Naar de inhoud

Ammunitiehaven 309, 's-Gravenhage

Ammunitiehaven 309 (2511 XL 's-Gravenhage, Zuid-Holland) is een appartement uit 1983, met 82 m² gebruiksoppervlakte, in de buurt Uilebomen.

Waarde-indicatie

€ 462.000

Onze beste schatting bij gangbaar onderhoud, op basis van verkopen tot en met september 2026, omgerekend naar de prijzen van nu.

€ 397.000€ 526.000

Vier van de vijf woningen zoals deze verkopen tussen deze twee bedragen. Voor een woning als deze is de marge ± 14%.

Meegewogen: 10 vergelijkbare verkopen binnen 137 meter, tussen mei 2021 en mei 2026.

Weet u hoe deze woning erbij staat?

Het bedrag hierboven gaat uit van gangbaar onderhoud: de staat waarin de meeste woningen verkopen, en dat komt vrijwel overeen met goed. Kies hieronder wat er van toepassing is, dan wordt de schatting scherper.

Onderhoudsstaat van de woning

€ 379.000

€ 338.000 tot € 421.000 · marge ± 11% in plaats van ± 14%

verwachte vraagprijs € 377.000

€ 394.000

€ 350.000 tot € 437.000 · marge ± 11% in plaats van ± 14%

verwachte vraagprijs € 393.000

€ 417.000

€ 359.000 tot € 476.000 · marge ± 14%

verwachte vraagprijs € 418.000

€ 463.000

€ 398.000 tot € 527.000 · marge ± 14%

verwachte vraagprijs € 455.000

€ 480.000

€ 412.000 tot € 547.000 · marge ± 14%

verwachte vraagprijs € 477.000

Weet u de WOZ-waarde van deze woning?

Met de WOZ-waarde van uw beschikking wordt de schatting gemiddeld ruim een kwart scherper. Wij bewaren het bedrag niet: het verandert alleen wat u nu ziet. Het grijze bedrag in het veld is een voorbeeld bij onze schatting, niet uw WOZ.

Compleet dossierWaarde-indicatie, geen taxatie
Wat is een compleet dossier?

Energielabel, woningtype en bestemmingsplan zijn bekend.

Wat we niet weten

Dit maakt de marge groter. Eerst wat er van dit adres niet geregistreerd is, daarna wat van geen enkele woning geregistreerd wordt.

  • Staat van onderhoud en afwerking binnen: dat staat in geen enkel register
  • Verbouwingen die (nog) niet in het gebouwenregister (de BAG) staan

Weet u de onderhoudsstaat? Geef hem op bij de waarde-indicatie — dan wordt de schatting scherper.

Weet u meer over deze woning? Vertel het ons.

Luchtfoto van Ammunitiehaven 309 in 's-Gravenhage en directe omgeving

Waarom dit bedrag?

We nemen de gemiddelde woning in Uilebomen als uitgangspunt en rekenen van daaruit naar deze woning toe. De kenmerken hieronder maken het verschil.

Gemiddeld in Uilebomen

€ 5.646

per m², alle woningtypen

≈ voor deze woning

Deze woning

€ 5.628

per m² × 82 m² = € 462.000

Verhoogt de prijs per m²2

  • Energielabel A

    Een zuinig label telt mee in wat kopers bieden — de energierekening ligt lager. Dit label is vóór 2021 vastgesteld, met een oudere rekenmethode dan de huidige (NTA 8800). Zulke labels blijken bij verkoop iets meer waard dan de letter alleen doet vermoeden.

    duidelijk
  • Ligging in het gebouw: bovenste woonlaag

    Deze verdieping brengt landelijk gezien meer op dan de andere verdiepingen in een gebouw.

    licht

Verlaagt de prijs per m²3

  • Bestemming Gemengd - 1

    Geen zuivere woonbestemming. Dat beperkt de kring van kopers, en dat is in de verkoopprijzen terug te zien.

    duidelijk
  • Appartement van 82 m²

    Een appartement van deze maat brengt per m² minder op dan de gemiddelde woning in Uilebomen: hoe groter de woning, hoe lager de prijs per m².

    licht
  • Bouwjaar 1983

    Woningen uit deze bouwperiode brengen landelijk gezien minder op dan gemiddeld.

    licht

Nog niet bekend

  • Staat van onderhoud en afwerking binnen

    Dat staat in geen enkel register. Het is het deel van de marge dat altijd blijft, ook als al het andere bekend is.

