Woningwaarde in Voorhout
Voorhout telt 7.409 woningen en ligt in de gemeente Teylingen. De helft van de woningen is groter dan 117 m² en het mediane bouwjaar is 1990.
Wat is uw huis in Voorhout waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Voorhout
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 204 verkopen in Voorhout.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 621.777 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 5.267 |
| Gemiddelde verkooptijd | 35 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 204 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 246 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Voorhout
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 3.098 | 43,0% |
| Hoekwoning | 1.345 | 18,6% |
| Appartement | 1.290 | 17,9% |
| Twee-onder-een-kap | 817 | 11,3% |
| Vrijstaand | 663 | 9,2% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 97,4% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Voorhout
17 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Voorhout ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| De Knip | Voorhout Oude Dorp | 886 | € 409.000 |
| Bloemenbuurt | Voorhout Oosthout | 768 | € 445.000 |
| Kruiden Zuid | Voorhout Oosthout | 672 | € 498.000 |
| Everlasting | Voorhout Oude Dorp | 647 | € 499.000 |
| De Rodes | Voorhout Oude Dorp | 556 | € 433.000 |
| Componisten | Voorhout Hooghkamer | 531 | € 505.000 |
| Vissenbuurt | Voorhout Oosthout | 530 | € 561.000 |
| Schouten | Voorhout Oosthout | 528 | € 578.000 |
| Bollenbuurt | Voorhout Hooghkamer | 486 | € 594.000 |
| Voorhout buitengebied | Voorhout Buiten | 431 | € 482.000 |
| Hooghkamer | Voorhout Hooghkamer | 367 | € 564.000 |
| Kruiden Noord | Voorhout Oosthout | 346 | € 511.000 |
| Boekhorstpolder | Voorhout Buiten | 230 | — |
| Bolbloemen | Voorhout Hooghkamer | 197 | € 470.000 |
| Over de Brug | Voorhout Oude Dorp | 153 | € 258.000 |
| Berg en Dal | Voorhout Buiten | 67 | € 427.000 |
| Buurtschap Teijlingen | Voorhout Buiten | 14 | — |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Voorhout, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Voorhout
De 60 grootste van 213 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 213 straten in Voorhout.
| Beukenrode | 217 | 117 m² | 1974 |
| Snoeklaan | 215 | 133 m² | 1997 |
| Rijnsburgerweg | 194 | 90 m² | 1980 |
| Jacoba van Beierenweg | 173 | 161 m² | 1996 |
| Kruidenschans | 154 | 114 m² | 1987 |
| Baarslaan | 148 | 106 m² | 1997 |
| Herenstraat | 140 | 77 m² | 1969 |
| Lelie | 135 | 74 m² | 2021 |
| Bloemenschans | 134 | 92 m² | 1985 |
| Mozartlaan | 130 | 120 m² | 2006 |
| Boekhorstlaan | 124 | 108 m² | 1973 |
| Componistenlaan | 117 | 103 m² | 1995 |
| Calla | 107 | 118 m² | 2020 |
| Vivaldipark | 105 | 82 m² | 2017 |
| Buxushaag | 94 | 78 m² | 2017 |
| Beethovenlaan | 91 | 127 m² | 1995 |
| Agneshove | 88 | 89 m² | 2009 |
| Schuitvoerderslaan | 88 | 65 m² | 2025 |
| Strausspark | 86 | 109 m² | 2019 |
| Schoonoord | 85 | 146 m² | 1970 |
| Kroeskarperlaan | 84 | 174 m² | 1998 |
| Julianalaan | 83 | 88 m² | 1955 |
| Prins Bernhardstraat | 83 | 90 m² | 1965 |
| Boekenburglaan | 82 | 121 m² | 1975 |
| Wilgenhorst | 80 | 187 m² | 2000 |
| Meidoornrode | 76 | 100 m² | 1983 |
| 's-Gravendamseweg | 72 | 103 m² | 1930 |
| Sportlaan | 71 | 71 m² | 1972 |
| Dirck Verhagenstraat | 70 | 88 m² | 2001 |
| Waterlelieweg | 67 | 110 m² | 1985 |
| Boerhaavestraat | 65 | 87 m² | 1928 |
| Essenrode | 64 | 104 m² | 1982 |
| Oranje Nassaulaan | 63 | 97 m² | 1962 |
| Hyacint | 62 | 133 m² | 2016 |
| Schoutenlaan | 62 | 187 m² | 2000 |
| Spoorlaan | 62 | 110 m² | 1973 |
| Narcis | 59 | 128 m² | 2015 |
| Loosterweg | 58 | 110 m² | 1930 |
| Ludolph Bohlenstraat | 58 | 200 m² | 2002 |
| Munthof | 58 | 121 m² | 1988 |
| Engelselaan | 56 | 94 m² | 1925 |
| Keizerskroon | 56 | 156 m² | 2021 |
| Krokus | 56 | 133 m² | 2016 |
| Pieter Woutersstraat | 56 | 160 m² | 2006 |
| Teylingerlaan | 54 | 114 m² | 1925 |
| Kerkweg | 51 | 104 m² | 2009 |
| Rembrandtlaan | 50 | 96 m² | 1964 |
| Kievitspark | 47 | 169 m² | 1951 |
| Peperstraat | 47 | 139 m² | 1989 |
| Voornhof | 44 | 122 m² | 1997 |
| Pioenroos | 42 | 140 m² | 2020 |
| Beatrixstraat | 41 | 93 m² | 1958 |
| Nachtschuit | 41 | 125 m² | 2024 |
| Margrietstraat | 40 | 88 m² | 1960 |
| Schorrekruidweg | 40 | 127 m² | 1990 |
| Teylingerdreef | 40 | 40 m² | 2026 |
| Willame Naghelstraat | 40 | 123 m² | 2001 |
| Bleihof | 39 | 164 m² | 1997 |
| Iris | 39 | 162 m² | 2017 |
| Torenlaan | 39 | 110 m² | 1970 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.