Woningwaarde in Udenhout
Udenhout telt 3.739 woningen en ligt in de gemeente Tilburg. De helft van de woningen is groter dan 134 m² en het mediane bouwjaar is 1984.
Wat is uw huis in Udenhout waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Udenhout
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 71 verkopen in Udenhout.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 590.163 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.348 |
| Gemiddelde verkooptijd | 52 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 71 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 80 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Udenhout
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Twee-onder-een-kap | 1.226 | 33,5% |
| Vrijstaand | 896 | 24,5% |
| Tussenwoning | 658 | 18,0% |
| Hoekwoning | 455 | 12,4% |
| Appartement | 421 | 11,5% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 97,8% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Udenhout
10 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Udenhout ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Zeshoeven | Udenhout | 1.044 | € 456.000 |
| De Kuil | Udenhout | 824 | € 381.000 |
| Achthoeven | Udenhout | 715 | € 479.000 |
| Den Bogerd | Udenhout | 354 | € 532.000 |
| De Mortel | Udenhout | 340 | € 466.000 |
| Groenstraat | Udenhout | 163 | € 727.000 |
| Buitengebied Udenhout Noord | Udenhout | 110 | € 636.000 |
| Buitengebied Udenhout Zuid-West | Udenhout | 85 | € 774.000 |
| Bedrijventerrein Kreitenmolen | Udenhout | 82 | € 462.000 |
| Buitengebied Udenhout Zuid-Oost | Udenhout | 21 | € 830.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Udenhout, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Udenhout
De 60 grootste van 130 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 130 straten in Udenhout.
| Kreitenmolenstraat | 194 | 147 m² | 1934 |
| Schoorstraat | 162 | 211 m² | 2017 |
| Slimstraat | 155 | 126 m² | 1971 |
| Groenstraat | 114 | 204 m² | 1937 |
| Boterbloem | 107 | 34 m² | 2003 |
| Zeshoevenstraat | 77 | 143 m² | 1959 |
| Achthoevenstraat | 75 | 126 m² | 1973 |
| Goudsbloem | 74 | 55 m² | 1984 |
| Verzonken Kasteel | 71 | 128 m² | 1997 |
| Klaproos | 67 | 112 m² | 1993 |
| Blokakker | 64 | 117 m² | 2024 |
| Tuinstraat | 62 | 134 m² | 1964 |
| Kuil | 57 | 208 m² | 1989 |
| Felixhof | 56 | 118 m² | 1997 |
| Van Heeswijkstraat | 55 | 123 m² | 1948 |
| De Wouwerd | 53 | 106 m² | 1983 |
| Wilgenlaan | 51 | 145 m² | 1977 |
| Hogenakker | 50 | 164 m² | 2019 |
| Langenhof | 48 | 124 m² | 1969 |
| Anemoon | 47 | 108 m² | 1987 |
| Perweide | 47 | 111 m² | 1973 |
| Winkelakker | 47 | 172 m² | 2018 |
| Sportlaan | 45 | 188 m² | 1971 |
| Hofstraat | 42 | 110 m² | 1962 |
| Berkelseweg | 41 | 154 m² | 1952 |
| Molenhoefstraat | 41 | 213 m² | 1972 |
| Bereklauw | 40 | 140 m² | 1989 |
| Lange Wei | 40 | 106 m² | 2021 |
| Koewei | 39 | 106 m² | 2021 |
| 't Buske | 38 | 105 m² | 1982 |
| Margriet | 37 | 112 m² | 1989 |
| De Armhoef | 36 | 115 m² | 1984 |
| Greef | 34 | 158 m² | 1971 |
| Lange Trekke | 34 | 162 m² | 1974 |
| Heidestraat | 33 | 145 m² | 1969 |
| Stationstraat | 33 | 128 m² | 1955 |
| Gageldonk | 32 | 128 m² | 1999 |
| Helmkruid | 32 | 129 m² | 1987 |
| Onsenoort | 32 | 132 m² | 2000 |
| Koestraat | 31 | 112 m² | 1998 |
| Veldstraat | 31 | 103 m² | 1964 |
| Koekoeksbloem | 30 | 118 m² | 1985 |
| Marjolein | 30 | 112 m² | 1989 |
| Hubertushof | 29 | 110 m² | 1980 |
| Zuidewijn | 29 | 126 m² | 2000 |
| Houtveld | 28 | 137 m² | 1972 |
| Voorste Wei | 28 | 168 m² | 2019 |
| Akkerstraat | 27 | 89 m² | 1964 |
| Blesterd | 27 | 151 m² | 1973 |
| Buntacker | 27 | 127 m² | 1973 |
| Huysacker | 27 | 139 m² | 1975 |
| Nemelaer | 27 | 158 m² | 1997 |
| Sint Janskruid | 26 | 94 m² | 1987 |
| Weegbree | 26 | 121 m² | 1989 |
| Hoekwei | 25 | 136 m² | 2022 |
| Hogewey | 25 | 109 m² | 1975 |
| Garstvelde | 23 | 129 m² | 1973 |
| Hondsdraf | 23 | 107 m² | 1990 |
| Melde | 23 | 116 m² | 1991 |
| Achterste Wei | 22 | 166 m² | 2021 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.