Kazernelaan 33, Ede
Een twee-onder-een-kapwoning van 174 m² uit 1930, in de buurt Stationsbuurt.
Waarde-indicatie
€ 768.000
middelste schatting, gemiddeld onderhouden · verkopen t/m augustus 2026, naar het prijspeil van nu
Vier van de vijf woningen zoals deze verkopen tussen deze twee bedragen. Bij dit woningtype, deze grootte en wat we verder van deze woning weten is de marge ± 19%.
Meegewogen: 5 vergelijkbare verkopen binnen 310 meter, tussen september 2023 en september 2024.
Weet u hoe deze woning erbij staat?
Het bedrag hierboven gaat uit van gemiddeld onderhoud. Kies hieronder wat er van toepassing is, dan wordt de schatting scherper.
Weet u de WOZ-waarde van deze woning?
Met de WOZ-waarde van uw beschikking wordt de schatting gemiddeld ruim een kwart scherper. Wij bewaren het bedrag niet: het verandert alleen wat u nu ziet. Het grijze bedrag in het veld is een voorbeeld bij onze schatting, niet uw WOZ.
Wat is een compleet dossier?
Energielabel, woningtype en bestemmingsplan zijn bekend.
Hieronder staat wat deze bandbreedte breed maakt: eerst wat er voor dit adres niet geregistreerd is, daarna wat nergens geregistreerd wordt.
- Staat van onderhoud en afwerking binnen — geen enkele registratie legt dit vast
- Verbouwingen die niet in de BAG staan
Weet u de onderhoudsstaat? Geef hem op bij de waarde-indicatie — dan wordt de schatting scherper.
- Gebruiksoppervlakte174 m²
- Bouwjaar1930
- WoningtypeTwee-onder-een-kapwoning
- Prijs per m²€ 4.415voor deze woning
Waarom dit bedrag?
We rekenen van de gemiddelde prijs per m² in Stationsbuurt naar dit adres toe. Die buurtprijs is een gemiddelde over álle woningtypen; hieronder staat wat deze woning daarvan onderscheidt, het zwaarste eerst.
| Bijzonderheid van deze woning | Effect op de prijs per m² |
|---|---|
| Gemeten woonoppervlakte 126 m², geregistreerd 174 m² De energieadviseur mat ter plaatse minder verwarmde woonruimte dan de registratie vermeldt. | omlaag |
| Eigen perceel van 627 m² Ruim bemeten voor een woning van 174 m². | omhoog |
| Twee-onder-een-kapwoning van 174 m² Per m² brengt een twee-onder-een-kapwoning van deze maat mínder op dan de gemiddelde woning in Stationsbuurt: hoe groter de woning, hoe lager de prijs per m². De 174 m² zelf zitten al in het bedrag. | omlaag |
| Energielabel C Kopers rekenen de energierekening en de verbeterkosten mee; dat drukt de prijs. | omlaag |
| Bouwjaar 1930 Landelijk gemeten brengen woningen uit deze bouwperiode meer op dan gemiddeld. | omhoog |
| Staat van onderhoud en afwerking binnen Daar bestaat geen openbare bron voor. Dit is het deel van de bandbreedte dat blijft, ook als al het andere bekend is. | niet bekend |
Deze pijlen zijn niet door ons opgeschreven maar door het model berekend: ze laten zien welke kant elk kenmerk de prijs per m² op duwt ten opzichte van de gemiddelde woning in Stationsbuurt. Het aantal vierkante meters zelf staat niet in deze tabel — dat is de vermenigvuldiging waar het bedrag mee begint. Hoeveel euro elke post precies waard is, en hoe wij dat gemeten hebben, staat in de methodiek.
Welke vraagprijs past bij Kazernelaan 33?
Verwachte vraagprijs
€ 747.000
tussen € 636.000 en € 857.000
als de woning nu te koop komt, gemiddeld onderhouden
+3% overboden
Verwachte verkoopprijs
€ 768.000
de waarde-indicatie van deze woning
De waarde-indicatie van € 768.000 is wat de woning naar verwachting opbrengt. Een vraagprijs ligt daar meestal onder: een woning wordt iets lager in de markt gezet, en kopers bieden eroverheen. Voor een twee-onder-een-kapwoning in deze prijsklasse en in Stationsbuurt verwachten we dat de verkoopprijs 3% boven deze vraagprijs uitkomt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, en hangt af van de markt van nu, de prijsklasse, het woningtype en de buurt.
