Naar de inhoud

de Kluijskamp 1111, Nijmegen

Een tussenwoning uit 1979, met 138 m² gebruiksoppervlakte, in de buurt De Kamp.

Waarde-indicatie

€ 441.000

Onze beste schatting bij gangbaar onderhoud, op basis van verkopen tot en met september 2026, omgerekend naar de prijzen van nu.

€ 375.000€ 507.000

Vier van de vijf woningen zoals deze verkopen tussen deze twee bedragen. Voor een woning als deze is de marge ± 15%.

Meegewogen: 10 vergelijkbare verkopen binnen 71 meter, tussen januari 2022 en april 2026.

Weet u hoe deze woning erbij staat?

Het bedrag hierboven gaat uit van gangbaar onderhoud: de staat waarin de meeste woningen verkopen, en dat komt vrijwel overeen met goed. Kies hieronder wat er van toepassing is, dan wordt de schatting scherper.

Onderhoudsstaat van de woning

€ 362.000

€ 319.000 tot € 406.000 · marge ± 12% in plaats van ± 15%

verwachte vraagprijs € 342.000

€ 376.000

€ 331.000 tot € 421.000 · marge ± 12% in plaats van ± 15%

verwachte vraagprijs € 356.000

€ 399.000

€ 343.000 tot € 455.000 · marge ± 14% in plaats van ± 15%

verwachte vraagprijs € 379.000

€ 442.000

€ 376.000 tot € 508.000 · marge ± 15%

verwachte vraagprijs € 413.000

€ 458.000

€ 394.000 tot € 522.000 · marge ± 14% in plaats van ± 15%

verwachte vraagprijs € 432.000

Weet u de WOZ-waarde van deze woning?

Met de WOZ-waarde van uw beschikking wordt de schatting gemiddeld ruim een kwart scherper. Wij bewaren het bedrag niet: het verandert alleen wat u nu ziet. Het grijze bedrag in het veld is een voorbeeld bij onze schatting, niet uw WOZ.

Waarde-indicatie, geen taxatie
Wat we niet weten

Dit maakt de marge groter. Eerst wat er van dit adres niet geregistreerd is, daarna wat van geen enkele woning geregistreerd wordt.

  • Geen energielabel in de laatste stand van RVO die wij hebben — meestal sinds 2008 niet verkocht of verhuurd, soms zo recent geregistreerd dat het hier nog niet staat
  • Staat van onderhoud en afwerking binnen: dat staat in geen enkel register
  • Verbouwingen: die worden nergens bijgehouden

Weet u de onderhoudsstaat? Geef hem op bij de waarde-indicatie — dan wordt de schatting scherper.

Weet u meer over deze woning? Vertel het ons.

Luchtfoto van de Kluijskamp 1111 in Nijmegen en directe omgeving

Waarom dit bedrag?

We nemen de gemiddelde woning in De Kamp als uitgangspunt en rekenen van daaruit naar deze woning toe. De kenmerken hieronder maken het verschil.

Gemiddeld in De Kamp

€ 4.244

per m², alle woningtypen

−25% voor deze woning

Deze woning

€ 3.194

per m² × 138 m² = € 441.000

Verlaagt de prijs per m²2

  • Tussenwoning van 138 m²

    Een tussenwoning van deze maat brengt per m² minder op dan de gemiddelde woning in De Kamp: hoe groter de woning, hoe lager de prijs per m².

    sterk
  • Bouwjaar 1979

    Woningen uit deze bouwperiode brengen landelijk gezien minder op dan gemiddeld.

    licht

Nog niet bekend

  • Geen energielabel geregistreerd

    Voor het bedrag rekent het model met het gemiddelde. Het gevolg zit vooral in de bandbreedte hierboven: dit is daarin de grootste post, en hij verdwijnt zodra er een label wordt geregistreerd.

  • Staat van onderhoud en afwerking binnen

    Dat staat in geen enkel register. Het is het deel van de marge dat altijd blijft, ook als al het andere bekend is.

    Geef het op
Hoe komen we tot dit bedrag?

De pijlen en stippen hebben wij niet zelf bedacht: ze volgen uit ons rekenmodel. Een pijl laat zien of een kenmerk de prijs per m² verhoogt of verlaagt ten opzichte van de gemiddelde woning in De Kamp. De stippen laten zien hoe sterk: licht, duidelijk of sterk.

