Naar de inhoud

Hoefkade 333, 's-Gravenhage

Een appartement van 83 m² uit 2008, in de buurt Schildersbuurt-Noord.

Waarde-indicatie

€ 326.000

middelste schatting, gangbaar onderhoud · verkopen t/m augustus 2026, naar het prijspeil van nu

€ 280.000€ 371.000

Vier van de vijf woningen zoals deze verkopen tussen deze twee bedragen. Bij dit woningtype, deze grootte en wat we verder van deze woning weten is de marge ± 14%.

Meegewogen: 10 vergelijkbare verkopen binnen 182 meter, tussen juni 2022 en april 2026.

Weet u hoe deze woning erbij staat?

Het bedrag hierboven gaat uit van gangbaar onderhoud: de staat waarin de meeste woningen verkopen, en dat komt vrijwel overeen met goed. Kies hieronder wat er van toepassing is, dan wordt de schatting scherper.

Onderhoudsstaat van de woning

€ 268.000

€ 238.000 tot € 297.000 · marge ± 11% in plaats van ± 14%

verwachte vraagprijs € 267.000

€ 278.000

€ 247.000 tot € 308.000 · marge ± 11% in plaats van ± 14%

verwachte vraagprijs € 277.000

€ 295.000

€ 256.000 tot € 333.000 · marge ± 13% in plaats van ± 14%

verwachte vraagprijs € 295.000

€ 327.000

€ 281.000 tot € 372.000 · marge ± 14%

verwachte vraagprijs € 321.000

€ 339.000

€ 295.000 tot € 383.000 · marge ± 13% in plaats van ± 14%

verwachte vraagprijs € 336.000

Compleet dossierWaarde-indicatie, geen taxatie
Wat is een compleet dossier?

Energielabel, woningtype en bestemmingsplan zijn bekend.

Wat we niet weten

Hieronder staat wat deze bandbreedte breed maakt: eerst wat er voor dit adres niet geregistreerd is, daarna wat nergens geregistreerd wordt.

  • Staat van onderhoud en afwerking binnen — geen enkele registratie legt dit vast
  • Verbouwingen die niet in de BAG staan

Weet u de onderhoudsstaat? Geef hem op bij de waarde-indicatie — dan wordt de schatting scherper.

Weet u meer over deze woning? Vertel het ons.

Luchtfoto van Hoefkade 333 in 's-Gravenhage en directe omgeving

Waarom dit bedrag?

We rekenen van de gemiddelde prijs per m² in Schildersbuurt-Noord naar dit adres toe. Die buurtprijs is een gemiddelde over álle woningtypen; hieronder staat wat deze woning daarvan onderscheidt, het zwaarste eerst.

Bijzonderheid van deze woningEffect op de prijs per m²
Bestemming Gemengd - 1
Geen zuivere woonbestemming. Dat beperkt de kring van kopers, en dat is in de verkoopprijzen terug te zien.
omlaag
Bouwjaar 2008
Landelijk gemeten brengen woningen uit deze bouwperiode meer op dan gemiddeld.
omhoog
Energielabel A+
Een zuinig label telt mee in wat kopers bieden — de energierekening ligt lager.
omhoog
Gemeten woonoppervlakte 91 m², geregistreerd 83 m²
De energieadviseur mat ter plaatse meer verwarmde woonruimte dan de registratie vermeldt.
omhoog
Appartement van 83 m²
Per m² brengt een appartement van deze maat mínder op dan de gemiddelde woning in Schildersbuurt-Noord: hoe groter de woning, hoe lager de prijs per m². De 83 m² zelf zitten al in het bedrag.
omlaag
Staat van onderhoud en afwerking binnen
Daar bestaat geen openbare bron voor. Dit is het deel van de bandbreedte dat blijft, ook als al het andere bekend is.
niet bekend

Deze pijlen zijn niet door ons opgeschreven maar door het model berekend: ze laten zien welke kant elk kenmerk de prijs per m² op duwt ten opzichte van de gemiddelde woning in Schildersbuurt-Noord. Het aantal vierkante meters zelf staat niet in deze tabel — dat is de vermenigvuldiging waar het bedrag mee begint. Hoeveel euro elke post precies waard is, en hoe wij dat gemeten hebben, staat in de methodiek.

Welke vraagprijs past bij Hoefkade 333?

