Meander, Rosmalen
Aan de Meander liggen 43 woningen, met huisnummers van 1 tot 53. Overwegend twee-onder-een-kapwoningen (56%), mediaan 200 m², gebouwd rond 2021. De postcode is 5245 CC.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 569.000 – € 1.298.000 voor een woning van 200 m²
200 m² is de mediane oppervlakte aan de Meander. Gerekend met € 4.668 per m². Dat is het prijspeil van Rosmalen — 476 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat De Lanen binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 43 van de 43 woningen (100%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A+++ komt daarvan het vaakst voor (19×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Meander 1 | Twee-onder-een-kapwoning | 202 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 2 | Hoekwoning | 201 m² | 2019 | A |
| Meander 3 | Twee-onder-een-kapwoning | 212 m² | 2021 | A++++ |
| Meander 4 | Tussenwoning | 200 m² | 2019 | A |
| Meander 5 | Twee-onder-een-kapwoning | 199 m² | 2021 | A++++ |
| Meander 6 | Tussenwoning | 203 m² | 2019 | A |
| Meander 7 | Twee-onder-een-kapwoning | 206 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 8 | Tussenwoning | 200 m² | 2019 | A |
| Meander 9 | Twee-onder-een-kapwoning | 223 m² | 2021 | A++++ |
| Meander 10 | Tussenwoning | 200 m² | 2019 | A |
| Meander 11 | Twee-onder-een-kapwoning | 199 m² | 2021 | A++++ |
| Meander 12 | Hoekwoning | 200 m² | 2019 | A |
| Meander 13 | Vrijstaande woning | 215 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 14 | Hoekwoning | 147 m² | 2019 | A |
| Meander 15 | Vrijstaande woning | 215 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 16 | Tussenwoning | 147 m² | 2019 | A |
| Meander 17 | Twee-onder-een-kapwoning | 199 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 18 | Tussenwoning | 147 m² | 2019 | A |
| Meander 19 | Twee-onder-een-kapwoning | 199 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 20 | Hoekwoning | 147 m² | 2019 | A |
| Meander 21 | Twee-onder-een-kapwoning | 212 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 22 | Twee-onder-een-kapwoning | 162 m² | 2019 | A+++ |
| Meander 23 | Twee-onder-een-kapwoning | 223 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 24 | Twee-onder-een-kapwoning | 161 m² | 2019 | A |
| Meander 25 | Vrijstaande woning | 222 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 26 | Hoekwoning | 147 m² | 2019 | A |
| Meander 27 | Vrijstaande woning | 211 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 28 | Tussenwoning | 148 m² | 2019 | A |
| Meander 29 | Twee-onder-een-kapwoning | 215 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 30 | Tussenwoning | 148 m² | 2019 | A |
| Meander 31 | Twee-onder-een-kapwoning | 204 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 32 | Hoekwoning | 147 m² | 2019 | A |
| Meander 33 | Twee-onder-een-kapwoning | 201 m² | 2021 | A++++ |
| Meander 35 | Twee-onder-een-kapwoning | 212 m² | 2021 | A++++ |
| Meander 37 | Twee-onder-een-kapwoning | 199 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 39 | Twee-onder-een-kapwoning | 228 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 41 | Twee-onder-een-kapwoning | 199 m² | 2021 | A++++ |
| Meander 43 | Twee-onder-een-kapwoning | 221 m² | 2021 | A++++ |
| Meander 45 | Vrijstaande woning | 208 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 47 | Twee-onder-een-kapwoning | 204 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 49 | Twee-onder-een-kapwoning | 211 m² | 2021 | A+++ |
| Meander 51 | Twee-onder-een-kapwoning | 199 m² | 2021 | A++++ |
| Meander 53 | Twee-onder-een-kapwoning | 199 m² | 2021 | A+++ |
Andere straten in De Lanen
- Lunersingel
- Koornwaardlaan
- Pastelblauw
- Ulperstraat
- Lommergroen
- Bankirai
- Palissander
- Merbau
- Parelgrijs
- Kastanjebruin
- Ultramarijn
- Bloesemgeel
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.