De buurt Stationsbuurt, de afgelopen twaalf maanden
- woningen verkocht waarvan wij de vraagprijs kennen
- 43
- daarvan ging boven de vraagprijs weg
- 81%
- de middelste verkoop boven de vraagprijs
- 7%
Dat deze woning lager uitkomt dan die middelste verkoop, komt doordat in deze prijsklasse minder overboden wordt en een woning die nu te koop komt, gemiddeld iets hoger in de markt gezet wordt dan de woningen in deze cijfers, die al verkocht zijn.
Een vraagprijs is een keuze van verkoper en makelaar, geen meting: hij kan bewust lager of hoger liggen. De marge is iets smaller dan bij de waarde-indicatie, omdat bij een verkoopprijs ook het bieden onzekerheid toevoegt; gemeten valt 80% van de echte vraagprijzen erbinnen. Geeft u bij de waarde-indicatie de onderhoudsstaat op, dan staat daar ook de vraagprijs die daarbij past. Hoe wij dit rekenen en hoe dicht het bij echte vraagprijzen ligt, staat in de methodiek; hoeveel er per gemeente en prijsklasse overboden wordt, in ons artikel over overbieden.
Hoe ontwikkelde de waarde van Kazernelaan 33 zich?
Een woning van deze waarde in Gelderland was in oktober 2016 ongeveer € 361.000 waard en is nu € 768.000: +113% in 10 jaar. Dit is de prijsontwikkeling in Gelderland volgens de CBS/Kadaster-prijsindex, toegepast op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.
Alle bedragen per jaar
| Maand | Waarde-indicatie | Marge | Verandering |
|---|---|---|---|
| januari 2017 | € 366.000 | ± 24% | — |
| januari 2018 | € 392.000 | ± 23% | +7% |
| januari 2019 | € 417.000 | ± 23% | +6% |
| januari 2020 | € 440.000 | ± 22% | +5% |
| januari 2021 | € 488.000 | ± 22% | +11% |
| januari 2022 | € 609.000 | ± 21% | +25% |
| januari 2023 | € 616.000 | ± 21% | +1% |
| januari 2024 | € 619.000 | ± 20% | +1% |
| januari 2025 | € 692.000 | ± 20% | +12% |
| januari 2026 | € 749.000 | ± 19% | +8% |
| juni 2026 | € 768.000 | ± 19% | +2% |
Bron: CBS/Kadaster Prijsindex Bestaande Koopwoningen, de reeks voor Gelderland en die voor twee-onder-een-kapwoningen, met de landelijke maandbeweging; laatste maand juni 2026, daar staat de lijn op het bedrag van vandaag. De marge groeit naar achteren met een halve procentpunt per jaar. De index beschrijft de markt in Gelderland; hoe deze straat daarvan afweek, weet alleen wie er verkocht heeft. Verbouwingen en onderhoud zitten er niet in.
Wat weten we van Kazernelaan 33?
| Postcode | 6711 RK |
|---|---|
| Woningtype | Twee-onder-een-kapwoning · ter plaatse vastgesteld bij de energielabelopname |
| Plek in de rij | 1e van 2 aaneengesloten woningen |
| Gebruiksoppervlakte | 174 m² · waarvan 126 m² verwarmd volgens de energielabelopname |
| Bouwjaar | 1930 |
| Perceeloppervlakte | 627 m² · kadastraal vastgesteld |
| Energielabel | C · geregistreerd bij RVO (EP-Online), opname in 2023 |
| Inhoud van het pand | 390 m³ · gemeten uit laserhoogtedata |
| Bouwlagen | 3 · bovengronds, geteld uit laserhoogtedata — een kelder telt niet mee |
| Hoogte van het pand | 8,9 meter · van straatniveau tot het hoogste punt van het dak |
| Dakvorm | Schuin dak |
| Ruimte voor zonnepanelen | Circa 25 panelen Op 64 m² bruikbaar dakvlak, gemeten uit laserhoogtedata. Het grootste dakvlak ligt op het zuiden. Daken op het noorden zijn niet meegeteld. Schaduw van bomen of buurpanden kennen wij niet, en die kan het aantal flink drukken. |
Oppervlakte, bouwjaar en adres komen uit de BAG. Het woningtype leiden wij zelf af uit de pandgeometrie — lees hoe dat werkt en hoe nauwkeurig het is in de methodiek.