Verwachte vraagprijs

€ 321.000

tussen € 285.000 en € 357.000

als de woning nu te koop komt, bij gangbaar onderhoud

+2% overboden

Verwachte verkoopprijs

€ 326.000

de waarde-indicatie van deze woning

De waarde-indicatie van € 326.000 is wat de woning naar verwachting opbrengt. Een vraagprijs ligt daar meestal onder: een woning wordt iets lager in de markt gezet, en kopers bieden eroverheen. Voor een appartement in deze prijsklasse en in Schildersbuurt-Noord verwachten we dat de verkoopprijs 2% boven deze vraagprijs uitkomt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, en hangt af van de markt van nu, de prijsklasse, het woningtype en de buurt.

De buurt Schildersbuurt-Noord, de afgelopen twaalf maanden

woningen verkocht waarvan wij de vraagprijs kennen
32
daarvan ging boven de vraagprijs weg
69%
de middelste verkoop boven de vraagprijs
3%

Een vraagprijs is een keuze van verkoper en makelaar, geen meting: hij kan bewust lager of hoger liggen. De marge is iets smaller dan bij de waarde-indicatie, omdat bij een verkoopprijs ook het bieden onzekerheid toevoegt; gemeten valt 80% van de echte vraagprijzen erbinnen. Geeft u bij de waarde-indicatie de onderhoudsstaat op, dan staat daar ook de vraagprijs die daarbij past. Hoe wij dit rekenen en hoe dicht het bij echte vraagprijzen ligt, staat in de methodiek; hoeveel er per gemeente en prijsklasse overboden wordt, in ons artikel over overbieden.

Hoe ontwikkelde de waarde van Hoefkade 333 zich?

Een woning van deze waarde in 's-Gravenhage was in november 2016 ongeveer € 156.000 waard en is nu € 326.000: +109% in 10 jaar. Dit is de prijsontwikkeling in 's-Gravenhage volgens de CBS/Kadaster-prijsindex, toegepast op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

nu € 326.000
waarde-indicatie marge

Alle bedragen per jaar
MaandWaarde-indicatieMargeVerandering
januari 2017€ 160.000± 19%—
januari 2018€ 183.000± 18%+15%
januari 2019€ 210.000± 18%+15%
januari 2020€ 225.000± 17%+7%
januari 2021€ 241.000± 17%+7%
januari 2022€ 284.000± 16%+18%
januari 2023€ 274.000± 16%−3%
januari 2024€ 281.000± 15%+2%
januari 2025€ 309.000± 15%+10%
januari 2026€ 318.000± 14%+3%
juni 2026€ 326.000± 14%+2%

Bron: CBS/Kadaster Prijsindex Bestaande Koopwoningen, de reeks voor 's-Gravenhage en die voor appartementen, met de landelijke maandbeweging; laatste maand juni 2026, daar staat de lijn op het bedrag van vandaag. De marge groeit naar achteren met een halve procentpunt per jaar. De index beschrijft de markt in 's-Gravenhage; hoe deze straat daarvan afweek, weet alleen wie er verkocht heeft. Verbouwingen en onderhoud zitten er niet in.

Wat weten we van Hoefkade 333?

Postcode2526 BT
WoningtypeAppartement · ter plaatse vastgesteld bij de energielabelopname
Gebruiksoppervlakte83 m² · waarvan 91 m² verwarmd volgens de energielabelopname
Bouwjaar2008
Ligging in het gebouwTussenliggende woonlaag · ter plaatse vastgesteld bij de energielabelopname
Warmte in de zomerKan flink oplopen
De energielabelopname berekende een verhoogd risico op oververhitting (TOjuli 3,2; boven 1,2 geldt als aandachtspunt). In de praktijk merkt u dat aan warme slaapkamers op zomerse dagen. Zonwering, ventilatie of koeling helpen — de indicator zegt niets over de waarde van de woning, wel over het wooncomfort.
EnergielabelA+ · geregistreerd bij RVO (EP-Online), opname in 2023. Wat daarna veranderde, zoals zonnepanelen of isolatie, staat er pas in na een nieuwe opname.
GebruikGemengd pand
Deze woning is zelf uitsluitend woonruimte, maar het pand bevat ook een horeca of bijeenkomstruimte en winkel. Dat werkt beide kanten op: voorzieningen onder handbereik, maar ook meer loop, laden en lossen, of geluid op andere tijden dan bij buren.
Inhoud van het pand7.923 m³ · gemeten uit laserhoogtedata — dit is het hele gebouw, niet deze woning
Bouwlagen4 · bovengronds, geteld uit laserhoogtedata — een kelder telt niet mee
DakvormPlat dak

Oppervlakte, bouwjaar en adres komen uit de BAG. Het woningtype leiden wij zelf af uit de pandgeometrie — lees hoe dat werkt en hoe nauwkeurig het is in de methodiek.

