Huizenprijzen en woningwaarde in Bakel
Bakel telt 2.549 woningen en ligt in de gemeente Gemert-Bakel. De helft van de woningen is groter dan 138 m² en het mediane bouwjaar is 1982.
Wat is uw huis in Bakel waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Bakel
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 66 verkopen in Bakel.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 565.697 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.743 |
| Gemiddelde verkooptijd | 31 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 66 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 82 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Bakel bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Bakel is 138 m²; tegen € 3.743 per m² komt die uit rond € 517.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 31 dagen in Bakel. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Bakel
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 891 | 36,5% |
| Twee-onder-een-kap | 625 | 25,6% |
| Appartement | 405 | 16,6% |
| Hoekwoning | 293 | 12,0% |
| Tussenwoning | 230 | 9,4% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 95,9% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Bakel
4 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Bakel ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Bakel | Bakel | 2.035 | € 420.000 |
| Verspreide huizen ten zuidwesten van Bakel | Bakel | 339 | € 576.000 |
| Verspreide huizen Grotelse Heide en Esp | Bakel | 149 | € 571.000 |
| Verspreide huizen Milheeze | Milheeze | 26 | € 607.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Bakel, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Bakel
De 60 grootste van 122 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 122 straten in Bakel.
| Burgemeester Diepstratenlaan | 88 | 124 m² | 1984 |
| Dorpsstraat | 87 | 115 m² | 1980 |
| Molenakkers | 63 | 99 m² | 2005 |
| Hooge Braak | 60 | 118 m² | 1994 |
| Nieuwe Uitleg | 57 | 134 m² | 1961 |
| Steengoed | 57 | 98 m² | 2017 |
| Helmondsestraat | 54 | 156 m² | 1952 |
| Roessel | 52 | 33 m² | 1968 |
| Auerschootseweg | 51 | 57 m² | 2001 |
| Kerksedriessen | 51 | 70 m² | 1996 |
| Speelweide | 50 | 164 m² | 1978 |
| Duinroosstraat | 48 | 151 m² | 1981 |
| De Wilbertsdries | 47 | 65 m² | 1974 |
| de Hilt | 46 | 112 m² | 1982 |
| Julianastraat | 46 | 128 m² | 1970 |
| Heggeroosstraat | 45 | 107 m² | 1987 |
| Bottelroosstraat | 43 | 147 m² | 1977 |
| Hendrikstraat | 43 | 134 m² | 1970 |
| Schoolstraat | 42 | 69 m² | 1992 |
| Boothuizen | 40 | 134 m² | 2021 |
| Wilhelminastraat | 36 | 119 m² | 1970 |
| Groenveld | 35 | 137 m² | 1995 |
| Hagelkruis | 35 | 199 m² | 1990 |
| Hoekendaalse Velden | 35 | 171 m² | 2002 |
| Klimroosstraat | 35 | 129 m² | 1989 |
| de Helling | 34 | 105 m² | 1982 |
| Korenbloemstraat | 33 | 119 m² | 1976 |
| Gemertseweg | 32 | 224 m² | 1962 |
| Bergroosstraat | 31 | 152 m² | 1976 |
| Wilgenroosstraat | 30 | 113 m² | 1973 |
| Willemstraat | 30 | 118 m² | 1967 |
| Molenweg | 29 | 101 m² | 2013 |
| Akkerroosstraat | 27 | 221 m² | 1980 |
| de Bremmen | 27 | 101 m² | 1974 |
| Emmastraat | 26 | 116 m² | 1963 |
| Sluisweg | 26 | 149 m² | 2025 |
| Spinsteen | 26 | 83 m² | 2026 |
| Veekraal | 25 | 83 m² | 2026 |
| Beatrixstraat | 24 | 196 m² | 1970 |
| Muziekhofje | 24 | 116 m² | 1998 |
| De Buytencamp | 23 | 336 m² | 1983 |
| Irenestraat | 23 | 125 m² | 1970 |
| Viltstraat | 22 | 150 m² | 1972 |
| Boterbloemstraat | 21 | 148 m² | 1992 |
| Geneneind | 21 | 268 m² | 1951 |
| Hilakker | 21 | 272 m² | 1985 |
| Neerstraat | 21 | 339 m² | 1930 |
| Marijkestraat | 20 | 120 m² | 1970 |
| Nuijeneind | 19 | 267 m² | 1939 |
| Lopense | 18 | 164 m² | 2026 |
| Overschot | 18 | 176 m² | 1950 |
| Waterlaat | 18 | 201 m² | 2018 |
| Berkengraaf | 17 | 189 m² | 2010 |
| Damastroosstraat | 17 | 122 m² | 1986 |
| Klaproosstraat | 17 | 139 m² | 1974 |
| Kortestraat | 17 | 131 m² | 1965 |
| Vlomanshof | 17 | 154 m² | 2009 |
| Hoekendaal | 16 | 388 m² | 1982 |
| Hondsroosstraat | 16 | 116 m² | 2021 |
| Kogelpot | 16 | 172 m² | 2012 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.