Huizenprijzen in Ede
| Gemiddelde verkoopprijs | € 490.901 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.760 |
| Gemiddelde verkooptijd | 35 dagen |
| Verkocht in 12 maanden | 1.224 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 1.447 woningen |
Voortschrijdend over twaalf maanden tot en met augustus 2026. De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Wat ligt er in de buurt?
| Treinstation | 1,2 km |
|---|---|
| Groot overstapstation | 1,5 km |
| Oprit snelweg of N-weg | 2,2 km |
| Supermarkt | 1 km |
| Basisschool | 0,6 km |
| Kinderdagverblijf | 0,9 km |
| Huisarts | 0,7 km |
| Apotheek | 0,7 km |
| Ziekenhuis | 2,9 km |
| Restaurant | 0,9 km |
| Bibliotheek | 1,8 km |
| Binnenzwembad | 2,9 km |
| Bioscoop | 3,5 km |
Afstanden van het CBS, berekend over de weg als gemiddelde voor alle inwoners van de buurt samen — een buurtgemiddelde dus, geen meting vanaf deze voordeur. De definities luisteren nauw: het binnenzwembad is echt het dichtstbijzijnde óverdekte bad (een openluchtbad telt niet mee), en de oprit telt zowel rijks- als provinciale wegen.
Welke risico's spelen bij deze woning?
| Fundering | Geen aandachtsgebied In dit postcodegebied is 41% van de panden van vóór 1970, en de ondergrond valt onder hogere zandgronden. Deze woning is van 1930 en valt daarmee in de bouwperiode waar de kaart op wijst. |
|---|---|
| Bestemming | Wonen Volgens het geldende bestemmingsplan heeft deze woning een woonbestemming. |
| Leefbaarheid | Boven het landelijk gemiddelde Leefbaarometer-score 4.26 in Stationsbuurt (2024), gemeten door BZK over vijf dimensies: woningvoorraad, voorzieningen, veiligheid, sociale samenhang en fysieke omgeving. |
| Geluid | Geen opvallende geluidsbronnen
|
De funderingskaart van RVO doet een uitspraak over een postcodegebied, niet over een individuele woning: twee huizen in dezelfde straat kunnen een totaal verschillende fundering hebben. Peiljaar 2019. Voor zekerheid is funderingsonderzoek nodig. De leefbaarheidsscore geldt voor de hele buurt. De geluidcijfers komen uit de Gezondheidsmonitor 2024 van GGD, CBS en RIVM: het is het percentage inwoners dat zégt ernstige hinder te ervaren, geen gemeten geluidsniveau in decibel. Het RIVM schat het buurtcijfer uit een landelijke steekproef, dus het is een indicatie voor de buurt en niet voor deze woning.
Waar let u op bij een woning uit 1930?
De spouwmuur werd gangbaar; kozijnen van staal of hout, vloeren meestal van hout. Dit zijn aandachtspunten die horen bij de bouwperiode 1920 – 1945 — geen vaststellingen over deze woning. Een gerenoveerde woning kan er niets meer van hebben; alleen een bouwkundige keuring geeft zekerheid.
| Loden waterleidingen | Tot circa 1960 werden waterleidingen van lood aangelegd. Zijn ze nooit vervangen, dan raadt de GGD af het water als drinkwater voor jonge kinderen te gebruiken. Vervanging is bij de meeste woningen allang gebeurd, maar het is een controlepunt bij aankoop. |
|---|---|
| Gebouwd zonder isolatie-eis | De eerste wettelijke isolatie-eis dateert van 1975. Woningen van vóór die tijd zijn kaal opgeleverd: enkel glas, ongeïsoleerd dak en vloer. Veel is inmiddels na-geïsoleerd, maar het energielabel verklapt hoeveel er werkelijk gebeurd is. |
| Houten vloeren boven een kruipruimte | Houten begane-grondvloeren zijn gevoelig voor vocht en zwam vanuit de kruipruimte. Een muffe geur of verende vloer is reden voor inspectie. |
| Stalen kozijnen en koudebruggen | Stalen kozijnen uit deze tijd geleiden kou en condens. Karakteristiek, maar energetisch een zwakke plek als ze er nog origineel in zitten. |
Welke woningen lijken op Kazernelaan 33?
