Beloop, Zeewolde
Aan de Beloop liggen 41 woningen, met huisnummers van 9 tot 89. Overwegend tussenwoningen (32%), mediaan 120 m², gebouwd rond 2026. De postcode is 3894 HK.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 303.000 – € 689.000 voor een woning van 120 m²
120 m² is de mediane oppervlakte aan de Beloop. Gerekend met € 4.133 per m². Dat is het prijspeil van Zeewolde — 365 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Buurt 4 binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Beloop 9 | — | 156 m² | 2026 | — |
| Beloop 11 | — | 156 m² | 2026 | — |
| Beloop 13 | — | 112 m² | 2026 | — |
| Beloop 15 | — | 112 m² | 2026 | — |
| Beloop 17 | — | 156 m² | 2026 | — |
| Beloop 19 | — | 129 m² | 2026 | — |
| Beloop 21 | — | 118 m² | 2026 | — |
| Beloop 23 | — | 129 m² | 2026 | — |
| Beloop 25 | — | 156 m² | 2026 | — |
| Beloop 27 | — | 112 m² | 2026 | — |
| Beloop 29 | — | 112 m² | 2026 | — |
| Beloop 31 | Vrijstaande woning | 175 m² | 2026 | — |
| Beloop 33 | Hoekwoning | 119 m² | 2026 | — |
| Beloop 35 | Tussenwoning | 120 m² | 2026 | — |
| Beloop 37 | Tussenwoning | 95 m² | 2026 | — |
| Beloop 39 | Tussenwoning | 95 m² | 2026 | — |
| Beloop 41 | Tussenwoning | 119 m² | 2026 | — |
| Beloop 43 | Tussenwoning | 120 m² | 2026 | — |
| Beloop 45 | Tussenwoning | 95 m² | 2026 | — |
| Beloop 47 | Tussenwoning | 95 m² | 2026 | — |
| Beloop 49 | Hoekwoning | 119 m² | 2026 | — |
| Beloop 51 | Vrijstaande woning | 175 m² | 2026 | — |
| Beloop 53 | Twee-onder-een-kapwoning | 159 m² | 2026 | — |
| Beloop 55 | Twee-onder-een-kapwoning | 159 m² | 2026 | — |
| Beloop 57 | Twee-onder-een-kapwoning | 144 m² | 2026 | — |
| Beloop 59 | Twee-onder-een-kapwoning | 144 m² | 2026 | — |
| Beloop 61 | Twee-onder-een-kapwoning | 137 m² | 2026 | — |
| Beloop 63 | Twee-onder-een-kapwoning | 137 m² | 2026 | — |
| Beloop 65 | Twee-onder-een-kapwoning | 137 m² | 2026 | — |
| Beloop 67 | Twee-onder-een-kapwoning | 137 m² | 2026 | — |
| Beloop 69 | Hoekwoning | 104 m² | 2026 | — |
| Beloop 71 | Tussenwoning | 105 m² | 2026 | — |
| Beloop 73 | Tussenwoning | 105 m² | 2026 | — |
| Beloop 75 | Tussenwoning | 104 m² | 2026 | — |
| Beloop 77 | Tussenwoning | 105 m² | 2026 | — |
| Beloop 79 | Tussenwoning | 105 m² | 2026 | — |
| Beloop 81 | Tussenwoning | 104 m² | 2026 | — |
| Beloop 83 | Hoekwoning | 104 m² | 2026 | — |
| Beloop 85 | Twee-onder-een-kapwoning | 128 m² | 2026 | — |
| Beloop 87 | Twee-onder-een-kapwoning | 128 m² | 2026 | — |
| Beloop 89 | Vrijstaande woning | 175 m² | 2026 | — |
Andere straten in Buurt 4
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.