |
| Menzel | 40 | 165 m² | 1967 |
| Molensteen | 40 | 85 m² | 2024 |
| Achterstraat | 39 | 221 m² | 1972 |
| Maalsteen | 39 | 117 m² | 2017 |
| Kloosterhof | 38 | 150 m² | 1975 |
| Raadhuisplein | 38 | 84 m² | 2020 |
| Delst | 34 | 282 m² | 1976 |
| Kromstraat | 34 | 178 m² | 1972 |
| Maalstoel | 33 | 117 m² | 2022 |
| Van Binsbergenstraat | 33 | 116 m² | 1967 |
| De Beekgraaf | 32 | 98 m² | 2006 |
| Van 't Rijk | 32 | 106 m² | 1965 |
| Het Erp | 31 | 165 m² | 1977 |
| De Hoef | 30 | 146 m² | 1971 |
| Hazenveld | 29 | 117 m² | 2015 |
| Kruisstraat | 29 | 172 m² | 1991 |
| Lindestraat | 29 | 70 m² | 1960 |
| Over den Dries | 29 | 119 m² | 1973 |
| Pastoor J. Groenenstraat | 28 | 136 m² | 1959 |
| Willem-Alexanderstraat | 28 | 150 m² | 1995 |
| Oude Torenweg | 27 | 166 m² | 1984 |
| Toniesplein | 26 | 146 m² | 1973 |
| Vendelweg | 26 | 206 m² | 1997 |
| Boestestraat | 25 | 117 m² | 1972 |
| Dintherseweg | 25 | 245 m² | 1991 |
| Kantje | 24 | 220 m² | 1946 |
| Het Esveld | 23 | 123 m² | 2026 |
| Vatenstraat | 23 | 90 m² | 1985 |
| Armwiel | 22 | 108 m² | 2026 |
| Kievitweg | 22 | 162 m² | 1961 |
| Den Hof | 21 | 121 m² | 1992 |
| Schaarstraat | 21 | 84 m² | 1987 |
| 't Heufke | 20 | 155 m² | 2022 |
| De Leibeek | 20 | 154 m² | 1983 |
| Harrie van de Venstraat | 20 | 156 m² | 1962 |
| Heuvelhof | 20 | 77 m² | 1998 |
| Stekstraat | 20 | 95 m² | 1988 |
| Vlasstraat | 19 | 184 m² | 1993 |
| Wilhelminastraat | 19 | 104 m² | 1971 |
| De Wilgen | 18 | 218 m² | 1997 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.