Huizenprijzen en woningwaarde in Linne
Linne telt 1.941 woningen en ligt in de gemeente Maasgouw. De helft van de woningen is groter dan 136 m² en het mediane bouwjaar is 1972.
Wat is uw huis in Linne waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Linne
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 50 verkopen in Linne.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 425.308 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.346 |
| Gemiddelde verkooptijd | 56 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 50 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 61 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Linne bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Linne is 136 m²; tegen € 3.346 per m² komt die uit rond € 455.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 56 dagen in Linne. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Linne
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 685 | 35,3% |
| Twee-onder-een-kap | 604 | 31,2% |
| Hoekwoning | 248 | 12,8% |
| Tussenwoning | 227 | 11,7% |
| Appartement | 174 | 9,0% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 99,8% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Linne
2 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Linne ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Linne | Linne | 1.931 | € 343.000 |
| Verspreide huizen Linnerveld en Weerd | Linne | 10 | — |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Linne, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Linne
De 60 grootste van 92 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 92 straten in Linne.
| Oudeweg | 76 | 120 m² | 1963 |
| Maasbrachterweg | 75 | 146 m² | 1958 |
| Molenweg | 55 | 168 m² | 1961 |
| Parklaan | 55 | 128 m² | 2024 |
| Majoor Huthstraat | 54 | 98 m² | 1987 |
| Gelreplein | 49 | 121 m² | 1971 |
| Haverstraat | 44 | 122 m² | 2022 |
| Grotestraat | 40 | 180 m² | 1935 |
| Veestraat | 40 | 170 m² | 1955 |
| Visserstraat | 40 | 146 m² | 1964 |
| Borgshof | 39 | 175 m² | 1978 |
| Marktstraat | 39 | 179 m² | 1953 |
| Connorstraat | 37 | 141 m² | 1991 |
| Rutgerstraat | 37 | 120 m² | 1970 |
| Welterstraat | 35 | 125 m² | 1959 |
| Joinerstraat | 34 | 194 m² | 1992 |
| Vonderen | 34 | 140 m² | 1979 |
| Breeweg | 33 | 188 m² | 1957 |
| Nieuwe Mergelweg | 33 | 158 m² | 1969 |
| Linnerhof | 32 | 58 m² | 1990 |
| Nieuwe Markt | 32 | 76 m² | 1980 |
| Maartenshof | 31 | 99 m² | 1969 |
| Wilhelminastraat | 30 | 142 m² | 1960 |
| Rijksweg | 28 | 209 m² | 1930 |
| Eikenstraat | 27 | 153 m² | 1958 |
| Gerststraat | 26 | 126 m² | 2022 |
| Groenstraat | 26 | 188 m² | 1954 |
| Montforterweg | 26 | 184 m² | 1954 |
| Oggstraat | 26 | 112 m² | 2003 |
| Pattersonstraat | 26 | 138 m² | 1969 |
| Schuttersstraat | 26 | 124 m² | 1954 |
| Oeverzicht | 25 | 139 m² | 1975 |
| Op het Kuilken | 25 | 111 m² | 1973 |
| Sportveldstraat | 25 | 119 m² | 2012 |
| Mergelweg | 22 | 156 m² | 1973 |
| Hertestraat | 21 | 151 m² | 1956 |
| Margrietstraat | 21 | 121 m² | 1965 |
| Achter de Hoven | 20 | 146 m² | 1974 |
| Irenestraat | 20 | 116 m² | 1964 |
| Julianastraat | 20 | 116 m² | 1960 |
| Akkerweg | 19 | 138 m² | 2024 |
| Bovenste Boord | 19 | 171 m² | 1974 |
| Oeveren | 19 | 196 m² | 1930 |
| Windhaag | 19 | 119 m² | 2022 |
| Marijkestraat | 18 | 138 m² | 1966 |
| Roggestraat | 18 | 126 m² | 2020 |
| Feterweg | 17 | 75 m² | 1971 |
| Osenzicht | 17 | 105 m² | 2003 |
| Teggert | 17 | 93 m² | 1987 |
| Beatrixstraat | 16 | 132 m² | 1962 |
| Mosberg | 16 | 100 m² | 1978 |
| Sint Jozefstraat | 16 | 125 m² | 1949 |
| Kloosterhof | 15 | 72 m² | 1998 |
| Plantsoenstraat | 15 | 122 m² | 1955 |
| Processieweg | 15 | 225 m² | 1958 |
| Boomgaard | 14 | 126 m² | 2022 |
| Keulstraat | 13 | 182 m² | 1932 |
| Bernhardstraat | 12 | 126 m² | 1986 |
| Elisabethstraat | 12 | 164 m² | 1973 |
| Minervaplein | 12 | 96 m² | 1991 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.