Huizenprijzen en woningwaarde in Neer
Neer telt 1.546 woningen en ligt in de gemeente Leudal. De helft van de woningen is groter dan 152 m² en het mediane bouwjaar is 1972.
Wat is uw huis in Neer waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Neer
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 25 verkopen in Neer.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 452.360 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.446 |
| Gemiddelde verkooptijd | 60 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 25 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 33 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Neer bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Neer is 152 m²; tegen € 3.446 per m² komt die uit rond € 524.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 60 dagen in Neer. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Neer
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 631 | 40,9% |
| Twee-onder-een-kap | 464 | 30,1% |
| Appartement | 174 | 11,3% |
| Hoekwoning | 138 | 9,0% |
| Tussenwoning | 134 | 8,7% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 99,7% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Neer
2 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Neer ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Kern Neer | Neer | 1.243 | € 336.000 |
| Verspreide huizen Neer | Neer | 303 | € 466.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Neer, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Neer
De 60 grootste van 85 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 85 straten in Neer.
| Napoleonsweg | 127 | 168 m² | 1950 |
| Baand | 77 | 129 m² | 1971 |
| Engelmanstraat | 71 | 121 m² | 1974 |
| Winterstraat | 66 | 144 m² | 1973 |
| Hanssum | 63 | 157 m² | 1972 |
| Steeg | 52 | 181 m² | 1955 |
| Ulensvaaren | 52 | 118 m² | 1981 |
| Bergerstraat | 50 | 170 m² | 1962 |
| Lindenstraat | 44 | 122 m² | 1955 |
| Dries | 43 | 196 m² | 1959 |
| Spuitjes | 39 | 68 m² | 1987 |
| Kerkplein | 38 | 85 m² | 1999 |
| Hammermolen | 37 | 169 m² | 1975 |
| Veurtje | 36 | 162 m² | 1995 |
| Visseberg | 36 | 66 m² | 1974 |
| Esdoornstraat | 32 | 129 m² | 1954 |
| Molenstraat | 32 | 173 m² | 1968 |
| Brumholt | 31 | 264 m² | 1930 |
| Kwir | 28 | 105 m² | 1991 |
| Sterrebosweg | 25 | 240 m² | 1925 |
| Dorpsgraaf | 23 | 162 m² | 2005 |
| Eikenlaan | 22 | 138 m² | 1971 |
| Heldenseweg | 22 | 176 m² | 1958 |
| Hoogstraat | 21 | 153 m² | 1910 |
| Kruisstraat | 21 | 242 m² | 1920 |
| Seemshof | 20 | 116 m² | 2018 |
| Berkenlaan | 19 | 143 m² | 1965 |
| Leudalweg | 19 | 166 m² | 1957 |
| Moerbeilaan | 19 | 150 m² | 1973 |
| Acacialaan | 18 | 134 m² | 1972 |
| Kappert | 17 | 204 m² | 1965 |
| Kinkhoven | 17 | 182 m² | 1920 |
| Meidoornlaan | 17 | 150 m² | 1973 |
| Maasweg | 16 | 148 m² | 1972 |
| Vlaas | 14 | 224 m² | 1964 |
| Waije | 14 | 169 m² | 1950 |
| Bongert | 13 | 156 m² | 2000 |
| Ericalaan | 13 | 130 m² | 1973 |
| Goot | 13 | 174 m² | 1935 |
| Vilgert | 13 | 268 m² | 1975 |
| Wijnbeekstraat | 13 | 123 m² | 1965 |
| Aan de Sniemeulen | 12 | 180 m² | 2003 |
| Kloosterpad | 12 | 59 m² | 1920 |
| Bergerpoort | 11 | 175 m² | 2004 |
| Eiland | 10 | 240 m² | 1962 |
| Gerhegge | 10 | 268 m² | 1970 |
| Houtgraven | 10 | 266 m² | 1979 |
| Rieterweg | 9 | 168 m² | 1948 |
| Beukenlaan | 8 | 116 m² | 1965 |
| Boerderijweg | 8 | 212 m² | 1962 |
| Maasweg-West | 8 | 206 m² | 1980 |
| Maaszicht | 8 | 309 m² | 1974 |
| Schoor | 8 | 216 m² | 1972 |
| Schoolhofje | 7 | 122 m² | 2005 |
| Friedesemolen | 5 | 122 m² | 1717 |
| Gendijk | 5 | 236 m² | 1913 |
| Langhaag | 5 | 287 m² | 2013 |
| Rinderloop | 5 | 207 m² | 1999 |
| Graven | 4 | 209 m² | 1982 |
| Keizerbos | 4 | 200 m² | 1500 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.