Woningwaarde in Klarenbeek
Klarenbeek telt 1.402 woningen en ligt in de gemeente Apeldoorn. De helft van de woningen is groter dan 146 m² en het mediane bouwjaar is 1971.
Klarenbeek ligt over een gemeentegrens: de woningen vallen onder de gemeente Apeldoorn (750 woningen) en de gemeente Voorst (652 woningen). Alle cijfers op deze pagina gaan over de plaats als geheel.
Wat is uw huis in Klarenbeek waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Klarenbeek
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 34 verkopen in Klarenbeek.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 800.424 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 5.084 |
| Gemiddelde verkooptijd | 48 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 34 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 41 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Klarenbeek
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 703 | 50,3% |
| Twee-onder-een-kap | 348 | 24,9% |
| Appartement | 127 | 9,1% |
| Hoekwoning | 118 | 8,4% |
| Tussenwoning | 101 | 7,2% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 99,6% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Klarenbeek
6 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Klarenbeek ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Klarenbeek Dorpskern | Klarenbeek | 360 | € 460.000 |
| Klarenbeek | Klarenbeek en omgeving | 336 | € 448.000 |
| De Hooilanden | Klarenbeek en omgeving | 319 | € 582.000 |
| Klarenbeek Buitengebied | Klarenbeek | 262 | € 570.000 |
| De Hooilanden-Oosterhuizen | Klarenbeek en omgeving | 88 | € 576.000 |
| Voorst Buitengebied | Voorst | 24 | € 527.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Klarenbeek, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Klarenbeek
De 60 grootste van 78 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 78 straten in Klarenbeek.
| Klarenbeekseweg | 84 | 186 m² | 1938 |
| Hoofdweg | 82 | 152 m² | 1932 |
| Broekstraat | 68 | 144 m² | 1948 |
| Bosweg | 53 | 130 m² | 1972 |
| Zutphenseweg | 49 | 155 m² | 1934 |
| De Oude Molen | 45 | 111 m² | 2025 |
| Woudweg | 45 | 184 m² | 1934 |
| De Zweep | 43 | 121 m² | 1982 |
| Elsbosweg | 43 | 161 m² | 1954 |
| Oudhuizerstraat | 42 | 164 m² | 1924 |
| Hessen-Allee | 41 | 138 m² | 1976 |
| Molenweg | 41 | 119 m² | 1980 |
| Duizendblad | 33 | 118 m² | 2017 |
| Leigraaf | 32 | 181 m² | 2019 |
| De Til | 31 | 142 m² | 1964 |
| Hooiland | 29 | 148 m² | 1938 |
| Korenbloem | 28 | 150 m² | 2019 |
| Lariksweg | 28 | 146 m² | 1992 |
| Krommedijk | 25 | 170 m² | 1924 |
| Boterbloem | 24 | 144 m² | 2004 |
| Ruigenhoek | 24 | 77 m² | 1995 |
| Brinkenweg | 23 | 192 m² | 1927 |
| Cederweg | 23 | 90 m² | 1957 |
| Polveensweg | 21 | 190 m² | 1949 |
| De Elizabeth Hoeve | 20 | 136 m² | 2007 |
| Fluitenkruid | 19 | 150 m² | 2020 |
| Clabanusweg | 18 | 166 m² | 1928 |
| Dennenweg | 18 | 88 m² | 1957 |
| Weterschoten | 17 | 147 m² | 1930 |
| Goorweg | 16 | 138 m² | 1942 |
| Scherpenberg | 15 | 151 m² | 1932 |
| de Kar | 14 | 125 m² | 1969 |
| De Overlaat | 14 | 161 m² | 2025 |
| De Rakhorst | 14 | 97 m² | 1994 |
| De Welvaart | 14 | 123 m² | 1926 |
| Traandijk | 14 | 210 m² | 1952 |
| Kanaal Zuid | 13 | 184 m² | 1922 |
| Veldweg | 13 | 164 m² | 1988 |
| De Doorvaart | 12 | 108 m² | 1988 |
| Landweg | 12 | 161 m² | 1939 |
| Ooster Broeksweg | 12 | 130 m² | 1940 |
| Kopermolenweg | 11 | 208 m² | 1964 |
| Welvaartsdwarsweg | 11 | 206 m² | 1931 |
| Kleine Pimpernel | 10 | 117 m² | 2018 |
| Dalkweg | 9 | 195 m² | 1980 |
| De Dalk | 9 | 205 m² | 1968 |
| Hanekerweg | 9 | 195 m² | 1925 |
| Vorstersweg | 7 | 157 m² | 1979 |
| De Altforst | 6 | 182 m² | 1997 |
| Elsbos | 6 | 202 m² | 1940 |
| Henkenburgweg | 6 | 235 m² | 1964 |
| IJsseldijk | 6 | 144 m² | 1929 |
| Koperdijk | 6 | 155 m² | 1978 |
| Kuipersmaat | 6 | 128 m² | 1900 |
| Oude Zutphenseweg | 6 | 176 m² | 1982 |
| Verlengde Broekstraat | 6 | 245 m² | 1910 |
| Hallseweg | 5 | 145 m² | 2014 |
| Iemschoten | 5 | 168 m² | 1953 |
| Kleinedijk | 5 | 258 m² | 1984 |
| Lokaalweg | 5 | 191 m² | 1922 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.