Huizenprijzen in 's-Gravenhage

Gemiddelde verkoopprijs€ 507.705
Gemiddeld per m²€ 5.097
Gemiddelde verkooptijd41 dagen
Verkocht in 12 maanden7.388 woningen
Nieuw te koop gezet11.291 woningen

Voortschrijdend over twaalf maanden tot en met augustus 2026. De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.

Wat ligt er in de buurt?

Treinstation1,4 km
Groot overstapstation1,4 km
Oprit snelweg of N-weg3 km
Supermarkt0,3 km
Basisschool0,5 km
Kinderdagverblijf0,4 km
Huisarts0,4 km
Apotheek0,4 km
Ziekenhuis1,2 km
Restaurant0,3 km
Bibliotheek0,7 km
Binnenzwembad0,6 km
Bioscoop1,5 km

Afstanden van het CBS, berekend over de weg als gemiddelde voor alle inwoners van de buurt samen — een buurtgemiddelde dus, geen meting vanaf deze voordeur. De definities luisteren nauw: het binnenzwembad is echt het dichtstbijzijnde óverdekte bad (een openluchtbad telt niet mee), en de oprit telt zowel rijks- als provinciale wegen.

Welke risico's spelen bij deze woning?

FunderingGeen aandachtsgebied
In dit postcodegebied is 0% van de panden van vóór 1970, en de ondergrond valt onder niet indeelbaar. Deze woning is van 2008 en valt buiten die periode, dus funderingsproblemen zijn hier onwaarschijnlijk.
OverstromingBeschermd, in een aangewezen risicogebied
Nederland heeft dit gebied aangewezen als gebied met een potentieel significant overstromingsrisico langs het hoofdwatersysteem (de grote rivieren, het IJsselmeer of de zee). De woning ligt achter de grote dijken en duinen die het land beschermen, dus de kans op een overstroming is klein — de Nederlandse dijknormen horen tot de strengste ter wereld. Het valt onder het stroomgebied van de Rijn. Dit geldt voor alle woningen in dit gebied. Bron: de Richtlijn Overstromingsrisico's van Rijkswaterstaat.
BestemmingGemengde bestemming — Gemengd - 1
Volgens het geldende bestemmingsplan mag hier meer dan alleen wonen: denk aan winkels, horeca, kantoren of dienstverlening, afhankelijk van wat het plan toelaat. Dat betekent levendigheid en voorzieningen dichtbij, maar ook kans op reuring en verkeer. In de markt ligt de prijs op zo'n plek gemiddeld iets hóger dan bij een zuivere woonbestemming.
LeefbaarheidRond het landelijk gemiddelde
Leefbaarometer-score 3.96 in Schildersbuurt-Noord (2024), gemeten door BZK over vijf dimensies: woningvoorraad, voorzieningen, veiligheid, sociale samenhang en fysieke omgeving.
GeluidBovengemiddelde hinder van wegverkeer
  • Wegverkeer: 11,6% van de inwoners ervaart ernstige hinder (in heel 's-Gravenhage 8,2%)
  • Buren: 10,1% van de inwoners ervaart ernstige hinder (in heel 's-Gravenhage 7,5%)

De funderingskaart van RVO doet een uitspraak over een postcodegebied, niet over een individuele woning: twee huizen in dezelfde straat kunnen een totaal verschillende fundering hebben. Peiljaar 2019. Voor zekerheid is funderingsonderzoek nodig. De leefbaarheidsscore geldt voor de hele buurt. De geluidcijfers komen uit de Gezondheidsmonitor 2024 van GGD, CBS en RIVM: het is het percentage inwoners dat zégt ernstige hinder te ervaren, geen gemeten geluidsniveau in decibel. Het RIVM schat het buurtcijfer uit een landelijke steekproef, dus het is een indicatie voor de buurt en niet voor deze woning.

Waar let u op bij een woning uit 2008?

