Huizenprijzen en woningwaarde in Wouw
Wouw telt 2.247 woningen en ligt in de gemeente Roosendaal. De helft van de woningen is groter dan 126 m² en het mediane bouwjaar is 1975.
Wat is uw huis in Wouw waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Wouw
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 80 verkopen in Wouw.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 430.562 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.821 |
| Gemiddelde verkooptijd | 46 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 80 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 82 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Wouw bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Wouw is 126 m²; tegen € 3.821 per m² komt die uit rond € 481.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 46 dagen in Wouw. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Wouw
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 661 | 29,4% |
| Tussenwoning | 492 | 21,9% |
| Twee-onder-een-kap | 402 | 17,9% |
| Hoekwoning | 368 | 16,4% |
| Appartement | 323 | 14,4% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 100,0% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Wouw
3 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Wouw ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Wouw | Wouw | 2.181 | € 385.000 |
| Verspreide huizen Wouw in het Noorden | Wouw | 51 | € 562.000 |
| Verspreide huizen Wouw in het Zuiden | Wouw | 15 | — |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Wouw, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Wouw
De 60 grootste van 75 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 75 straten in Wouw.
| Gierelaar | 94 | 138 m² | 1982 |
| Bergsestraat | 84 | 151 m² | 1919 |
| Plantagebaan | 82 | 148 m² | 1962 |
| Roosendaalsestraat | 78 | 120 m² | 1972 |
| Molensingel | 70 | 103 m² | 1985 |
| De Hoogt | 58 | 100 m² | 2020 |
| Schoolstraat | 57 | 49 m² | 2021 |
| Roosendaalsebaan | 50 | 172 m² | 1962 |
| Omgang | 49 | 120 m² | 1973 |
| Pastoor Pottersstraat | 48 | 102 m² | 1948 |
| Greeflaan | 46 | 112 m² | 2007 |
| Markiezenstraat | 46 | 110 m² | 1964 |
| Spellestraat | 46 | 184 m² | 1970 |
| Bernardlaan | 45 | 141 m² | 1967 |
| Kolfwei | 45 | 136 m² | 1969 |
| Wesemaelestraat | 45 | 139 m² | 1962 |
| Bremere | 44 | 136 m² | 1996 |
| Nieuwstraat | 44 | 97 m² | 1957 |
| De Ster | 43 | 117 m² | 2001 |
| Graaienhil | 43 | 99 m² | 1969 |
| Geerhoek | 42 | 124 m² | 1972 |
| Markt | 42 | 114 m² | 1978 |
| Stelberg | 42 | 118 m² | 1978 |
| Kasteelstraat | 40 | 131 m² | 1960 |
| Keldermansstraat | 40 | 104 m² | 1966 |
| Landeweel | 39 | 189 m² | 1992 |
| Vijverveld | 36 | 157 m² | 1975 |
| Bennekens | 35 | 127 m² | 1992 |
| Kloosterstraat | 35 | 113 m² | 2000 |
| Blomakker | 34 | 90 m² | 1989 |
| Doeldreef | 34 | 79 m² | 1963 |
| Lenaertsstraat | 34 | 164 m² | 1965 |
| Venpoorten | 34 | 65 m² | 1993 |
| Hofstraat | 33 | 151 m² | 1969 |
| Boomhoefstraat | 32 | 112 m² | 1995 |
| Strijp | 32 | 119 m² | 1974 |
| Tiendevrij | 32 | 179 m² | 1980 |
| Melleveld | 31 | 109 m² | 1972 |
| 28 Oktoberstraat | 29 | 176 m² | 1997 |
| Neerakker | 28 | 124 m² | 1981 |
| Hogewerf | 27 | 122 m² | 1977 |
| Kruislandseweg | 24 | 182 m² | 1964 |
| Wildert | 24 | 82 m² | 1987 |
| Bieakker | 22 | 156 m² | 1972 |
| Torenhof | 19 | 76 m² | 1976 |
| Bosveld | 18 | 139 m² | 1975 |
| Martel | 18 | 116 m² | 1971 |
| Glymesstraat | 17 | 134 m² | 1966 |
| Bulkstraat | 16 | 194 m² | 2012 |
| Haverblok | 16 | 130 m² | 1970 |
| Heining | 16 | 198 m² | 1997 |
| Kromveld | 15 | 76 m² | 1986 |
| Lambertuslaan | 15 | 177 m² | 1970 |
| Beeklaan | 14 | 192 m² | 1970 |
| Biezenstraat | 14 | 164 m² | 1960 |
| Boutershemstraat | 14 | 110 m² | 1963 |
| Ridderstraat | 13 | 120 m² | 1963 |
| Rietveld | 13 | 150 m² | 1973 |
| Torenplein | 12 | 163 m² | 1953 |
| Wittemstraat | 12 | 110 m² | 1963 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.