    Geef het op
Hoe komen we tot dit bedrag?

De pijlen en stippen hebben wij niet zelf bedacht: ze volgen uit ons rekenmodel. Een pijl laat zien of een kenmerk de prijs per m² verhoogt of verlaagt ten opzichte van de gemiddelde woning in Uilebomen. De stippen laten zien hoe sterk: licht, duidelijk of sterk.

De gemiddelde prijs bovenaan is omgerekend naar dezelfde maat als deze woning. Wij rekenen met de oppervlakte zoals die geregistreerd staat, en daarin telt ook een eventuele berging en/of garage mee. Het verschil tussen de twee prijzen komt niet alleen uit de kenmerken hierboven: we vergelijken de uitkomst ook met recente verkopen in de omgeving. Tot slot vermenigvuldigen we de prijs per m² met het aantal vierkante meters; dat geeft het bedrag. Hoe zwaar elk kenmerk precies meetelt, staat in onze methodiek.

Welke vraagprijs past bij Ammunitiehaven 309?

Verwachte vraagprijs

€ 456.000

tussen € 405.000 en € 507.000

als de woning nu te koop komt, bij gangbaar onderhoud

+1% overboden

Verwachte verkoopprijs

€ 462.000

tussen € 397.000 en € 526.000

de waarde-indicatie van deze woning

De waarde-indicatie van € 462.000 is wat de woning naar verwachting opbrengt. Een vraagprijs ligt daar meestal onder: een woning wordt iets lager in de markt gezet, en kopers bieden eroverheen. Voor een appartement in deze prijsklasse en in Uilebomen verwachten we dat de verkoopprijs 1% boven deze vraagprijs uitkomt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, en hangt af van de markt van nu, de prijsklasse, het woningtype en de buurt.

De buurt Uilebomen, de afgelopen twaalf maanden

woningen verkocht waarvan wij de vraagprijs kennen
35
daarvan ging boven de vraagprijs weg
54%
de mediane verkoop boven de vraagprijs
1%

Een vraagprijs is een keuze van verkoper en makelaar, geen meting: hij kan bewust lager of hoger liggen. De marge is iets smaller dan bij de waarde-indicatie, want bij een verkoopprijs maakt ook het bieden het onzeker. In onze metingen valt 80% van de echte vraagprijzen binnen deze marge. Geeft u bij de waarde-indicatie de onderhoudsstaat op, dan staat daar ook de vraagprijs die daarbij past. Hoe wij dit rekenen en hoe dicht het bij echte vraagprijzen ligt, staat in de methodiek; hoeveel er per gemeente en prijsklasse overboden wordt, in ons artikel over overbieden.

Hoe ontwikkelde de waarde van Ammunitiehaven 309 zich?

Een woning van deze waarde in 's-Gravenhage was in november 2016 ongeveer € 221.000 waard en is nu € 462.000: +109% in 10 jaar. Dit is de prijsontwikkeling in 's-Gravenhage volgens de CBS/Kadaster-prijsindex, toegepast op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

nu € 462.000
waarde-indicatie marge

Alle bedragen per jaar
MaandWaarde-indicatieMargeVerandering
januari 2017€ 226.000± 19%—
januari 2018€ 260.000± 18%+15%
januari 2019€ 297.000± 18%+15%
januari 2020€ 319.000± 17%+7%
januari 2021€ 341.000± 17%+7%
januari 2022€ 402.000± 16%+18%
januari 2023€ 389.000± 16%−3%
januari 2024€ 398.000± 15%+2%
januari 2025€ 438.000± 15%+10%
januari 2026€ 451.000± 14%+3%
juni 2026€ 462.000± 14%+2%

