Huizenprijzen en woningwaarde in Uden
Uden telt 18.049 woningen en ligt in de gemeente Maashorst. De helft van de woningen is groter dan 118 m² en het mediane bouwjaar is 1983.
Wat is uw huis in Uden waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Uden
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 485 verkopen in Uden.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 496.688 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.295 |
| Gemiddelde verkooptijd | 43 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 485 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 591 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Uden bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Uden is 118 m²; tegen € 4.295 per m² komt die uit rond € 507.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 43 dagen in Uden. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Uden
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 5.008 | 28,1% |
| Appartement | 4.926 | 27,7% |
| Twee-onder-een-kap | 2.916 | 16,4% |
| Vrijstaand | 2.480 | 13,9% |
| Hoekwoning | 2.466 | 13,9% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 98,6% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Uden
21 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Uden ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Centrum | Uden | 2.610 | € 298.000 |
| Hoenderbos-Velmolen | Uden | 2.082 | € 493.000 |
| Zoggel | Uden | 1.780 | € 439.000 |
| Bitswijk | Uden | 1.755 | € 358.000 |
| Melle | Uden | 1.688 | € 345.000 |
| Hoevenseveld | Uden | 1.382 | € 355.000 |
| Bogerd-Vijfhuis | Uden | 1.200 | € 366.000 |
| Raam | Uden | 1.198 | € 394.000 |
| Hoeven | Uden | 844 | € 485.000 |
| Moleneind-Groenewoud | Uden | 723 | € 469.000 |
| Flatwijk | Uden | 602 | € 199.000 |
| Schutveld | Uden | 482 | € 497.000 |
| Loopkant-Liessent-Goorkens | Uden | 423 | € 446.000 |
| Sportpark Volkelseweg | Uden | 261 | € 267.000 |
| Buitengebied Uden-West | Uden | 253 | € 576.000 |
| Buitengebied Maashorst | Uden | 246 | € 769.000 |
| Eikenheuvel | Uden | 237 | € 643.000 |
| Buurtschap Hoeven | Uden | 97 | € 889.000 |
| Buitengebied Uden-Zuid | Uden | 96 | € 672.000 |
| Buitengebied Uden-Oost | Uden | 62 | € 690.000 |
| Vluchtoord | Uden | 28 | € 412.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Uden, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Uden
De 60 grootste van 448 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 448 straten in Uden.
| Muntmeester | 403 | 117 m² | 2010 |
| Wislaan | 237 | 125 m² | 1999 |
| Wijsthoek | 230 | 112 m² | 1974 |
| Eikenwal | 209 | 74 m² | 1986 |
| Bosveld | 208 | 116 m² | 1971 |
| Abdijlaan | 204 | 86 m² | 1983 |
| Bermershof | 203 | 127 m² | 1978 |
| Pastoor Spieringsstraat | 199 | 77 m² | 1998 |
| Sieberg | 199 | 108 m² | 1977 |
| Wilhelminastraat | 197 | 85 m² | 1971 |
| Beatrixhof | 192 | 85 m² | 1967 |
| Keizershof | 178 | 126 m² | 1971 |
| Kerkstraat | 172 | 25 m² | 1990 |
| Odiliastraat | 164 | 75 m² | 1984 |
| Hofstukken | 158 | 124 m² | 1972 |
| Nonnenveld | 151 | 85 m² | 1983 |
| Rentmeestershoef | 145 | 133 m² | 1976 |
| Willem-Alexanderhof | 144 | 85 m² | 1971 |
| Morel | 143 | 110 m² | 1981 |
| Piusplein | 142 | 73 m² | 2026 |
| Vaarzenhof | 140 | 126 m² | 1972 |
| Bijland | 138 | 94 m² | 1972 |
| Schepenhoek | 138 | 114 m² | 1983 |
| Jonkerveld | 137 | 131 m² | 1971 |
| Julianastraat | 137 | 55 m² | 1983 |
| Veilingstraat | 137 | 84 m² | 1995 |
| Hoogzoggel | 135 | 72 m² | 1990 |
| Velmolenweg | 135 | 83 m² | 1995 |
| Raam | 132 | 122 m² | 1972 |
| Udens Veld | 128 | 74 m² | 2025 |
| President Kennedylaan | 118 | 119 m² | 1965 |
| Hoenderbosplein | 117 | 82 m² | 1996 |
| Biggenstraat | 116 | 75 m² | 1995 |
| Herpenstraat | 110 | 94 m² | 1958 |
| Heufkens | 110 | 146 m² | 1979 |
| Morene | 109 | 145 m² | 1981 |
| Germenzeel | 106 | 108 m² | 1973 |
| Gording | 104 | 184 m² | 2009 |
| Markt | 99 | 88 m² | 1987 |
| Efferen | 97 | 125 m² | 1975 |
| Krijten | 96 | 161 m² | 1987 |
| Leeuweriksweg | 96 | 104 m² | 1958 |
| Volkelseweg | 96 | 38 m² | 1912 |
| Kastanjeweg | 93 | 93 m² | 1992 |
| Cellostraat | 92 | 125 m² | 1969 |
| Marktstraat | 92 | 68 m² | 1986 |
| Schoutenhoek | 92 | 124 m² | 1975 |
| Broekmorgen | 91 | 138 m² | 1995 |
| Helenastraat | 90 | 118 m² | 1964 |
| Saxofoonstraat | 90 | 124 m² | 1970 |
| Breukrand | 89 | 179 m² | 1979 |
| Kornetstraat | 89 | 134 m² | 1969 |
| Millsebaan | 88 | 206 m² | 1971 |
| Mr. van Coothstraat | 88 | 89 m² | 2008 |
| Missiezusterslaan | 84 | 74 m² | 2019 |
| Boskriek | 83 | 121 m² | 1981 |
| De Misse | 83 | 88 m² | 1987 |
| Lauwere | 82 | 125 m² | 1975 |
| Muziekplein | 82 | 109 m² | 1973 |
| Paukenstraat | 81 | 167 m² | 1970 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.