Huizenprijzen en woningwaarde in Berghem
Berghem telt 4.626 woningen en ligt in de gemeente Oss. De helft van de woningen is groter dan 139 m² en het mediane bouwjaar is 2000.
Wat is uw huis in Berghem waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Berghem
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 115 verkopen in Berghem.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 584.411 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.236 |
| Gemiddelde verkooptijd | 51 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 115 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 126 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Berghem bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Berghem is 139 m²; tegen € 4.236 per m² komt die uit rond € 589.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 51 dagen in Berghem. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Berghem
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 1.526 | 33,9% |
| Twee-onder-een-kap | 1.030 | 22,9% |
| Tussenwoning | 873 | 19,4% |
| Hoekwoning | 598 | 13,3% |
| Appartement | 477 | 10,6% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 97,4% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Berghem
5 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Berghem ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Berghem-Zuid | Berghem | 2.253 | € 499.000 |
| Berghem-Noord | Berghem | 2.115 | € 399.000 |
| Buitengebied Duurendseind | Berghem | 116 | € 638.000 |
| Buitengebied Voorste en Achterste Heide | Berghem | 81 | € 732.000 |
| Buitengebied Gement | Berghem | 61 | € 604.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Berghem, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Berghem
De 60 grootste van 150 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 150 straten in Berghem.
| Het Reut | 272 | 133 m² | 2011 |
| Landbouwlaan | 201 | 115 m² | 2006 |
| Molenweg | 144 | 112 m² | 1957 |
| Burgemeester van Erpstraat | 122 | 207 m² | 1970 |
| Laanderhof | 114 | 123 m² | 1977 |
| Havikskruid | 98 | 102 m² | 2011 |
| Tarwestraat | 94 | 179 m² | 2005 |
| St. Willibrordusstraat | 91 | 112 m² | 1979 |
| Speenkruid | 90 | 121 m² | 2015 |
| Schriekse Heihoek | 85 | 93 m² | 2010 |
| Wilhelminasingel | 85 | 145 m² | 1973 |
| Zevenbergseweg | 83 | 197 m² | 1979 |
| Heiligenbos | 81 | 154 m² | 1997 |
| Julianastraat | 79 | 144 m² | 1975 |
| Aspergeveld | 77 | 145 m² | 2008 |
| Ploeg | 76 | 112 m² | 1987 |
| Koolzaadweg | 73 | 109 m² | 2021 |
| Osseweg | 64 | 167 m² | 1956 |
| Willandstraat | 62 | 221 m² | 2007 |
| Boekweithof | 60 | 123 m² | 2005 |
| Veldstraat | 60 | 118 m² | 1971 |
| Dr. Ariënsstraat | 58 | 123 m² | 1964 |
| Hoessenboslaan | 57 | 220 m² | 1971 |
| Sleutelbloem | 57 | 168 m² | 2021 |
| Wolvepad | 57 | 117 m² | 1980 |
| Kapelaan Kitslaarstraat | 53 | 77 m² | 2024 |
| Boterbloem | 52 | 288 m² | 2010 |
| Rabarberveld | 51 | 166 m² | 2008 |
| Joeri Gagarinstraat | 50 | 115 m² | 1973 |
| Zonnebloem | 50 | 194 m² | 2021 |
| Spaanderstraat | 44 | 228 m² | 1970 |
| Schoolstraat | 42 | 106 m² | 1956 |
| Oosterdstraat | 41 | 153 m² | 1973 |
| Pachthoeve | 41 | 131 m² | 1990 |
| Kerkstraat | 40 | 115 m² | 1952 |
| Op de Camp | 40 | 90 m² | 2026 |
| Mgr. Bekkersstraat | 39 | 108 m² | 1967 |
| Wanmolen | 38 | 146 m² | 1988 |
| Vijfvingerkruid | 37 | 207 m² | 2018 |
| Vossehol | 37 | 203 m² | 1981 |
| Haverhof | 36 | 206 m² | 2005 |
| Perzikkruid | 35 | 114 m² | 2012 |
| Vossenbosstraat | 35 | 174 m² | 1964 |
| Penningkruid | 34 | 117 m² | 2010 |
| Martin Luther Kingstraat | 32 | 156 m² | 1983 |
| Parlevlietstraat | 32 | 120 m² | 1966 |
| Heistraat | 30 | 227 m² | 1978 |
| Wetsteen | 30 | 156 m² | 1994 |
| Haargetouw | 29 | 177 m² | 1990 |
| Bergse Heihoek | 28 | 182 m² | 2002 |
| Nelissenstraat | 28 | 105 m² | 1965 |
| Maïshof | 27 | 207 m² | 2005 |
| Moeshof | 27 | 115 m² | 2006 |
| Harenseweg | 26 | 26 m² | 2003 |
| Paardenbloem | 26 | 94 m² | 2020 |
| Bernhardstraat | 25 | 100 m² | 1965 |
| Jan Kuijpershof | 25 | 117 m² | 2026 |
| Knopkruid | 25 | 227 m² | 2016 |
| Wisboom | 25 | 147 m² | 1991 |
| Beatrixhof | 24 | 79 m² | 1994 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.