Bron: CBS/Kadaster Prijsindex Bestaande Koopwoningen, de reeks voor 's-Gravenhage en die voor appartementen, aangevuld met de landelijke beweging per maand. De lijn loopt tot juni 2026 en staat daar op het bedrag van vandaag. Hoe verder terug, hoe breder de marge: een half procentpunt per jaar. De index beschrijft de markt in 's-Gravenhage; hoe deze straat daarvan afweek, weet alleen wie er verkocht heeft. Verbouwingen en onderhoud zitten er niet in.

Wat weten we van Ammunitiehaven 309?

Postcode2511 XL
WoningtypeAppartement · ter plaatse vastgesteld bij de energielabelopname
Gebruiksoppervlakte82 m²
Bouwjaar1983
Ligging in het gebouwBovenste woonlaag · ter plaatse vastgesteld bij de energielabelopname
EnergielabelA · geregistreerd bij RVO (EP-Online), opname in 2018. Wat daarna veranderde, zoals zonnepanelen of isolatie, staat er pas in na een nieuwe opname.
GebruikGemengd pand
Deze woning is zelf uitsluitend woonruimte, maar het pand bevat ook een kantoor en ruimte met een andere functie. Dat werkt beide kanten op: voorzieningen onder handbereik, maar ook meer loop, laden en lossen, of geluid op andere tijden dan bij buren.
Inhoud van het pand26.490 m³ · gemeten met laserhoogtemetingen vanuit de lucht (3DBAG) — dit is het hele gebouw, niet deze woning
Hoogte van het pand9,9 meter · van straatniveau tot het hoogste punt van het dak
DakvormPlat dak

Oppervlakte, bouwjaar en adres komen uit het landelijke gebouwenregister (de BAG). Het woningtype bepalen we zelf, uit de vorm van het gebouw op de kaart. Hoe dat werkt en hoe nauwkeurig het is, staat in de methodiek.

Huizenprijzen in 's-Gravenhage

Gemiddelde verkoopprijs€ 511.210
Gemiddeld per m²€ 5.113
Gemiddelde verkooptijd41 dagen
Verkocht in 12 maanden7.433 woningen
Nieuw te koop gezet11.300 woningen

Over de twaalf maanden tot en met september 2026. De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus van die maand ontbreekt nog ongeveer 8% van de verkopen. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.

Wat ligt er in de buurt?

Op loopafstand, binnen een kilometer over de weg, liggen een grote supermarkt (500 meter), een basisschool (900 meter), een huisarts (600 meter), een kinderdagverblijf (700 meter) en een apotheek (600 meter). Binnen die kilometer zijn er ongeveer 7 grote supermarkten. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 900 meter, de oprit van een snelweg of hoofdweg op 1,5 km.

Treinstation0,9 km
Groot overstapstation0,9 km
Oprit snelweg of N-weg1,5 km
Grote supermarkt0,5 km
Basisschool0,9 km
Kinderdagverblijf0,7 km
Huisarts0,6 km
Apotheek0,6 km
Ziekenhuis2,4 km
Restaurant0,4 km
Bibliotheek0,9 km
Binnenzwembad2 km
Bioscoop0,7 km

Afstanden van het CBS (2024), gemeten over de weg. Het is een gemiddelde voor de woningen in het vierkant van 100 bij 100 meter waarin dit adres ligt, dus niet precies vanaf deze voordeur. Let op: bij het zwembad telt alleen een overdekt bad mee, en bij de oprit ook een provinciale weg.

Welke risico's spelen bij deze woning?