De gemiddelde prijs bovenaan is omgerekend naar dezelfde maat als deze woning. Wij rekenen met de oppervlakte zoals die geregistreerd staat, en daarin telt ook een eventuele berging en/of garage mee. Het verschil tussen de twee prijzen komt niet alleen uit de kenmerken hierboven: we vergelijken de uitkomst ook met recente verkopen in de omgeving. Tot slot vermenigvuldigen we de prijs per m² met het aantal vierkante meters; dat geeft het bedrag. Hoe zwaar elk kenmerk precies meetelt, staat in onze methodiek.

Welke vraagprijs past bij de Kluijskamp 1111?

Verwachte vraagprijs

€ 414.000

tussen € 363.000 en € 465.000

als de woning nu te koop komt, bij gangbaar onderhoud

+7% overboden

Verwachte verkoopprijs

€ 441.000

tussen € 375.000 en € 507.000

de waarde-indicatie van deze woning

De waarde-indicatie van € 441.000 is wat de woning naar verwachting opbrengt. Een vraagprijs ligt daar meestal onder: een woning wordt iets lager in de markt gezet, en kopers bieden eroverheen. Voor een tussenwoning in deze prijsklasse en in De Kamp verwachten we dat de verkoopprijs 7% boven deze vraagprijs uitkomt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, en hangt af van de markt van nu, de prijsklasse, het woningtype en de buurt.

De buurt De Kamp, de afgelopen twaalf maanden

woningen verkocht waarvan wij de vraagprijs kennen
60
daarvan ging boven de vraagprijs weg
80%
de mediane verkoop boven de vraagprijs
7%

Een vraagprijs is een keuze van verkoper en makelaar, geen meting: hij kan bewust lager of hoger liggen. De marge is iets smaller dan bij de waarde-indicatie, want bij een verkoopprijs maakt ook het bieden het onzeker. In onze metingen valt 80% van de echte vraagprijzen binnen deze marge. Geeft u bij de waarde-indicatie de onderhoudsstaat op, dan staat daar ook de vraagprijs die daarbij past. Hoe wij dit rekenen en hoe dicht het bij echte vraagprijzen ligt, staat in de methodiek; hoeveel er per gemeente en prijsklasse overboden wordt, in ons artikel over overbieden.

Hoe ontwikkelde de waarde van de Kluijskamp 1111 zich?

Een woning van deze waarde in Gelderland was in november 2016 ongeveer € 198.000 waard en is nu € 441.000: +122% in 10 jaar. Dit is de prijsontwikkeling in Gelderland volgens de CBS/Kadaster-prijsindex, toegepast op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

nu € 441.000
waarde-indicatie marge

Alle bedragen per jaar
MaandWaarde-indicatieMargeVerandering
januari 2017€ 201.000± 20%—
januari 2018€ 217.000± 19%+8%
januari 2019€ 233.000± 19%+8%
januari 2020€ 247.000± 18%+6%
januari 2021€ 275.000± 18%+11%
januari 2022€ 343.000± 17%+25%
januari 2023€ 346.000± 17%+1%
januari 2024€ 355.000± 16%+2%
januari 2025€ 403.000± 16%+14%
januari 2026€ 432.000± 15%+7%
juni 2026€ 441.000± 15%+2%

Bron: CBS/Kadaster Prijsindex Bestaande Koopwoningen, de reeks voor Gelderland en die voor tussenwoningen, met de landelijke maandbeweging; laatste maand juni 2026, daar staat de lijn op het bedrag van vandaag. De marge groeit naar achteren met een halve procentpunt per jaar. De index beschrijft de markt in Gelderland; hoe deze straat daarvan afweek, weet alleen wie er verkocht heeft. Verbouwingen en onderhoud zitten er niet in.

Wat weten we van de Kluijskamp 1111?

