Woningwaarde in Genemuiden
Genemuiden telt 4.100 woningen en ligt in de gemeente Zwartewaterland. De helft van de woningen is groter dan 130 m² en het mediane bouwjaar is 1986.
Wat is uw huis in Genemuiden waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Genemuiden
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 104 verkopen in Genemuiden.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 392.486 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.470 |
| Gemiddelde verkooptijd | 50 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 104 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 103 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Genemuiden
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 1.208 | 30,4% |
| Twee-onder-een-kap | 825 | 20,8% |
| Hoekwoning | 761 | 19,2% |
| Vrijstaand | 668 | 16,8% |
| Appartement | 511 | 12,9% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 96,9% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Genemuiden
13 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Genemuiden ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Binnenlanden-West | Genemuiden | 1.037 | € 257.000 |
| Achter 't Tag | Genemuiden | 946 | € 440.000 |
| Greente | Genemuiden | 525 | € 384.000 |
| Genemuiden Kern | Genemuiden | 475 | € 290.000 |
| Vogelbuurt | Genemuiden | 432 | € 346.000 |
| Genemuiden Noord-Oost | Genemuiden | 388 | € 271.000 |
| Kamperzeedijk-Oost | Kamperzeedijk | 143 | € 376.000 |
| Kamperzeedijk-West | Kamperzeedijk | 40 | € 492.000 |
| Genemuiden Industrieterrein | Genemuiden | 30 | € 443.000 |
| Zuiderzeepolder | Genemuiden | 29 | € 526.000 |
| Landelijk gebied Genemuiden | Kamperzeedijk | 26 | € 508.000 |
| Pieperpolder | Kamperzeedijk | 15 | — |
| Cellemuiden | Genemuiden | 14 | — |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Genemuiden, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Genemuiden
De 60 grootste van 151 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 151 straten in Genemuiden.
| Langestraat | 141 | 140 m² | 1925 |
| Kamperzeedijk | 119 | 169 m² | 1980 |
| Greente | 114 | 146 m² | 1989 |
| Kabel | 88 | 162 m² | 2005 |
| Tagweg | 85 | 125 m² | 2024 |
| Prinses Beatrixstraat | 84 | 110 m² | 1948 |
| Tureluur | 84 | 130 m² | 1975 |
| Stuivenbergstraat | 83 | 129 m² | 1970 |
| Burg ten Veldestr | 80 | 114 m² | 1925 |
| Steiger | 80 | 38 m² | 2026 |
| Lus | 77 | 184 m² | 2010 |
| Klaas Benninkstraat | 76 | 97 m² | 1935 |
| Rietkamer | 73 | 144 m² | 2024 |
| Prins Clausstraat | 71 | 128 m² | 1973 |
| Simondsstraat | 65 | 113 m² | 1952 |
| Prikker | 64 | 160 m² | 2001 |
| Vossestaart | 64 | 100 m² | 1998 |
| Achterweg | 63 | 151 m² | 1986 |
| Jan van Arkelstraat | 61 | 114 m² | 1964 |
| Hoofdspoor | 60 | 143 m² | 2000 |
| Koekoeksberg | 59 | 130 m² | 2020 |
| Karel Doormanstraat | 57 | 111 m² | 1966 |
| Kapberg | 56 | 137 m² | 2015 |
| Oostermaat | 56 | 168 m² | 1995 |
| Roebol | 56 | 168 m² | 1994 |
| Elzenkamer | 55 | 126 m² | 2026 |
| Fazant | 53 | 147 m² | 1978 |
| Lisdodde | 51 | 150 m² | 1987 |
| Kievit | 48 | 130 m² | 1979 |
| Kamperdijk | 46 | 117 m² | 2006 |
| Pr Willem Alexanderstr | 46 | 122 m² | 1970 |
| Dissel | 43 | 160 m² | 1998 |
| Den Heuvel | 41 | 45 m² | 1997 |
| Zilverschoon | 41 | 148 m² | 1993 |
| Slinger | 39 | 172 m² | 1997 |
| Grutto | 38 | 170 m² | 1975 |
| Krommesteeg | 38 | 24 m² | 2014 |
| Prinses Julianastraat | 38 | 95 m² | 2007 |
| Mr Steenbergenstr | 37 | 73 m² | 2024 |
| Westerkaai | 37 | 180 m² | 1959 |
| Noordwal | 36 | 74 m² | 2009 |
| Prinses Irenestraat | 36 | 92 m² | 1963 |
| Prinses Margrietstraat | 36 | 122 m² | 1968 |
| Dokter Baxstraat | 35 | 92 m² | 1957 |
| Nieuwstraat | 35 | 95 m² | 1925 |
| Ratelaar | 35 | 165 m² | 1992 |
| Pastinaak | 34 | 146 m² | 1990 |
| Zwanebloem | 34 | 156 m² | 1995 |
| Dorus Rijkersstraat | 33 | 118 m² | 1970 |
| Jaagpad | 33 | 99 m² | 1985 |
| Oosterkaai | 33 | 171 m² | 1954 |
| Reiger | 31 | 151 m² | 1976 |
| Bergroede | 30 | 160 m² | 1997 |
| Karwij | 30 | 120 m² | 1988 |
| Lijster | 30 | 162 m² | 1978 |
| Admiraal de Ruyterstraat | 29 | 114 m² | 1965 |
| Nijstad | 29 | 109 m² | 1980 |
| Oranjestraat | 28 | 99 m² | 1965 |
| Jan van Nassaustraat | 26 | 132 m² | 1952 |
| Leeuwerik | 26 | 194 m² | 1978 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.