Woningwaarde in Ruurlo
Ruurlo telt 3.645 woningen en ligt in de gemeente Berkelland. De helft van de woningen is groter dan 140 m² en het mediane bouwjaar is 1982.
Wat is uw huis in Ruurlo waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Ruurlo
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 74 verkopen in Ruurlo.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 574.519 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.962 |
| Gemiddelde verkooptijd | 52 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 74 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 89 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Ruurlo
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 1.282 | 35,9% |
| Twee-onder-een-kap | 854 | 23,9% |
| Appartement | 550 | 15,4% |
| Hoekwoning | 446 | 12,5% |
| Tussenwoning | 442 | 12,4% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 98,1% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Ruurlo
13 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Ruurlo ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Everwenninkhoek | Ruurlo | 605 | € 353.000 |
| Leusinkbrink | Ruurlo | 601 | € 556.000 |
| Garvelinkkamp | Ruurlo | 455 | € 410.000 |
| Verspreide huizen Ruurlo | Ruurlo | 414 | € 565.000 |
| 't Loo | Ruurlo | 340 | € 417.000 |
| Ruurlo Centrum | Ruurlo | 315 | € 328.000 |
| Smidsbrink | Ruurlo | 303 | € 312.000 |
| Verspreide huizen Zuidelijk Broek | Ruurlo | 161 | € 533.000 |
| Verspreide huizen Veldhoek | Ruurlo | 122 | € 611.000 |
| Industrieterrein Ruurlo | Ruurlo | 115 | € 357.000 |
| Haarskamp | Ruurlo | 96 | € 566.000 |
| Verspreide huizen Heurne | Ruurlo | 70 | € 434.000 |
| Verspreide huizen Ruurlosche Broek | Ruurlo | 48 | € 520.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Ruurlo, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Ruurlo
De 60 grootste van 218 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 218 straten in Ruurlo.
| Barchemseweg | 110 | 144 m² | 1955 |
| 't Rikkelder | 95 | 110 m² | 1994 |
| Loolaan | 94 | 142 m² | 1996 |
| Willem Alexanderlaan | 94 | 133 m² | 1988 |
| Wiersseweg | 76 | 144 m² | 1954 |
| Wildenborchseweg | 73 | 99 m² | 2008 |
| Brinklaan | 72 | 184 m² | 2002 |
| Borculoseweg | 71 | 165 m² | 1939 |
| Haarskamp | 71 | 179 m² | 2001 |
| Esselenbroek | 64 | 125 m² | 1982 |
| Tieuwland | 62 | 50 m² | 2026 |
| Groenloseweg | 57 | 210 m² | 1928 |
| Tolhutterweg | 56 | 187 m² | 1929 |
| Van Tuyll van Serooskerkenweg | 55 | 154 m² | 1974 |
| Nieuwe Weg | 53 | 76 m² | 2010 |
| Beatrixlaan | 52 | 117 m² | 1955 |
| Dorpsstraat | 50 | 109 m² | 1998 |
| Sophialaan | 49 | 103 m² | 1968 |
| Kremerskamp | 48 | 161 m² | 2022 |
| Van Heeckerenlaan | 43 | 108 m² | 1968 |
| Batsdijk | 42 | 185 m² | 1968 |
| Garvelinkkampweg | 42 | 148 m² | 1973 |
| Verlengde Kroezelaan | 42 | 89 m² | 1984 |
| Gerrit Sprokkereefstraat | 39 | 121 m² | 1970 |
| Soldatenhuis | 37 | 124 m² | 1989 |
| Wilhelminalaan | 37 | 103 m² | 1936 |
| Beukenoot | 36 | 142 m² | 1993 |
| Joostenkamp | 36 | 156 m² | 1990 |
| Podzollaan | 36 | 222 m² | 2014 |
| De Smidse | 34 | 85 m² | 2005 |
| Hazelnoot | 34 | 138 m² | 1994 |
| Jan Telkampstraat | 34 | 102 m² | 1973 |
| Stationsstraat | 33 | 34 m² | 2023 |
| 't Gotink | 32 | 140 m² | 1986 |
| Pasmanshaard | 31 | 96 m² | 1984 |
| Slootsdijk | 31 | 176 m² | 1941 |
| Elfenbank | 30 | 82 m² | 1996 |
| Kerkstraat | 30 | 135 m² | 2011 |
| Margrietlaan | 30 | 110 m² | 1966 |
| Boomgaard | 29 | 123 m² | 1994 |
| Schoolstraat | 28 | 94 m² | 1956 |
| De Zonnenberg | 26 | 133 m² | 1973 |
| Kroezelaan | 25 | 108 m² | 2008 |
| Lijsterstraat | 25 | 95 m² | 1966 |
| Peppelenhof | 25 | 111 m² | 1985 |
| Henri Dunantlaan | 24 | 160 m² | 1972 |
| Clauslaan | 23 | 106 m² | 1972 |
| Vosheuvelweg | 23 | 198 m² | 1930 |
| Bluisterplein | 22 | 149 m² | 1971 |
| de Schoemaker | 21 | 135 m² | 1971 |
| Höfteweg | 21 | 142 m² | 1950 |
| Scheiddijk | 21 | 217 m² | 1926 |
| Van Arkellaan | 21 | 147 m² | 1934 |
| Weide | 21 | 102 m² | 2010 |
| Eikenlaan | 20 | 122 m² | 1940 |
| Garvelinkplein | 20 | 136 m² | 1972 |
| Morsdijk | 20 | 208 m² | 1928 |
| Den Brink | 19 | 138 m² | 1985 |
| Irenelaan | 19 | 118 m² | 1969 |
| Vlierbes | 19 | 162 m² | 1993 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.