Postcode6545 JE
WoningtypeTussenwoning
Plek in de rij2e van 4 aaneengesloten woningen
Gebruiksoppervlakte138 m²
Bouwjaar1979
Perceeloppervlakte190 m² · kadastraal vastgesteld
EnergielabelGeen label · niet geregistreerd bij RVO (EP-Online)
Inhoud van het pand478 m³ · gemeten uit laserhoogtedata
Bouwlagen3 · bovengronds, geteld uit laserhoogtedata — een kelder telt niet mee
Hoogte van het pand8,5 meter · van straatniveau tot het hoogste punt van het dak
DakvormSchuin dak
Ruimte voor zonnepanelenCirca 43 panelen
Op 115 m² bruikbaar dakvlak, gemeten uit laserhoogtedata. Het grootste dakvlak ligt op het zuidwesten. Daken op het noorden zijn niet meegeteld. Schaduw van bomen of buurpanden kennen wij niet, en die kan het aantal flink drukken.

Oppervlakte, bouwjaar en adres komen uit het landelijke gebouwenregister (de BAG). Het woningtype bepalen we zelf, uit de vorm van het gebouw op de kaart. Hoe dat werkt en hoe nauwkeurig het is, staat in de methodiek.

Huizenprijzen in Nijmegen

Gemiddelde verkoopprijs€ 476.684
Gemiddeld per m²€ 5.231
Gemiddelde verkooptijd32 dagen
Verkocht in 12 maanden2.094 woningen
Nieuw te koop gezet2.604 woningen

Voortschrijdend over twaalf maanden tot en met september 2026. De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.

Wat ligt er in de buurt?

Treinstation1,9 km
Groot overstapstation5,7 km
Oprit snelweg of N-weg2 km
Supermarkt0,6 km
Basisschool0,9 km
Kinderdagverblijf0,9 km
Huisarts0,6 km
Apotheek0,6 km
Ziekenhuis4,5 km
Restaurant0,5 km
Bibliotheek2,1 km
Binnenzwembad3,4 km
Bioscoop6,3 km

Afstanden van het CBS, gemeten over de weg. Het is een gemiddelde voor alle inwoners van de buurt, dus niet precies vanaf deze voordeur. Let op: bij het zwembad telt alleen een overdekt bad mee, en bij de oprit ook een provinciale weg.

Welke risico's spelen bij deze woning?

FunderingGeen aandachtsgebied
In dit postcodegebied is 0% van de panden van vóór 1970, en de ondergrond valt onder niet indeelbaar. Deze woning is van 1979 en valt buiten die periode, dus funderingsproblemen zijn hier onwaarschijnlijk.
OverstromingBeschermd, in een aangewezen risicogebied
Nederland heeft dit gebied aangewezen als gebied met een potentieel significant overstromingsrisico langs het hoofdwatersysteem (de grote rivieren, het IJsselmeer of de zee). De woning ligt achter de grote dijken en duinen die het land beschermen, dus de kans op een overstroming is klein — de Nederlandse dijknormen horen tot de strengste ter wereld. Het valt onder het stroomgebied van de Rijn. Dit geldt voor alle woningen in dit gebied. Bron: de Richtlijn Overstromingsrisico's van Rijkswaterstaat.
BestemmingWonen
Volgens het geldende bestemmingsplan heeft deze woning een woonbestemming.
LeefbaarheidRond het landelijk gemiddelde
Leefbaarometer-score 3.98 in De Kamp (2024), gemeten door BZK over vijf dimensies: woningvoorraad, voorzieningen, veiligheid, sociale samenhang en fysieke omgeving.
GeluidGeen opvallende geluidsbronnen
  • Wegverkeer: 7% van de inwoners ervaart ernstige hinder (in heel Nijmegen 7,7%)

De funderingskaart van RVO zegt iets over het postcodegebied, niet over deze ene woning: twee huizen in dezelfde straat kunnen een heel andere fundering hebben. De kaart is van 2019. Zekerheid krijgt u alleen met een funderingsonderzoek. De leefbaarheidsscore geldt voor de hele buurt. De geluidscijfers geven aan hoeveel inwoners zeggen dat ze ernstige hinder ervaren; het is geen meting in decibel. Het is een schatting voor de hele buurt, uit een landelijke enquête (Gezondheidsmonitor 2024 van GGD, CBS en RIVM), dus niet voor deze woning.

Waar let u op bij een woning uit 1979?

