Woningwaarde in Huissen
Huissen telt 9.179 woningen en ligt in de gemeente Lingewaard. De helft van de woningen is groter dan 120 m² en het mediane bouwjaar is 1982.
Wat is uw huis in Huissen waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Huissen
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 280 verkopen in Huissen.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 510.074 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.304 |
| Gemiddelde verkooptijd | 44 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 280 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 312 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Huissen
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 3.024 | 33,0% |
| Appartement | 2.148 | 23,4% |
| Hoekwoning | 1.539 | 16,8% |
| Vrijstaand | 1.321 | 14,4% |
| Twee-onder-een-kap | 1.135 | 12,4% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 99,9% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Huissen
14 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Huissen ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Loovelden | Huissen | 1.196 | € 528.000 |
| Zilverkamp 1e fase | Huissen | 905 | € 355.000 |
| De Laak-Binnenveld | Huissen | 818 | € 394.000 |
| Brouwersland | Huissen | 801 | € 353.000 |
| 't Kempke-Bloemstraat | Huissen | 777 | € 463.000 |
| Buitengebied Huissen | Huissen | 700 | € 615.000 |
| Zilverkamp 4e fase | Huissen | 677 | € 307.000 |
| Centrum Huissen | Huissen | 665 | € 297.000 |
| Zilverkamp 3e fase | Huissen | 620 | € 324.000 |
| 't Zand-Tabakshof | Huissen | 613 | € 434.000 |
| Zilverkamp 2e fase-Rietbaan | Huissen | 575 | € 298.000 |
| Hofmeesterij-Kampstuk | Huissen | 509 | € 347.000 |
| Johannahoeve | Huissen | 292 | € 414.000 |
| Bedrijventerrein Pannenhuis-Agropark | Huissen | 31 | € 395.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Huissen, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Huissen
De 60 grootste van 311 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 311 straten in Huissen.
| Clivia | 199 | 31 m² | 2026 |
| Holthuizerdreef | 196 | 115 m² | 1978 |
| Black Alicante | 140 | 127 m² | 2008 |
| Bredestraat | 129 | 105 m² | 1962 |
| Karstraat | 123 | 159 m² | 1970 |
| Koningsboulevard | 120 | 136 m² | 2006 |
| Beemd | 111 | 109 m² | 1982 |
| van Gelrestraat | 107 | 82 m² | 2015 |
| Dullert | 105 | 116 m² | 1984 |
| Ulkenpad | 105 | 90 m² | 1981 |
| Stadswal | 103 | 81 m² | 1965 |
| Goudreinet | 97 | 71 m² | 1997 |
| Wilhelminastraat | 97 | 108 m² | 1989 |
| Gravekamp | 95 | 99 m² | 1986 |
| Hofmeesterij | 94 | 150 m² | 1994 |
| Limes | 93 | 162 m² | 2018 |
| Kolk | 92 | 130 m² | 1980 |
| Bloemstraat | 88 | 163 m² | 2006 |
| Helmichstraat | 88 | 67 m² | 2018 |
| Kuunskop | 85 | 131 m² | 1980 |
| Tribunusallee | 84 | 169 m² | 2016 |
| Binnendijk | 80 | 110 m² | 1977 |
| Binnenveld | 79 | 105 m² | 1987 |
| Rietbaan | 79 | 143 m² | 1997 |
| Berkenstraat | 77 | 106 m² | 1971 |
| Binnenwater | 73 | 80 m² | 2007 |
| Huismanstraat | 72 | 136 m² | 1992 |
| Korte Loostraat | 70 | 160 m² | 1956 |
| Frankentaler | 69 | 146 m² | 2010 |
| Langestraat | 69 | 108 m² | 1940 |
| Plaza | 67 | 118 m² | 2012 |
| Dokter Leo van der Laanstraat | 66 | 131 m² | 2024 |
| Vlierstraat | 64 | 122 m² | 1965 |
| Loostraat | 62 | 190 m² | 1975 |
| Batua | 61 | 157 m² | 2009 |
| Gochsestraat | 61 | 117 m² | 2001 |
| Keizersallee | 61 | 156 m² | 2018 |
| Koelhuisstraat | 61 | 124 m² | 1987 |
| Stoeterij | 61 | 73 m² | 2007 |
| Wagenweg | 60 | 85 m² | 1978 |
| Pater Rijkenstraat | 59 | 84 m² | 2006 |
| Biezen | 58 | 95 m² | 1981 |
| Uivernest | 57 | 95 m² | 1982 |
| Vierakkerstraat | 57 | 91 m² | 1950 |
| Koperslagerstraat | 54 | 122 m² | 1972 |
| Eikenstraat | 52 | 106 m² | 1971 |
| Laurentiusstraat | 52 | 57 m² | 1959 |
| Bernhardstraat | 51 | 96 m² | 1960 |
| Wildzang | 51 | 138 m² | 1979 |
| Kennedystraat | 50 | 102 m² | 1963 |
| Winterdijk | 50 | 128 m² | 1997 |
| Baron Van Spittaellaan | 49 | 171 m² | 2002 |
| Kapiteinstraat | 49 | 143 m² | 2005 |
| van Wijkstraat | 49 | 182 m² | 1960 |
| Vroege van Tol | 49 | 125 m² | 2011 |
| Bessenmaat | 48 | 100 m² | 1981 |
| Raadhuisplein | 48 | 74 m² | 1941 |
| Brink | 46 | 80 m² | 1975 |
| Doelenstraat | 46 | 109 m² | 2021 |
| Stadswal Noord | 46 | 92 m² | 2002 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.