Gebouwd onder het Bouwbesluit van 1992, na het asbestverbod van 1993 vrijwel asbestvrij, met een degelijke basisisolatie. Dit zijn aandachtspunten die horen bij de bouwperiode 1992 – 2011 — geen vaststellingen over deze woning. Een gerenoveerde woning kan er niets meer van hebben; alleen een bouwkundige keuring geeft zekerheid.

Isolatie goed, maar niet naar huidige maatstafDubbel glas en spouw-, dak- en vloerisolatie zijn standaard, maar de eisen lagen lager dan nu. Naar HR++-glas of extra dakisolatie is vaak nog winst te halen.
Eerste generatie installaties op leeftijdCV-ketels en mechanische ventilatie uit de bouwtijd zijn aan vervanging toe of al eens vervangen; controleer de leeftijd van de installaties.

Welke woningen lijken op Hoefkade 333?

Appartementen in Schildersbuurt-Noord met een vergelijkbare oppervlakte.

Hoefkade 333 de woningen hieronder

Welke woningen liggen er nog meer aan de Hoefkade?

1.289 woningen. Bekijk de hele straat.

Veelgestelde vragen over Hoefkade 333

Wat is Hoefkade 333 in 's-Gravenhage waard?

De waarde-indicatie ligt tussen € 280.000 en € 371.000: 83 m² maal € 3.925 per m² voor deze woning, afgeleid van het prijspeil in 's-Gravenhage en geijkt op werkelijke verkoopprijzen. Die marge van 14% is niet gekozen maar gemeten: van de woningen zoals deze verkocht vier op de vijf binnen dit bereik. Het is een indicatie op basis van omgevingscijfers, geen taxatie van deze specifieke woning.

Welke vraagprijs past bij Hoefkade 333?

Als deze woning nu te koop komt, verwachten we een vraagprijs rond € 321.000, tussen € 285.000 en € 357.000. De waarde-indicatie is € 326.000: we verwachten dat de verkoopprijs 2% boven deze vraagprijs uitkomt, omdat er voor woningen als deze in 's-Gravenhage overboden wordt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, per prijsklasse, woningtype en buurt. Een vraagprijs blijft een keuze van verkoper en makelaar.

Hoeveel is Hoefkade 333 in waarde gestegen sinds 2021?

Van ongeveer € 241.000 in januari 2021 naar € 326.000 nu: +35%, volgens de CBS/Kadaster-prijsindex van 's-Gravenhage op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

Hoeveel woonoppervlakte heeft Hoefkade 333?

83 m² gebruiksoppervlakte volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG).

Wat voor woning is Hoefkade 333?

Dit is een appartement. Dat is niet afgeleid maar ter plaatse vastgesteld door de energieadviseur bij de labelopname — de sterkste bron die er voor dit gegeven bestaat. Het type doet ertoe voor het bedrag: het bepaalt met welke prijscurve wij rekenen. Kleine woningen brengen per vierkante meter meer op dan grote, en hoe sterk dat verschil is, verschilt per type.

Uit welk bouwjaar is Hoefkade 333?

Het bouwjaar is 2008, volgens de BAG.

Welk energielabel heeft Hoefkade 333?

Energielabel A+, vastgesteld bij een opname in 2023. Bron: EP-Online, het officiële labelregister van RVO. Een label geldt tien jaar; een verbouwing of verduurzaming ertussenin maakt het niet automatisch actueel.

Wat verbruikt Hoefkade 333 aan energie?

Volgens de labelberekening gebruikt deze woning ongeveer 102 kWh aan fossiele energie per m² per jaar. Dat is het getal waarop de labelletter berust: hoe lager, hoe beter. De energiebehoefte is 64 kWh per m² per jaar; dat zegt iets over de isolatie van de schil, los van de installaties. Het zijn genormeerde getallen: ze rekenen met standaard bewonersgedrag en met primaire energie, niet met wat de meter aanwijst. De werkelijke rekening hangt af van gezinsgrootte, thermostaat en tarieven.

Waar komen deze cijfers vandaan?

Wij tonen uitsluitend gegevens over het gebouw, nooit over de bewoners of de eigenaar (waarom dit huis hier staat). Klopt er iets niet, of wilt u niet dat deze pagina bestaat? Laat deze pagina verwijderen — zonder opgaaf van reden, wij beoordelen het verzoek niet.