Woningwaarde in Hardenberg
Hardenberg telt 9.914 woningen en ligt in de gemeente Hardenberg. De helft van de woningen is groter dan 119 m² en het mediane bouwjaar is 1991.
Wat is uw huis in Hardenberg waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Hardenberg
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 296 verkopen in Hardenberg.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 426.037 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.451 |
| Gemiddelde verkooptijd | 39 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 296 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 332 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Hardenberg
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Appartement | 2.587 | 26,5% |
| Tussenwoning | 2.247 | 23,0% |
| Twee-onder-een-kap | 1.929 | 19,7% |
| Vrijstaand | 1.573 | 16,1% |
| Hoekwoning | 1.437 | 14,7% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 98,6% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Hardenberg
12 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Hardenberg ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Marslanden | Hardenberg | 1.700 | € 420.000 |
| Overig Stad Hardenberg | Hardenberg | 1.519 | € 277.000 |
| Baalderveld | Hardenberg | 1.420 | € 364.000 |
| Baalder | Hardenberg | 1.318 | € 295.000 |
| Centrum Saneringsgebied | Hardenberg | 1.266 | € 264.000 |
| Norden en Hazenbos | Hardenberg | 842 | € 279.000 |
| Heemse-Oost Heemsermars | Hardenberg | 718 | € 269.000 |
| Heemse-West Heemserbos | Hardenberg | 616 | € 400.000 |
| Ydenhoogte | Hardenberg | 260 | — |
| Leehoogte | Hardenberg | 89 | — |
| Industriegebied | Hardenberg | 84 | € 439.000 |
| Havezate Es | Hardenberg | 82 | — |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Hardenberg, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Hardenberg
De 60 grootste van 287 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 287 straten in Hardenberg.
| Floralaan | 175 | 159 m² | 1994 |
| De Spinde | 164 | 60 m² | 1989 |
| Burgemeester Bramerstraat | 161 | 80 m² | 2010 |
| De Mulderij | 145 | 66 m² | 1989 |
| Boterbloem | 140 | 128 m² | 1994 |
| Rheezerweg | 140 | 83 m² | 2024 |
| J.C.J. van Speykstraat | 124 | 26 m² | 1991 |
| Beekberg | 123 | 116 m² | 1977 |
| Parkweg | 118 | 81 m² | 1968 |
| Singelberg | 110 | 114 m² | 1978 |
| Baalder-Esch | 107 | 182 m² | 1981 |
| Hessenweg | 105 | 133 m² | 1966 |
| Moonenlaan | 104 | 148 m² | 2012 |
| Burgemeester Schuitestraat | 101 | 84 m² | 2006 |
| Hofweg | 101 | 122 m² | 1980 |
| Bruchterweg | 97 | 82 m² | 1969 |
| Lavendel | 97 | 170 m² | 2020 |
| Markerichter | 97 | 170 m² | 2022 |
| Edelinckstraat | 95 | 157 m² | 2006 |
| Vechtvoorde | 87 | 103 m² | 1997 |
| Jongsmalaan | 86 | 119 m² | 2011 |
| Klaproos | 86 | 92 m² | 1989 |
| Grasklokje | 85 | 114 m² | 1995 |
| Havezathe Esch | 82 | 208 m² | 2025 |
| Polberg | 82 | 118 m² | 1978 |
| Stationsstraat | 82 | 83 m² | 1988 |
| Paasberg | 80 | 114 m² | 1976 |
| Salland | 79 | 66 m² | 1986 |
| Schoutenhof | 79 | 76 m² | 2008 |
| Brasem | 78 | 112 m² | 2025 |
| Lage Gaardenstraat | 77 | 95 m² | 1962 |
| Ondermaat | 77 | 139 m² | 1982 |
| Spaanskamp | 74 | 76 m² | 1964 |
| Oelenveerstraat | 72 | 89 m² | 1962 |
| Admiraal Helfrichstraat | 69 | 56 m² | 1985 |
| Margriet | 69 | 175 m² | 1996 |
| Reigerstraat | 69 | 88 m² | 1973 |
| Bisschopshof | 67 | 78 m² | 2009 |
| Gramsbergerweg | 67 | 158 m² | 1949 |
| Kruserbrink | 67 | 108 m² | 2017 |
| Molckenbourstraat | 66 | 149 m² | 2008 |
| Karel Doormanlaan | 65 | 109 m² | 1997 |
| M. Hzn. Trompstraat | 65 | 88 m² | 1958 |
| Zwaluwstraat | 64 | 108 m² | 1973 |
| De Bree | 63 | 108 m² | 1985 |
| Eiberhof | 63 | 126 m² | 1979 |
| Havenweg | 63 | 86 m² | 1995 |
| Hoornblad | 63 | 121 m² | 1992 |
| Kleine Pollen | 63 | 109 m² | 1985 |
| Saturnusstraat | 63 | 120 m² | 1973 |
| Kamferbekestraat | 62 | 127 m² | 2005 |
| Rembrandtstraat | 60 | 114 m² | 1966 |
| Barbierstraat | 57 | 64 m² | 2017 |
| Binnenhof | 57 | 111 m² | 1981 |
| Loorlaan | 57 | 133 m² | 2001 |
| J. Vermeerstraat | 56 | 108 m² | 1966 |
| Karper | 56 | 190 m² | 2025 |
| Van Foreestallee | 56 | 240 m² | 2016 |
| Oosteinde | 55 | 49 m² | 2018 |
| Roeterskamp | 55 | 159 m² | 1997 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.