De eerste woningen die geïsoleerd moesten worden; asbest mocht nog. Hieronder staat waar u op let bij huizen uit de bouwperiode 1975 – 1991. Het gaat over de bouwperiode, niet over deze woning: een gerenoveerd huis kan er geen last meer van hebben. Zekerheid geeft alleen een bouwkundige keuring.

Asbest mogelijkAsbest werd tot het verbod in 1993 breed toegepast: golfplaten, vensterbanken, kruipruimtes, kachelkanalen. Onbeschadigd en onaangeroerd is het geen direct gevaar, maar bij verbouwing of sloop gelden strenge regels en kosten.
Isolatie van de eerste generatieEr zit isolatie in, maar dunner dan nu gebruikelijk, en het glas is vaak gewoon dubbel in plaats van HR++. Extra isoleren loont hier bijna altijd.

Welke woningen lijken op de Kluijskamp 1111?

Tussenwoningen in De Kamp met een vergelijkbare oppervlakte.

de Kluijskamp 1111 de woningen hieronder

Welke woningen liggen er nog meer aan de de Kluijskamp?

235 woningen. Bekijk de hele straat.

Veelgestelde vragen over de Kluijskamp 1111

Wat is de Kluijskamp 1111 in Nijmegen waard?

De waarde-indicatie ligt tussen € 375.000 en € 507.000: 138 m² maal € 3.194 per m² voor deze woning, afgeleid van het prijspeil in Nijmegen en geijkt op werkelijke verkoopprijzen. Die marge van 15% is niet gekozen maar gemeten: van de woningen zoals deze verkocht vier op de vijf binnen dit bereik. Het is een indicatie op basis van omgevingscijfers, geen taxatie van deze specifieke woning.

Welke vraagprijs past bij de Kluijskamp 1111?

Als deze woning nu te koop komt, verwachten we een vraagprijs rond € 414.000, tussen € 363.000 en € 465.000. De waarde-indicatie is € 441.000: we verwachten dat de verkoopprijs 7% boven deze vraagprijs uitkomt, omdat er voor woningen als deze in Nijmegen overboden wordt. Dat is gemeten op de verkopen van de afgelopen twee jaar, per prijsklasse, woningtype en buurt. Een vraagprijs blijft een keuze van verkoper en makelaar.

Hoeveel is de Kluijskamp 1111 in waarde gestegen sinds 2021?

Van ongeveer € 275.000 in januari 2021 naar € 441.000 nu: +60%, volgens de CBS/Kadaster-prijsindex van Gelderland op onze indicatie van vandaag — niet de verkoopgeschiedenis van dit huis.

Hoeveel woonoppervlakte heeft de Kluijskamp 1111?

138 m² gebruiksoppervlakte volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG).

Wat voor woning is de Kluijskamp 1111?

Dit is een tussenwoning. De BAG legt het woningtype niet vast, dus leiden wij het zelf af uit de vorm van het pand, het aantal woningen erin en het aantal panden dat eraan vastzit. Het type doet ertoe voor het bedrag: het bepaalt met welke prijscurve wij rekenen. Kleine woningen brengen per vierkante meter meer op dan grote, en hoe sterk dat verschil is, verschilt per type.

Uit welk bouwjaar is de Kluijskamp 1111?

Het bouwjaar is 1979, volgens de BAG.

Welk energielabel heeft de Kluijskamp 1111?

Voor dit adres is geen energielabel geregistreerd in EP-Online, het officiële labelregister van RVO — dat geldt voor ongeveer vier op de tien Nederlandse woningen. Bij verkoop of verhuur is een geldig label verplicht; een gecertificeerd adviseur stelt het dan ter plekke vast.

Hoe groot is het perceel van de Kluijskamp 1111?

Het kadastrale perceel is 190 m². Dat is de grond die bij deze woning hoort volgens de Kadastrale Kaart, inclusief de grond onder het huis zelf — de tuin is dus kleiner dan dit getal.

Waar komen deze cijfers vandaan?

Wij tonen uitsluitend gegevens over het gebouw, nooit over de bewoners of de eigenaar (waarom dit huis hier staat). Klopt er iets niet, of wilt u niet dat deze pagina bestaat? Laat deze pagina verwijderen — u hoeft geen reden te geven, en wij beoordelen het verzoek niet.