Kuppelkovenderstraat 18, Grevenbicht
Kuppelkovenderstraat 18 (6127 CN Grevenbicht, gemeente Sittard-Geleen, Limburg) is een twee-onder-een-kapwoning uit 1972, met 103 m² gebruiksoppervlakte op een perceel van 320 m², in de buurt Grevenbicht.
Waarde-indicatie
€ 320.000
Onze beste schatting bij gangbaar onderhoud, op basis van verkopen tot en met september 2026, omgerekend naar de prijzen van nu.
Vier van de vijf woningen zoals deze verkopen tussen deze twee bedragen. Voor een woning als deze is de marge ± 19%.
Meegewogen: 10 vergelijkbare verkopen binnen 351 meter, tussen juli 2023 en mei 2026.
Weet u hoe deze woning erbij staat?
Het bedrag hierboven gaat uit van gangbaar onderhoud: de staat waarin de meeste woningen verkopen, en dat komt vrijwel overeen met goed. Kies hieronder wat er van toepassing is, dan wordt de schatting scherper.
Weet u de WOZ-waarde van deze woning?
Met de WOZ-waarde van uw beschikking wordt de schatting gemiddeld ruim een kwart scherper. Wij bewaren het bedrag niet: het verandert alleen wat u nu ziet. Het grijze bedrag in het veld is een voorbeeld bij onze schatting, niet uw WOZ.
Wat is een compleet dossier?
Energielabel, woningtype en bestemmingsplan zijn bekend.
Dit maakt de marge groter. Eerst wat er van dit adres niet geregistreerd is, daarna wat van geen enkele woning geregistreerd wordt.
- Staat van onderhoud en afwerking binnen: dat staat in geen enkel register
- Verbouwingen die (nog) niet in het gebouwenregister (de BAG) staan
Weet u de onderhoudsstaat? Geef hem op bij de waarde-indicatie — dan wordt de schatting scherper.
Weet u meer over deze woning? Vertel het ons.
- Gebruiksoppervlakte103 m²
- Bouwjaar1972
- WoningtypeTwee-onder-een-kapwoning
- Prijs per m²€ 3.109voor deze woning
Waarom dit bedrag?
We nemen de gemiddelde woning in Grevenbicht als uitgangspunt en rekenen van daaruit naar deze woning toe. De kenmerken hieronder maken het verschil.
Gemiddeld in Grevenbicht
€ 2.596
per m², alle woningtypen
+20% voor deze woning
Deze woning
€ 3.109
per m² × 103 m² = € 320.000
Verhoogt de prijs per m²3
- Twee-onder-een-kapwoning van 103 m²sterk
Een twee-onder-een-kapwoning van deze maat brengt per m² meer op dan de gemiddelde woning in Grevenbicht.
- Eigen perceel van 320 m²duidelijk
Ruim bemeten voor een woning van 103 m².
- Energielabel Blicht
Een zuinig label telt mee in wat kopers bieden — de energierekening ligt lager. Dit label is vóór 2021 vastgesteld, met de rekenmethode van toen. Wat er sindsdien aan de woning veranderd is, zit er niet in.
Verlaagt de prijs per m²1
- Bouwjaar 1972licht
Woningen uit deze bouwperiode brengen landelijk gezien minder op dan gemiddeld.
Nog niet bekend
- Staat van onderhoud en afwerking binnenGeef het op
Dat staat in geen enkel register. Het is het deel van de marge dat altijd blijft, ook als al het andere bekend is.
Hoe komen we tot dit bedrag?
De pijlen en stippen hebben wij niet zelf bedacht: ze volgen uit ons rekenmodel. Een pijl laat zien of een kenmerk de prijs per m² verhoogt of verlaagt ten opzichte van de gemiddelde woning in Grevenbicht. De stippen laten zien hoe sterk: licht, duidelijk of sterk.
De gemiddelde prijs bovenaan is omgerekend naar dezelfde maat als deze woning. Wij rekenen met de oppervlakte zoals die geregistreerd staat, en daarin telt ook een eventuele berging en/of garage mee. Het verschil tussen de twee prijzen komt niet alleen uit de kenmerken hierboven: we vergelijken de uitkomst ook met recente verkopen in de omgeving. Tot slot vermenigvuldigen we de prijs per m² met het aantal vierkante meters; dat geeft het bedrag. Hoe zwaar elk kenmerk precies meetelt, staat in onze methodiek.
Welke vraagprijs past bij Kuppelkovenderstraat 18?
