Huizenprijzen en woningwaarde in Klimmen
Klimmen telt 1.572 woningen en ligt in de gemeente Voerendaal. De helft van de woningen is groter dan 154 m² en het mediane bouwjaar is 1970.
Wat is uw huis in Klimmen waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Klimmen
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 22 verkopen in Klimmen.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 521.144 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.445 |
| Gemiddelde verkooptijd | 52 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 22 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 32 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Klimmen bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Klimmen is 154 m²; tegen € 3.445 per m² komt die uit rond € 531.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 52 dagen in Klimmen. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Klimmen
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 610 | 38,8% |
| Twee-onder-een-kap | 440 | 28,0% |
| Appartement | 183 | 11,6% |
| Hoekwoning | 181 | 11,5% |
| Tussenwoning | 158 | 10,1% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 100,0% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Klimmen
7 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Klimmen ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Klimmen | Klimmen | 897 | € 362.000 |
| Termaar | Klimmen | 326 | € 368.000 |
| Weustenrade | Klimmen | 97 | € 413.000 |
| Craubeek | Klimmen | 88 | € 424.000 |
| Verspreide huizen Voerendaal | Verspreide huizen Voerendaal | 84 | € 526.000 |
| Hellebeuk | Klimmen | 44 | € 371.000 |
| Retersbeek | Klimmen | 36 | € 479.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Klimmen, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Klimmen
De 60 grootste van 75 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 75 straten in Klimmen.
| Klimmenderstraat | 103 | 168 m² | 1950 |
| Retersbekerweg | 69 | 225 m² | 1928 |
| Bourgondië | 65 | 139 m² | 1996 |
| Doctor Poelsstraat | 65 | 100 m² | 1953 |
| Houtstraat | 63 | 135 m² | 1981 |
| Achtbunderstraat | 62 | 157 m² | 1968 |
| Termaar | 52 | 170 m² | 1969 |
| Luiperbeekstraat | 49 | 157 m² | 1966 |
| Hellebeukerweg | 47 | 115 m² | 1970 |
| Pendersstraat | 44 | 118 m² | 1958 |
| Dingbank | 38 | 109 m² | 1973 |
| Schutteheiweg | 37 | 256 m² | 1971 |
| Overheek | 36 | 214 m² | 1985 |
| Kinkershof | 33 | 79 m² | 1980 |
| Grubbenweg | 32 | 226 m² | 1971 |
| Manensheide | 32 | 170 m² | 1973 |
| Mareheiweg | 30 | 182 m² | 1960 |
| Schoolstraat | 30 | 162 m² | 1942 |
| Putweg | 29 | 188 m² | 1953 |
| Remigiusstraat | 28 | 126 m² | 1972 |
| Stationsstraat | 28 | 156 m² | 1961 |
| Pleinstraat | 26 | 92 m² | 2010 |
| Schalenboschweg | 26 | 130 m² | 1976 |
| Craubekerstraat | 25 | 189 m² | 1950 |
| Hoofdbank | 24 | 132 m² | 1965 |
| Wil Houbenhof | 24 | 85 m² | 2026 |
| Barrier | 23 | 183 m² | 1920 |
| Tiendstraat | 23 | 91 m² | 1972 |
| Schepenbank | 22 | 135 m² | 1979 |
| Hagerweg | 19 | 218 m² | 1969 |
| Holleweg | 19 | 145 m² | 1970 |
| Jaagveld | 19 | 105 m² | 1982 |
| Kloosterstraat | 18 | 92 m² | 1990 |
| Schoutstraat | 18 | 194 m² | 1973 |
| Dolberg | 17 | 188 m² | 1925 |
| Drossaert de Limpensplein | 16 | 122 m² | 1961 |
| Oliemolenstraat | 16 | 176 m² | 1964 |
| Penderskoolhofweg | 16 | 172 m² | 1956 |
| Vrijthof | 16 | 168 m² | 1885 |
| Bep van Kootenstraat | 15 | 78 m² | 1994 |
| Kruisstraat | 14 | 160 m² | 1962 |
| Vleckstraat | 13 | 143 m² | 1964 |
| Steenput | 12 | 148 m² | 1973 |
| Umbrië | 12 | 138 m² | 2009 |
| Brandenburg | 11 | 152 m² | 1999 |
| Doctor Schoenmaekersstraat | 10 | 124 m² | 1950 |
| Heek | 10 | 166 m² | 1886 |
| Provence | 10 | 230 m² | 2019 |
| Korinthe | 9 | 188 m² | 1999 |
| Toscane | 9 | 139 m² | 1997 |
| Andalusië | 8 | 170 m² | 1995 |
| Groene Kruisstraat | 7 | 146 m² | 1968 |
| Kaardenbekerweg | 7 | 377 m² | 1926 |
| Koulen | 7 | 246 m² | 1826 |
| Krekelsbos | 7 | 206 m² | 1958 |
| Haspengouw | 6 | 112 m² | 1994 |
| Kruisveldstraat | 6 | 234 m² | 1968 |
| Langs de Ling | 6 | 132 m² | 1920 |
| Platz | 6 | 203 m² | 1966 |
| 't Böschke | 5 | 242 m² | 1973 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.