Huizenprijzen en woningwaarde in Malden
Malden telt 5.259 woningen en ligt in de gemeente Heumen. De helft van de woningen is groter dan 128 m² en het mediane bouwjaar is 1985.
Wat is uw huis in Malden waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Malden
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 121 verkopen in Malden.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 588.752 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.469 |
| Gemiddelde verkooptijd | 38 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 121 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 141 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Malden bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Malden is 128 m²; tegen € 4.469 per m² komt die uit rond € 572.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 38 dagen in Malden. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Malden
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 1.279 | 24,3% |
| Appartement | 1.111 | 21,1% |
| Vrijstaand | 1.025 | 19,5% |
| Twee-onder-een-kap | 1.019 | 19,4% |
| Hoekwoning | 824 | 15,7% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 100,0% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Malden
6 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Malden ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Malden-Oost | Heumen | 2.836 | € 432.000 |
| Malden-West | Heumen | 1.695 | € 425.000 |
| Verspreide huizen Malden | Heumen | 584 | € 541.000 |
| Kluis | Heumen | 65 | € 748.000 |
| Broekkant en Droge | Heumen | 49 | € 715.000 |
| Verspreide huizen Heumen | Heumen | 15 | € 510.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Malden, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Malden
De 60 grootste van 154 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 154 straten in Malden.
| Rijksweg | 210 | 180 m² | 1950 |
| 't Grind | 177 | 85 m² | 1996 |
| Broekkant | 171 | 37 m² | 2002 |
| Kroonsingel | 121 | 120 m² | 1968 |
| Veldsingel | 119 | 105 m² | 1984 |
| Broeksingel | 109 | 73 m² | 2002 |
| Dahliastraat | 99 | 128 m² | 1972 |
| Malderburchstraat | 98 | 77 m² | 1986 |
| Randwijksingel | 95 | 152 m² | 1970 |
| De Wieken | 94 | 132 m² | 1972 |
| Eikendreef | 92 | 154 m² | 1986 |
| Basalt | 79 | 141 m² | 1998 |
| De Hoef | 77 | 146 m² | 1997 |
| Schoolstraat | 74 | 105 m² | 1984 |
| Grote Loef | 73 | 125 m² | 2002 |
| Bongerd | 72 | 132 m² | 1978 |
| Het Halster | 71 | 164 m² | 1997 |
| Jonckherenhof | 71 | 90 m² | 1993 |
| Gladiolenstraat | 68 | 107 m² | 1971 |
| Kerkweg | 68 | 112 m² | 1986 |
| Ericastraat | 65 | 60 m² | 1982 |
| Stalmeesterslaan | 65 | 159 m² | 1991 |
| Zwerfkei | 65 | 153 m² | 1996 |
| Berkenlaan | 64 | 115 m² | 1987 |
| Schoof | 64 | 115 m² | 1982 |
| Kopacker | 62 | 122 m² | 2003 |
| De Kruigang | 61 | 136 m² | 1970 |
| De Enk | 59 | 125 m² | 1978 |
| Vieracker | 59 | 174 m² | 2007 |
| Herenhof | 58 | 75 m² | 1995 |
| De Vang | 57 | 158 m² | 1972 |
| Haver | 57 | 124 m² | 1985 |
| Windvleugel | 53 | 182 m² | 1974 |
| Grootveldschelaan | 49 | 150 m² | 1993 |
| Hatertseweg | 49 | 269 m² | 1963 |
| De Strengen | 47 | 159 m² | 1998 |
| De Schoren | 46 | 130 m² | 1972 |
| Vinkenlaan | 46 | 230 m² | 1970 |
| Appelternhof | 45 | 122 m² | 1993 |
| Kiezel | 45 | 99 m² | 1996 |
| Klinker | 45 | 104 m² | 1995 |
| Promenade | 45 | 92 m² | 1984 |
| Pitrus | 43 | 137 m² | 1983 |
| De Horst | 42 | 39 m² | 1979 |
| Dravik | 39 | 116 m² | 1986 |
| Droogsehof | 38 | 60 m² | 2014 |
| Kloosterstraat | 38 | 130 m² | 1964 |
| Zwenkgras | 37 | 151 m² | 1985 |
| De Garf | 35 | 107 m² | 1983 |
| De Bies | 34 | 105 m² | 1984 |
| Irisstraat | 34 | 104 m² | 1968 |
| Kastanjelaan | 34 | 168 m² | 1986 |
| Tulpstraat | 33 | 104 m² | 1970 |
| Korte Loef | 32 | 83 m² | 1997 |
| Proefsteen | 32 | 189 m² | 1996 |
| Steenacker | 31 | 207 m² | 1998 |
| Groesbeekseweg | 30 | 130 m² | 1969 |
| Hoogenvaert | 30 | 125 m² | 1998 |
| Kreytacker | 30 | 202 m² | 1999 |
| Rozenstraat | 30 | 90 m² | 1960 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.