Huizenprijzen en woningwaarde in 't Harde
't Harde telt 3.080 woningen en ligt in de gemeente Elburg. De helft van de woningen is groter dan 114 m² en het mediane bouwjaar is 1973.
Wat is uw huis in 't Harde waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in 't Harde
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 84 verkopen in 't Harde.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 531.317 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.432 |
| Gemiddelde verkooptijd | 30 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 84 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 96 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in 't Harde bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in 't Harde is 114 m²; tegen € 4.432 per m² komt die uit rond € 505.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 30 dagen in 't Harde. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in 't Harde
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 872 | 28,8% |
| Vrijstaand | 635 | 21,0% |
| Hoekwoning | 579 | 19,1% |
| Twee-onder-een-kap | 541 | 17,9% |
| Appartement | 398 | 13,2% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 98,2% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in 't Harde
6 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in 't Harde ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| ’t Harde Centrum | 't Harde | 1.020 | € 325.000 |
| ’t Harde West | 't Harde | 960 | € 368.000 |
| ’t Harde Oost | 't Harde | 514 | € 376.000 |
| Buitengebied ’t Harde Noord | 't Harde | 243 | € 546.000 |
| ’t Harde Noord | 't Harde | 187 | € 436.000 |
| ’t Harde Zuid | 't Harde | 152 | € 673.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten 't Harde, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in 't Harde
De 60 grootste van 114 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 114 straten in 't Harde.
| Vale Ouwelaan | 177 | 98 m² | 1989 |
| Eperweg | 115 | 136 m² | 1967 |
| Sportlaan | 114 | 52 m² | 1988 |
| Zandsteenstraat | 107 | 108 m² | 1969 |
| Munnikenweg | 86 | 105 m² | 1965 |
| Marmerstraat | 83 | 98 m² | 1972 |
| Veldbiesweg | 78 | 132 m² | 2010 |
| Houtrustweg | 73 | 118 m² | 1966 |
| Lavastraat | 71 | 118 m² | 1970 |
| Centrumplein | 68 | 77 m² | 2014 |
| Buntgraslaan | 60 | 130 m² | 2010 |
| Vaarbekerweg | 57 | 92 m² | 1989 |
| Kernhoopweg | 56 | 112 m² | 1958 |
| Parkweg | 55 | 133 m² | 1956 |
| Heidelaan | 54 | 138 m² | 1993 |
| Elsakkerweg | 49 | 88 m² | 2013 |
| Bovenweg | 47 | 166 m² | 1970 |
| Koeweg | 45 | 117 m² | 1960 |
| Bazaltstraat | 44 | 98 m² | 1968 |
| Bovendwarsweg | 40 | 110 m² | 1955 |
| Singel | 40 | 130 m² | 1973 |
| Admiraal Helfrichweg | 39 | 102 m² | 1986 |
| Travertin | 38 | 156 m² | 1974 |
| Burgemeester Ulco de Vriesweg | 37 | 118 m² | 1967 |
| Haverkampweg | 37 | 82 m² | 1963 |
| Kruisakkerweg | 37 | 107 m² | 1962 |
| Herbert van Puttenweg | 36 | 84 m² | 1953 |
| Houtwallen | 36 | 69 m² | 2026 |
| Oude Bovendwarsweg | 36 | 148 m² | 1988 |
| Stuifzandstraat | 36 | 89 m² | 1994 |
| Zudendorpweg | 35 | 104 m² | 1963 |
| Granietstraat | 34 | 163 m² | 1970 |
| Tra | 34 | 130 m² | 1974 |
| De Zoom | 33 | 118 m² | 2001 |
| Kiezelstraat | 33 | 134 m² | 1972 |
| Lomodisweg | 32 | 96 m² | 1953 |
| Stadsweg | 32 | 166 m² | 1961 |
| Braakvoortweg | 31 | 99 m² | 1957 |
| Berkstraat | 30 | 93 m² | 1955 |
| Karel Doormanweg | 30 | 92 m² | 1972 |
| Blerckweg | 28 | 114 m² | 1953 |
| Dennenweg | 26 | 93 m² | 1960 |
| Romano | 26 | 183 m² | 1974 |
| Beemdweg | 25 | 125 m² | 1975 |
| Verlengde Schietweg | 25 | 208 m² | 2019 |
| Larixweg | 24 | 120 m² | 1981 |
| Speelbrinkweg | 24 | 106 m² | 1962 |
| Tufsteenstraat | 24 | 98 m² | 1968 |
| Herenveldweg | 22 | 116 m² | 1956 |
| Mergelstraat | 22 | 131 m² | 1973 |
| Prins Willem Alexanderlaan | 22 | 246 m² | 1974 |
| Koekoeksweg | 21 | 120 m² | 1967 |
| Sparstraat | 21 | 85 m² | 1955 |
| Wolkamerweg | 21 | 117 m² | 2010 |
| Graaf Reinoldweg | 20 | 104 m² | 1954 |
| Middelweg | 20 | 91 m² | 1962 |
| Prins Johan Frisolaan | 19 | 221 m² | 1974 |
| Bosanemoon | 18 | 89 m² | 2026 |
| Dassenburcht | 18 | 170 m² | 2021 |
| Hazenleger | 18 | 170 m² | 2021 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.