Huizenprijzen en woningwaarde in Bemmel
Bemmel telt 5.370 woningen en ligt in de gemeente Lingewaard. De helft van de woningen is groter dan 129 m² en het mediane bouwjaar is 1988.
Wat is uw huis in Bemmel waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Bemmel
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 134 verkopen in Bemmel.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 569.692 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.496 |
| Gemiddelde verkooptijd | 36 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 134 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 166 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Bemmel bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Bemmel is 129 m²; tegen € 4.496 per m² komt die uit rond € 580.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 36 dagen in Bemmel. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Bemmel
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 1.299 | 24,3% |
| Vrijstaand | 1.164 | 21,8% |
| Twee-onder-een-kap | 1.044 | 19,5% |
| Appartement | 945 | 17,7% |
| Hoekwoning | 893 | 16,7% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 99,5% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Bemmel
12 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Bemmel ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Klappenburg | Bemmel | 1.107 | € 330.000 |
| Het Hoog | Bemmel | 927 | € 405.000 |
| Klaverkamp-Klein Rome | Bemmel | 822 | € 492.000 |
| Centrum Bemmel | Bemmel | 559 | € 405.000 |
| Essenpas | Bemmel | 521 | € 485.000 |
| Boswei | Bemmel | 423 | € 428.000 |
| Plakse Wei | Bemmel | 412 | € 489.000 |
| Oostervelden | Bemmel | 336 | € 387.000 |
| Buitengebied Bemmel Zuid | Bemmel | 100 | € 627.000 |
| Buitengebied Bemmel Noord | Bemmel | 83 | € 666.000 |
| Bergerden | Bemmel | 61 | € 678.000 |
| Bedrijventerrein Houtakker | Bemmel | 16 | € 496.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Bemmel, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Bemmel
De 60 grootste van 156 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 156 straten in Bemmel.
| Leidijk | 132 | 142 m² | 2003 |
| Gouden Appel | 129 | 31 m² | 2005 |
| Poeldrik | 125 | 130 m² | 1975 |
| Dorpsstraat | 118 | 98 m² | 1956 |
| Meander | 117 | 134 m² | 2002 |
| Klappenburgstraat | 116 | 93 m² | 1962 |
| Oostervelden | 112 | 137 m² | 1973 |
| Tuinlaan | 109 | 106 m² | 1982 |
| Ceres | 107 | 117 m² | 1999 |
| Pomona | 94 | 128 m² | 1997 |
| Kruidenstraat | 76 | 123 m² | 2001 |
| Pastoor Grimmeltstraat | 75 | 103 m² | 1962 |
| Hoefslag | 74 | 148 m² | 2008 |
| Dwarsdijk | 73 | 144 m² | 2005 |
| de Gaard | 70 | 130 m² | 1990 |
| Faunuslaan | 68 | 62 m² | 1999 |
| Teselaar | 67 | 113 m² | 1958 |
| Franciscusstraat | 66 | 114 m² | 1975 |
| Deellaan | 65 | 143 m² | 1985 |
| Flierenhofstraat | 65 | 135 m² | 1969 |
| Bonenkamp | 64 | 142 m² | 1993 |
| Ringdijk | 63 | 145 m² | 2006 |
| Wardstraat | 63 | 164 m² | 1969 |
| de Plak | 61 | 180 m² | 1950 |
| Viermorgen | 61 | 120 m² | 1974 |
| de Pollenbrink | 59 | 83 m² | 1996 |
| Diana | 59 | 154 m² | 1998 |
| Gruit | 58 | 129 m² | 2007 |
| Moutlaan | 58 | 84 m² | 1988 |
| Plakse Veld | 58 | 144 m² | 2021 |
| Ds Israëlstraat | 57 | 140 m² | 1965 |
| Dijkstraat | 56 | 134 m² | 1973 |
| Bloemenstraat | 55 | 117 m² | 2001 |
| Deken Dr Mulderstraat | 55 | 98 m² | 1992 |
| Esdoornstraat | 54 | 98 m² | 1975 |
| Vossenhol | 54 | 194 m² | 1957 |
| Saturnushof | 53 | 192 m² | 1999 |
| Schaapskamp | 53 | 183 m² | 1992 |
| Dr B Bastiaansestr | 51 | 117 m² | 1967 |
| 't Rietland | 50 | 155 m² | 2001 |
| De Beeringen | 50 | 136 m² | 2005 |
| Brouwerslaan | 49 | 172 m² | 1980 |
| Oeverkamp | 49 | 148 m² | 1993 |
| 't Erf | 47 | 106 m² | 1985 |
| Eest | 46 | 109 m² | 1988 |
| Groenestraat | 45 | 197 m² | 1956 |
| Cuperstraat | 43 | 137 m² | 1953 |
| Kloosterplaats | 43 | 68 m² | 1993 |
| van Ambestraat | 43 | 133 m² | 1976 |
| Zeishof | 42 | 111 m² | 1980 |
| Parksingel | 40 | 162 m² | 2001 |
| Gersthof | 39 | 123 m² | 1988 |
| Dr R v Oppenraaijstr | 37 | 112 m² | 1969 |
| Karstraat | 37 | 193 m² | 1970 |
| Willem Jansenstraat | 37 | 148 m² | 1970 |
| Papenstraat | 36 | 164 m² | 1950 |
| Waterwolf | 36 | 231 m² | 2002 |
| Hoogselaan | 35 | 131 m² | 1986 |
| Junoplein | 35 | 147 m² | 1999 |
| van Bronkhorststraat | 35 | 118 m² | 1947 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.