Kneedweg, Enschede
Aan de Kneedweg liggen 63 woningen, met huisnummers van 3 tot 107. Overwegend twee-onder-een-kapwoningen (41%), mediaan 116 m², gebouwd rond 1950. De postcodes zijn 7511 CA, 7511 CB en 7511 CC.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 263.000 – € 599.000 voor een woning van 116 m²
116 m² is de mediane oppervlakte aan de Kneedweg. Gerekend met € 3.717 per m². Dat is het prijspeil van Enschede — 1.835 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat De Bothoven binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 36 van de 63 woningen (57%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A komt daarvan het vaakst voor (21×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Kneedweg 3 | Vrijstaande woning | 158 m² | 1991 | A |
| Kneedweg 5 | Vrijstaande woning | 107 m² | 1955 | G |
| Kneedweg 7 | Vrijstaande woning | 125 m² | 1951 | E |
| Kneedweg 9 | Vrijstaande woning | 140 m² | 1950 | — |
| Kneedweg 12 | Twee-onder-een-kapwoning | 115 m² | 1940 | B |
| Kneedweg 14 | Twee-onder-een-kapwoning | 116 m² | 1940 | E |
| Kneedweg 16 | Twee-onder-een-kapwoning | 110 m² | 1940 | — |
| Kneedweg 18 | Twee-onder-een-kapwoning | 109 m² | 1940 | — |
| Kneedweg 19 | Vrijstaande woning | 195 m² | 2007 | A |
| Kneedweg 20 | Twee-onder-een-kapwoning | 118 m² | 1940 | — |
| Kneedweg 22 | Twee-onder-een-kapwoning | 109 m² | 1940 | — |
| Kneedweg 23 | Vrijstaande woning | 136 m² | 1925 | — |
| Kneedweg 24 | Twee-onder-een-kapwoning | 111 m² | 1940 | — |
| Kneedweg 25 | Twee-onder-een-kapwoning | 110 m² | 1962 | — |
| Kneedweg 26 | Twee-onder-een-kapwoning | 109 m² | 1940 | A |
| Kneedweg 27 | Twee-onder-een-kapwoning | 152 m² | 1962 | — |
| Kneedweg 28 | Twee-onder-een-kapwoning | 108 m² | 1940 | E |
| Kneedweg 30 | Tussenwoning | 129 m² | 1940 | — |
| Kneedweg 32 | Twee-onder-een-kapwoning | 132 m² | 1940 | — |
| Kneedweg 33 | Vrijstaande woning | 192 m² | 1925 | — |
| Kneedweg 34 | Hoekwoning | 154 m² | 2006 | A+ |
| Kneedweg 36 | Tussenwoning | 145 m² | 2006 | — |
| Kneedweg 38 | Hoekwoning | 142 m² | 2006 | A+ |
| Kneedweg 40 | Twee-onder-een-kapwoning | 138 m² | 2006 | — |
| Kneedweg 42 | Twee-onder-een-kapwoning | 144 m² | 2006 | — |
| Kneedweg 47 | Twee-onder-een-kapwoning | 154 m² | 1926 | — |
| Kneedweg 49 | Twee-onder-een-kapwoning | 136 m² | 1926 | C |
| Kneedweg 50 | Vrijstaande woning | 163 m² | 1929 | G |
| Kneedweg 51 | Vrijstaande woning | 186 m² | 1928 | F |
| Kneedweg 52 | Vrijstaande woning | 139 m² | 1929 | G |
| Kneedweg 54 | Vrijstaande woning | 118 m² | 1929 | F |
| Kneedweg 56 | Vrijstaande woning | 150 m² | 1923 | — |
| Kneedweg 57 | Twee-onder-een-kapwoning | 141 m² | 1936 | — |
| Kneedweg 59 | Twee-onder-een-kapwoning | 124 m² | 1936 | — |
| Kneedweg 61 | Twee-onder-een-kapwoning | 95 m² | 1890 | D |
| Kneedweg 63 | Twee-onder-een-kapwoning | 98 m² | 1890 | B |
| Kneedweg 65 | Twee-onder-een-kapwoning | 190 m² | 1906 | — |
| Kneedweg 67 | Twee-onder-een-kapwoning | 178 m² | 1904 | — |
| Kneedweg 69 | Hoekwoning | 110 m² | 1910 | B |
| Kneedweg 69A | Tussenwoning | 106 m² | 1910 | A |
| Kneedweg 69B | Tussenwoning | 95 m² | 1910 | — |
| Kneedweg 72 | Twee-onder-een-kapwoning | 130 m² | 2009 | — |
| Kneedweg 73 | Appartement | 77 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 74 | Twee-onder-een-kapwoning | 150 m² | 2009 | A |
| Kneedweg 75 | Appartement | 77 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 76 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 1933 | — |
| Kneedweg 77 | Appartement | 91 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 78 | Twee-onder-een-kapwoning | 130 m² | 1933 | — |
| Kneedweg 79 | Appartement | 82 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 81 | Appartement | 63 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 83 | Appartement | 61 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 85 | Appartement | 61 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 87 | Appartement | 61 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 89 | Appartement | 64 m² | 2008 | — |
| Kneedweg 91 | Appartement | 62 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 93 | Appartement | 64 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 95 | Appartement | 63 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 97 | Appartement | 61 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 99 | Appartement | 61 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 101 | Appartement | 61 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 103 | Appartement | 64 m² | 2008 | — |
| Kneedweg 105 | Appartement | 175 m² | 2008 | A |
| Kneedweg 107 | Appartement | 64 m² | 2008 | A |
Andere straten in De Bothoven
- Oldenzaalsestraat
- Boulevard 1945
- Hoge Bothofstraat
- Espoortstraat
- De Klomp
- C.F. Klaarstraat
- Beatrixstraat
- Veenstraat
- Gronausevoetpad
- Wilhelminastraat
- Bontweverij
- Marthalaan
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.