Verwachte vraagprijs
€ 310.000
tussen € 264.000 en € 356.000
als de woning nu te koop komt, bij gangbaar onderhoud
+3% overboden
Verwachte verkoopprijs
€ 320.000
tussen € 259.000 en € 381.000
de waarde-indicatie van deze woning
De waarde-indicatie van € 320.000 is wat de woning naar verwachting opbrengt. Een vraagprijs ligt daar meestal onder: een woning wordt iets lager in de markt gezet, en kopers bieden eroverheen. Voor een twee-onder-een-kapwoning in deze prijsklasse en in Grevenbicht verwachten we dat de verkoopprijs 3% boven deze vraagprijs uitkomt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, en hangt af van de markt van nu, de prijsklasse, het woningtype en de buurt.
De buurt Grevenbicht, de afgelopen twaalf maanden
- woningen verkocht waarvan wij de vraagprijs kennen
- 19
- daarvan ging boven de vraagprijs weg
- 58%
- de mediane verkoop boven de vraagprijs
- 4%
Een vraagprijs is een keuze van verkoper en makelaar, geen meting: hij kan bewust lager of hoger liggen. De marge is iets smaller dan bij de waarde-indicatie, want bij een verkoopprijs maakt ook het bieden het onzeker. In onze metingen valt 80% van de echte vraagprijzen binnen deze marge. Geeft u bij de waarde-indicatie de onderhoudsstaat op, dan staat daar ook de vraagprijs die daarbij past. Hoe wij dit rekenen en hoe dicht het bij echte vraagprijzen ligt, staat in de methodiek; hoeveel er per gemeente en prijsklasse overboden wordt, in ons artikel over overbieden.
Hoe ontwikkelde de waarde van Kuppelkovenderstraat 18 zich?
Een woning van deze waarde in Limburg was in november 2016 ongeveer € 165.000 waard en is nu € 320.000: +94% in 10 jaar. Dit is de prijsontwikkeling in Limburg volgens de CBS/Kadaster-prijsindex, toegepast op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.
Alle bedragen per jaar
| Maand | Waarde-indicatie | Marge | Verandering |
|---|---|---|---|
| januari 2017 | € 167.000 | ± 24% | — |
| januari 2018 | € 174.000 | ± 23% | +5% |
| januari 2019 | € 186.000 | ± 23% | +7% |
| januari 2020 | € 197.000 | ± 22% | +6% |
| januari 2021 | € 216.000 | ± 22% | +9% |
| januari 2022 | € 257.000 | ± 21% | +19% |
| januari 2023 | € 260.000 | ± 21% | +1% |
| januari 2024 | € 267.000 | ± 20% | +3% |
| januari 2025 | € 294.000 | ± 20% | +10% |
| januari 2026 | € 314.000 | ± 19% | +7% |
| juni 2026 | € 320.000 | ± 19% | +2% |
Bron: CBS/Kadaster Prijsindex Bestaande Koopwoningen, de reeks voor Limburg en die voor twee-onder-een-kapwoningen, aangevuld met de landelijke beweging per maand. De lijn loopt tot juni 2026 en staat daar op het bedrag van vandaag. Hoe verder terug, hoe breder de marge: een half procentpunt per jaar. De index beschrijft de markt in Limburg; hoe deze straat daarvan afweek, weet alleen wie er verkocht heeft. Verbouwingen en onderhoud zitten er niet in.
Wat weten we van Kuppelkovenderstraat 18?
| Postcode | 6127 CN |
|---|---|
| Woningtype | Twee-onder-een-kapwoning · ter plaatse vastgesteld bij de energielabelopname |
| Plek in de rij | 2e van 10 aaneengesloten woningen |
| Gebruiksoppervlakte | 103 m² |
| Bouwjaar | 1972 |
| Perceeloppervlakte | 320 m² · kadastraal vastgesteld |
| Energielabel | B · geregistreerd bij RVO (EP-Online), opname in 2020. Wat daarna veranderde, zoals zonnepanelen of isolatie, staat er pas in na een nieuwe opname. |
| Inhoud van het pand | 401 m³ · gemeten met laserhoogtemetingen vanuit de lucht (3DBAG) |
| Bouwlagen | 3 · bovengronds, geteld met laserhoogtemetingen (3DBAG). Een kelder telt niet mee |
| Hoogte van het pand | 6,0 meter · van straatniveau tot het hoogste punt van het dak |
| Dakvorm | Deels plat, deels schuin dak |
| Ruimte voor zonnepanelen | Circa 20 panelen Op 61 m² bruikbaar dakvlak, gemeten met laserhoogtemetingen vanuit de lucht (3DBAG). Het grootste dakvlak ligt op het zuiden. Daken op het noorden zijn niet meegeteld. Schaduw van bomen of buurpanden kennen wij niet, en die kan het aantal flink drukken. |
Oppervlakte, bouwjaar en adres komen uit het landelijke gebouwenregister (de BAG). Het woningtype bepalen we zelf, uit de vorm van het gebouw op de kaart. Hoe dat werkt en hoe nauwkeurig het is, staat in de methodiek.