Twee-onder-een-kapwoningen in Stationsbuurt met een vergelijkbare oppervlakte.
- Beukenlaan 9F
- Ariënsweg 29B
- Larixlaan 3Geen label
- Noordelijke Spoorstraat 1E
- Klinkenbergerweg 103Geen label
- Kazernelaan 30D
Welke woningen liggen er nog meer aan de Kazernelaan?
48 woningen. Bekijk de hele straat.
- Kazernelaan 1
- Kazernelaan 1A
- Kazernelaan 1B
- Kazernelaan 2A
- Kazernelaan 2C
- Kazernelaan 3
- Kazernelaan 4A
- Kazernelaan 4B
- Kazernelaan 4C
- Kazernelaan 5
- Kazernelaan 6A
- Kazernelaan 6B
Veelgestelde vragen over Kazernelaan 33
Wat is Kazernelaan 33 in Ede waard?
De waarde-indicatie ligt tussen € 622.000 en € 914.000: 174 m² maal € 4.415 per m² voor deze woning, afgeleid van het prijspeil in Ede en geijkt op werkelijke verkoopprijzen. Die marge van 19% is niet gekozen maar gemeten: van de woningen zoals deze verkocht vier op de vijf binnen dit bereik. Het is een indicatie op basis van omgevingscijfers, geen taxatie van deze specifieke woning.
Welke vraagprijs past bij Kazernelaan 33?
Als deze woning nu te koop komt, verwachten we een vraagprijs rond € 747.000, tussen € 636.000 en € 857.000. De waarde-indicatie is € 768.000: we verwachten dat de verkoopprijs 3% boven deze vraagprijs uitkomt, omdat er voor woningen als deze in Ede overboden wordt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, per prijsklasse, woningtype en buurt. Een vraagprijs blijft een keuze van verkoper en makelaar.
Hoeveel is Kazernelaan 33 in waarde gestegen sinds 2021?
Van ongeveer € 488.000 in januari 2021 naar € 768.000 nu: +57%, volgens de CBS/Kadaster-prijsindex van Gelderland op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.
Hoeveel woonoppervlakte heeft Kazernelaan 33?
174 m² gebruiksoppervlakte volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG).
Wat voor woning is Kazernelaan 33?
Dit is een twee-onder-een-kapwoning. Dat is niet afgeleid maar ter plaatse vastgesteld door de energieadviseur bij de labelopname — de sterkste bron die er voor dit gegeven bestaat. Het type doet ertoe voor het bedrag: het bepaalt met welke prijscurve wij rekenen. Kleine woningen brengen per vierkante meter meer op dan grote, en hoe sterk dat verschil is, verschilt per type.
Uit welk bouwjaar is Kazernelaan 33?
Het bouwjaar is 1930, volgens de BAG.
Welk energielabel heeft Kazernelaan 33?
Energielabel C, vastgesteld bij een opname in 2023. Bron: EP-Online, het officiële labelregister van RVO. Een label geldt tien jaar; een verbouwing of verduurzaming ertussenin maakt het niet automatisch actueel.
Wat verbruikt Kazernelaan 33 aan energie?
De labelberekening komt uit op ongeveer 218 kWh per jaar, bij een warmtebehoefte van 147 kWh per m² — dat laatste zegt iets over de isolatie van de schil, los van de verwarmingsinstallatie. Dit is een genormeerd getal uit het energielabel: het rekent met standaard bewonersgedrag, niet met dat van de huidige of toekomstige bewoner. De werkelijke rekening hangt af van gezinsgrootte, thermostaat en tarieven.
Waar komen deze cijfers vandaan?
- Wat doet het bouwjaar met de waarde van een huis?
- Wat is mijn huis waard?
- Hoe betrouwbaar is een online woningwaarde-check?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
Wij tonen uitsluitend gegevens over het gebouw, nooit over de bewoners of de eigenaar (waarom dit huis hier staat). Klopt er iets niet, of wilt u niet dat deze pagina bestaat? Laat deze pagina verwijderen — zonder opgaaf van reden, wij beoordelen het verzoek niet.