FunderingGeen aandachtsgebied
In dit postcodegebied is 0% van de panden van vóór 1970. Deze woning is van 1983 en valt buiten die periode, dus funderingsproblemen zijn hier onwaarschijnlijk.
OverstromingBeschermd, in een aangewezen risicogebied
Dit gebied staat op de landelijke lijst van risicogebieden voor overstromingen vanuit het hoofdwatersysteem (de grote rivieren, het IJsselmeer of de zee). Officieel heet dat een gebied met een potentieel significant overstromingsrisico. De woning ligt achter de grote dijken en duinen die het land beschermen, dus de kans op een overstroming is klein. De Nederlandse dijknormen horen tot de strengste ter wereld. Het gebied hoort bij het stroomgebied van de Rijn. Dit geldt voor alle woningen in dit gebied. Bron: de Richtlijn Overstromingsrisico's van Rijkswaterstaat.
BestemmingGemengde bestemming — Gemengd - 1
Volgens het geldende bestemmingsplan mag hier meer dan alleen wonen: denk aan winkels, horeca, kantoren of dienstverlening, afhankelijk van wat het plan toelaat. Dat betekent levendigheid en voorzieningen dichtbij, maar ook kans op reuring en verkeer. Gemeten op werkelijke verkoopprijzen ligt de prijs op zo'n plek gemiddeld 4% lager dan bij een zuivere woonbestemming, en ons bedrag houdt daar rekening mee.
LeefbaarheidRond het landelijk gemiddelde
Leefbaarometer-score 4,14 in Uilebomen (2024). Het ministerie van BZK berekent die score uit vijf onderdelen: woningvoorraad, voorzieningen, veiligheid, sociale samenhang en fysieke omgeving.
GeluidBovengemiddelde hinder van wegverkeer
  • Wegverkeer: 10,4% van de inwoners ervaart ernstige hinder (in heel 's-Gravenhage 8,2%)

De funderingskaart van RVO zegt iets over het postcodegebied, niet over deze ene woning: twee huizen in dezelfde straat kunnen een heel andere fundering hebben. De kaart is van 2019. Zekerheid krijgt u alleen met een funderingsonderzoek. De leefbaarheidsscore geldt voor de hele buurt. De geluidscijfers geven aan hoeveel inwoners zeggen dat ze ernstige hinder ervaren; het is geen meting in decibel. Het is een schatting voor de hele buurt, uit een landelijke enquête (Gezondheidsmonitor 2024 van GGD, CBS en RIVM), dus niet voor deze woning.

Waar let u op bij een woning uit 1983?

De eerste woningen die geïsoleerd moesten worden; asbest mocht nog. Hieronder staat waar u op let bij huizen uit de bouwperiode 1975 – 1991. Het gaat over de bouwperiode, niet over deze woning: een gerenoveerd huis kan er geen last meer van hebben. Zekerheid geeft alleen een bouwkundige keuring.

Asbest mogelijkAsbest werd tot het verbod in 1993 breed toegepast: golfplaten, vensterbanken, kruipruimtes, kachelkanalen. Onbeschadigd en onaangeroerd is het geen direct gevaar, maar bij verbouwing of sloop gelden strenge regels en kosten.
Isolatie van de eerste generatieEr zit isolatie in, maar dunner dan nu gebruikelijk, en het glas is vaak gewoon dubbel in plaats van HR++. Extra isoleren loont hier bijna altijd.

Welke woningen lijken op Ammunitiehaven 309?

Appartementen in Uilebomen met een vergelijkbare oppervlakte.

Ammunitiehaven 309 de woningen hieronder

Wij kunnen Ammunitiehaven 309 niet onderscheiden van 3 andere woningen

Op alles wat wij van deze woning weten — woningtype, woonoppervlakte, bouwjaar, energielabel en postcode — is zij gelijk aan 3 andere woningen:

Ze krijgen daarom hetzelfde richtbedrag. Dat is geen afronding en geen tekortkoming van de berekening: onze bronnen kennen tussen deze woningen simpelweg geen verschil.