Huizenprijzen in Grevenbicht
| Gemiddelde verkoopprijs | € 379.407 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 2.879 |
| Gemiddelde verkooptijd | 38 dagen |
| Verkocht in 12 maanden | 35 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 44 woningen |
Over de twaalf maanden tot en met september 2026. De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus van die maand ontbreekt nog ongeveer 8% van de verkopen. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Wat ligt er in de buurt?
Op loopafstand, binnen een kilometer over de weg, liggen een grote supermarkt (200 meter), een basisschool (700 meter), een huisarts (500 meter), een kinderdagverblijf (600 meter) en een apotheek (800 meter). Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,7 km, de oprit van een snelweg of hoofdweg op 4,1 km.
| Treinstation | 8,7 km |
|---|---|
| Groot overstapstation | 8,7 km |
| Oprit snelweg of N-weg | 4,1 km |
| Grote supermarkt | 0,2 km |
| Basisschool | 0,7 km |
| Kinderdagverblijf | 0,6 km |
| Huisarts | 0,5 km |
| Apotheek | 0,8 km |
| Ziekenhuis | 10,3 km |
| Restaurant | 0,7 km |
| Bibliotheek | 3,2 km |
| Binnenzwembad | 4,3 km |
| Bioscoop | 9,4 km |
Afstanden van het CBS (2024), gemeten over de weg. Het is een gemiddelde voor de woningen in het vierkant van 100 bij 100 meter waarin dit adres ligt, dus niet precies vanaf deze voordeur. Let op: bij het zwembad telt alleen een overdekt bad mee, en bij de oprit ook een provinciale weg.
Welke risico's spelen bij deze woning?
| Fundering | Geen aandachtsgebied In dit postcodegebied is 4% van de panden van vóór 1970, en het gebied ligt in het rivierengebied. Deze woning is van 1972 en valt buiten die periode, dus funderingsproblemen zijn hier onwaarschijnlijk. |
|---|---|
| Overstroming | Beschermd, in een aangewezen risicogebied Dit gebied staat op de landelijke lijst van risicogebieden voor overstromingen vanuit het hoofdwatersysteem (de grote rivieren, het IJsselmeer of de zee). Officieel heet dat een gebied met een potentieel significant overstromingsrisico. De woning ligt achter de grote dijken en duinen die het land beschermen, dus de kans op een overstroming is klein. De Nederlandse dijknormen horen tot de strengste ter wereld. Het gebied hoort bij het stroomgebied van de Maas. Dit geldt voor alle woningen in dit gebied. Bron: de Richtlijn Overstromingsrisico's van Rijkswaterstaat. |
| Bestemming | Wonen Volgens het geldende bestemmingsplan heeft deze woning een woonbestemming. |
De funderingskaart van RVO zegt iets over het postcodegebied, niet over deze ene woning: twee huizen in dezelfde straat kunnen een heel andere fundering hebben. De kaart is van 2019. Zekerheid krijgt u alleen met een funderingsonderzoek. De leefbaarheidsscore geldt voor de hele buurt.
Waar let u op bij een woning uit 1972?
De tijd van de systeembouw (huizen uit fabrieksonderdelen) en van veel asbest, nog zonder isolatie-eis. Hieronder staat waar u op let bij huizen uit de bouwperiode 1965 – 1974. Het gaat over de bouwperiode, niet over deze woning: een gerenoveerd huis kan er geen last meer van hebben. Zekerheid geeft alleen een bouwkundige keuring.
| Asbest mogelijk | Asbest werd tot het verbod in 1993 breed toegepast: golfplaten, vensterbanken, kruipruimtes, kachelkanalen. Onbeschadigd en onaangeroerd is het geen direct gevaar, maar bij verbouwing of sloop gelden strenge regels en kosten. |
|---|---|
| Gebouwd zonder isolatie-eis | Pas sinds 1975 moeten nieuwe woningen geïsoleerd worden. Oudere woningen zijn gebouwd met enkel glas en zonder isolatie in dak en vloer. Veel is inmiddels alsnog geïsoleerd; het energielabel laat zien hoeveel er werkelijk gebeurd is. |
| Betonrot in systeemvloeren | Tussen 1965 en 1983 zijn betonnen vloeren van het type kwaaitaal en manta gelegd. Een deel daarvan kan boven een vochtige kruipruimte gaan roesten en afbrokkelen (betonrot). Of dit type vloer hier ligt, ziet alleen een inspecteur. |
Welke woningen lijken op Kuppelkovenderstraat 18?
