Looër Enkweg, Zutphen
Aan de Looër Enkweg liggen 58 woningen, met huisnummers van 2 tot 59. Overwegend twee-onder-een-kapwoningen (79%), mediaan 163 m², gebouwd rond 2021. De postcode is 7207 RT.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 438.000 – € 998.000 voor een woning van 163 m²
163 m² is de mediane oppervlakte aan de Looër Enkweg. Gerekend met € 4.403 per m². Dat is het prijspeil van Zutphen — 528 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Looërenk en Woud binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 49 van de 58 woningen (84%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A+++ komt daarvan het vaakst voor (20×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Looër Enkweg 2 | Vrijstaande woning | 249 m² | 2021 | A+++ |
| Looër Enkweg 3 | Twee-onder-een-kapwoning | 173 m² | 2013 | A |
| Looër Enkweg 4 | Twee-onder-een-kapwoning | 198 m² | 2021 | A+++ |
| Looër Enkweg 5 | Twee-onder-een-kapwoning | 148 m² | 2013 | A |
| Looër Enkweg 6 | Twee-onder-een-kapwoning | 186 m² | 2021 | A+++ |
| Looër Enkweg 7 | Hoekwoning | 175 m² | 2013 | A |
| Looër Enkweg 8 | Twee-onder-een-kapwoning | 200 m² | 2021 | A+++ |
| Looër Enkweg 9 | Twee-onder-een-kapwoning | 162 m² | 2013 | A |
| Looër Enkweg 10 | Twee-onder-een-kapwoning | 186 m² | 2021 | A+++ |
| Looër Enkweg 11 | Twee-onder-een-kapwoning | 148 m² | 2009 | A |
| Looër Enkweg 12 | Vrijstaande woning | 197 m² | 2021 | A+++ |
| Looër Enkweg 13 | Twee-onder-een-kapwoning | 154 m² | 2009 | A |
| Looër Enkweg 14 | Twee-onder-een-kapwoning | 200 m² | 2021 | A+++ |
| Looër Enkweg 15 | Twee-onder-een-kapwoning | 156 m² | 2009 | — |
| Looër Enkweg 16 | Twee-onder-een-kapwoning | 186 m² | 2021 | A+++ |
| Looër Enkweg 17 | Twee-onder-een-kapwoning | 174 m² | 2009 | — |
| Looër Enkweg 18 | Twee-onder-een-kapwoning | 186 m² | 2021 | A+++ |
| Looër Enkweg 19 | Twee-onder-een-kapwoning | 156 m² | 2009 | — |
| Looër Enkweg 20 | Twee-onder-een-kapwoning | 186 m² | 2021 | A+++ |
| Looër Enkweg 21 | Hoekwoning | 175 m² | 2009 | A |
| Looër Enkweg 22 | Hoekwoning | 125 m² | 2022 | A++ |
| Looër Enkweg 23 | Twee-onder-een-kapwoning | 174 m² | 2021 | — |
| Looër Enkweg 24 | Tussenwoning | 120 m² | 2022 | A+++ |
| Looër Enkweg 25 | Twee-onder-een-kapwoning | 150 m² | 2010 | — |
| Looër Enkweg 26 | Tussenwoning | 120 m² | 2022 | A+++ |
| Looër Enkweg 27 | Twee-onder-een-kapwoning | 154 m² | 2010 | A |
| Looër Enkweg 28 | Tussenwoning | 120 m² | 2022 | A+ |
| Looër Enkweg 29 | Twee-onder-een-kapwoning | 150 m² | 2014 | — |
| Looër Enkweg 30 | Tussenwoning | 120 m² | 2022 | A++ |
| Looër Enkweg 31 | Twee-onder-een-kapwoning | 164 m² | 2014 | A+ |
| Looër Enkweg 32 | Hoekwoning | 124 m² | 2022 | A++ |
| Looër Enkweg 33 | Twee-onder-een-kapwoning | 153 m² | 2017 | A |
| Looër Enkweg 34 | Twee-onder-een-kapwoning | 198 m² | 2022 | A+++ |
| Looër Enkweg 35 | Twee-onder-een-kapwoning | 152 m² | 2017 | A |
| Looër Enkweg 36 | Twee-onder-een-kapwoning | 206 m² | 2022 | A++ |
| Looër Enkweg 37 | Twee-onder-een-kapwoning | 161 m² | 2014 | A |
| Looër Enkweg 38 | Twee-onder-een-kapwoning | 186 m² | 2022 | A+++ |
| Looër Enkweg 39 | Twee-onder-een-kapwoning | 156 m² | 2014 | — |
| Looër Enkweg 40 | Twee-onder-een-kapwoning | 186 m² | 2022 | A++ |
| Looër Enkweg 41 | Twee-onder-een-kapwoning | 137 m² | 2016 | — |
| Looër Enkweg 42 | Twee-onder-een-kapwoning | 198 m² | 2022 | A+++ |
| Looër Enkweg 43 | Tussenwoning | 162 m² | 2016 | A+ |
| Looër Enkweg 44 | Twee-onder-een-kapwoning | 188 m² | 2022 | A++ |
| Looër Enkweg 45 | Twee-onder-een-kapwoning | 151 m² | 2016 | A+ |
| Looër Enkweg 46 | Twee-onder-een-kapwoning | 198 m² | 2022 | A+++ |
| Looër Enkweg 47 | Twee-onder-een-kapwoning | 152 m² | 2016 | A |
| Looër Enkweg 48 | Twee-onder-een-kapwoning | 186 m² | 2022 | A+++ |
| Looër Enkweg 49 | Twee-onder-een-kapwoning | 150 m² | 2016 | A |
| Looër Enkweg 50 | Vrijstaande woning | 195 m² | 2022 | A+++ |
| Looër Enkweg 51 | Twee-onder-een-kapwoning | 161 m² | 2016 | A |
| Looër Enkweg 52 | Twee-onder-een-kapwoning | 194 m² | 2022 | A++ |
| Looër Enkweg 53 | Twee-onder-een-kapwoning | 150 m² | 2019 | A |
| Looër Enkweg 54 | Twee-onder-een-kapwoning | 186 m² | 2022 | A+++ |
| Looër Enkweg 55 | Twee-onder-een-kapwoning | 152 m² | 2019 | A |
| Looër Enkweg 56 | Twee-onder-een-kapwoning | 198 m² | 2022 | A++ |
| Looër Enkweg 57 | Twee-onder-een-kapwoning | 150 m² | 2018 | — |
| Looër Enkweg 58 | Twee-onder-een-kapwoning | 186 m² | 2022 | A++ |
| Looër Enkweg 59 | Twee-onder-een-kapwoning | 151 m² | 2018 | A+++ |
Andere straten in Looërenk en Woud
- Canadasingel
- Hemmingstraat
- Laan van de Highlanders
- Kolkakkerlaan
- Bakerstraat
- Housestraat
- Berghegelaan
- Hawkinsstraat
- Houtsingel
- Schoonveldhof
- Hannanstraat
- Gervaisstraat
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.