Waar de werkelijke waarde dan wél uit elkaar loopt, en wat wij niet kunnen zien: de staat van onderhoud, de afwerking en de keuken, of er een dakkapel of uitbouw is, op welke verdieping de woning ligt en waar hij op uitkijkt, en of er recent verbouwd is. Bij appartementen telt daarnaast de financiële staat van de VvE mee. Dat zijn precies de dingen die een taxateur ter plaatse wél ziet, en het is de reden dat een richtbedrag een vertrekpunt is en geen taxatie.

Klopt er iets niet aan de gegevens van deze woning, of weet u meer? Geef het aan ons door.

Welke woningen liggen er nog meer aan de Ammunitiehaven?

305 woningen. Bekijk de hele straat.

Veelgestelde vragen over Ammunitiehaven 309

Wat is Ammunitiehaven 309 in 's-Gravenhage waard?

De waarde-indicatie ligt tussen € 397.000 en € 526.000: 82 m² maal € 5.628 per m² voor deze woning, afgeleid van het prijspeil in 's-Gravenhage en geijkt op werkelijke verkoopprijzen. Die marge van 14% is niet gekozen maar gemeten: van de woningen zoals deze verkocht vier op de vijf binnen dit bereik. Het is een indicatie op basis van omgevingscijfers, geen taxatie van deze specifieke woning.

Welke vraagprijs past bij Ammunitiehaven 309?

Als deze woning nu te koop komt, verwachten we een vraagprijs rond € 456.000, tussen € 405.000 en € 507.000. De waarde-indicatie is € 462.000: we verwachten dat de verkoopprijs 1% boven deze vraagprijs uitkomt, omdat er voor woningen als deze in 's-Gravenhage overboden wordt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, per prijsklasse, woningtype en buurt. Een vraagprijs blijft een keuze van verkoper en makelaar.

Hoeveel is Ammunitiehaven 309 in waarde gestegen sinds 2021?

Van ongeveer € 341.000 in januari 2021 naar € 462.000 nu: +35%, volgens de CBS/Kadaster-prijsindex van 's-Gravenhage op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

Hoeveel woonoppervlakte heeft Ammunitiehaven 309?

Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft deze woning 82 m² gebruiksoppervlakte. Dat is niet precies de woonoppervlakte: in de gebruiksoppervlakte telt bijvoorbeeld ook een inpandige berging of garage mee.

Wat voor woning is Ammunitiehaven 309?

Dit is een appartement. Dat is niet afgeleid maar ter plaatse vastgesteld door de energieadviseur bij de labelopname — de sterkste bron die er voor dit gegeven bestaat. Het type doet ertoe voor het bedrag: het bepaalt met welke prijscurve wij rekenen. Kleine woningen brengen per vierkante meter meer op dan grote, en hoe sterk dat verschil is, verschilt per type.

Uit welk bouwjaar is Ammunitiehaven 309?

Het bouwjaar is 1983, volgens de BAG.

Welk energielabel heeft Ammunitiehaven 309?

Energielabel A, vastgesteld bij een opname in 2018. Bron: EP-Online, het officiële labelregister van RVO. Een label geldt tien jaar; een verbouwing of verduurzaming ertussenin maakt het niet automatisch actueel.

Op welke woonlaag ligt Ammunitiehaven 309?

Dit appartement ligt onder het dak. Dat staat zo in de energielabelopname, waarbij een adviseur ter plaatse is geweest. De ligging telt mee in het bedrag: een woning met verwarmde woonruimte boven én onder zich verliest minder warmte dan een woning onder het dak of op de begane grond, en dat is terug te zien in de verkoopprijzen.

Waar komen deze cijfers vandaan?

Wij tonen uitsluitend gegevens over het gebouw, nooit over de bewoners of de eigenaar (waarom dit huis hier staat). Klopt er iets niet, of wilt u niet dat deze pagina bestaat? Laat deze pagina verwijderen — u hoeft geen reden te geven, en wij beoordelen het verzoek niet.