Twee-onder-een-kapwoningen in Grevenbicht met een vergelijkbare oppervlakte.
- Dr. Duijsenslaan 5C
- Prins Hendrikstraat 20G
- Wilhelminalaan 3E
- Karel Doormanstraat 15D
- Dr. Duijsenslaan 7D
- Beneluxlaan 1AD
Welke woningen liggen er nog meer aan de Kuppelkovenderstraat?
62 woningen. Bekijk de hele straat.
- Kuppelkovenderstraat 1
- Kuppelkovenderstraat 2
- Kuppelkovenderstraat 3
- Kuppelkovenderstraat 4
- Kuppelkovenderstraat 5
- Kuppelkovenderstraat 6
- Kuppelkovenderstraat 7
- Kuppelkovenderstraat 8
- Kuppelkovenderstraat 9
- Kuppelkovenderstraat 10
- Kuppelkovenderstraat 11
- Kuppelkovenderstraat 12
Veelgestelde vragen over Kuppelkovenderstraat 18
Wat is Kuppelkovenderstraat 18 in Grevenbicht waard?
De waarde-indicatie ligt tussen € 259.000 en € 381.000: 103 m² maal € 3.109 per m² voor deze woning, afgeleid van het prijspeil in Grevenbicht en geijkt op werkelijke verkoopprijzen. Die marge van 19% is niet gekozen maar gemeten: van de woningen zoals deze verkocht vier op de vijf binnen dit bereik. Het is een indicatie op basis van omgevingscijfers, geen taxatie van deze specifieke woning.
Welke vraagprijs past bij Kuppelkovenderstraat 18?
Als deze woning nu te koop komt, verwachten we een vraagprijs rond € 310.000, tussen € 264.000 en € 356.000. De waarde-indicatie is € 320.000: we verwachten dat de verkoopprijs 3% boven deze vraagprijs uitkomt, omdat er voor woningen als deze in Grevenbicht overboden wordt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, per prijsklasse, woningtype en buurt. Een vraagprijs blijft een keuze van verkoper en makelaar.
Hoeveel is Kuppelkovenderstraat 18 in waarde gestegen sinds 2021?
Van ongeveer € 216.000 in januari 2021 naar € 320.000 nu: +48%, volgens de CBS/Kadaster-prijsindex van Limburg op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.
Hoeveel woonoppervlakte heeft Kuppelkovenderstraat 18?
Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft deze woning 103 m² gebruiksoppervlakte. Dat is niet precies de woonoppervlakte: in de gebruiksoppervlakte telt bijvoorbeeld ook een inpandige berging of garage mee.
Wat voor woning is Kuppelkovenderstraat 18?
Dit is een twee-onder-een-kapwoning. Dat is niet afgeleid maar ter plaatse vastgesteld door de energieadviseur bij de labelopname — de sterkste bron die er voor dit gegeven bestaat. Het type doet ertoe voor het bedrag: het bepaalt met welke prijscurve wij rekenen. Kleine woningen brengen per vierkante meter meer op dan grote, en hoe sterk dat verschil is, verschilt per type.
Uit welk bouwjaar is Kuppelkovenderstraat 18?
Het bouwjaar is 1972, volgens de BAG.
Welk energielabel heeft Kuppelkovenderstraat 18?
Energielabel B, vastgesteld bij een opname in 2020. Bron: EP-Online, het officiële labelregister van RVO. Een label geldt tien jaar; een verbouwing of verduurzaming ertussenin maakt het niet automatisch actueel.
Hoe groot is het perceel van Kuppelkovenderstraat 18?
Het kadastrale perceel is 320 m². Dat is de grond die bij deze woning hoort volgens de Kadastrale Kaart, inclusief de grond onder het huis zelf — de tuin is dus kleiner dan dit getal.
Waar komen deze cijfers vandaan?
- Wat is mijn huis waard?
- Hoe betrouwbaar is een online woningwaarde-check?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Wij tonen uitsluitend gegevens over het gebouw, nooit over de bewoners of de eigenaar (waarom dit huis hier staat). Klopt er iets niet, of wilt u niet dat deze pagina bestaat? Laat deze pagina verwijderen — u hoeft geen reden te geven, en wij beoordelen het verzoek niet.