De Ziel, Rolde
Aan de De Ziel liggen 183 woningen, met huisnummers van 1 tot 138. Overwegend appartementen (84%), mediaan 55 m², gebouwd rond 1974. De postcodes lopen van 9451 CM tot 9451 CW (8 in totaal).
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 112.000 – € 268.000 voor een woning van 55 m²
55 m² is de mediane oppervlakte aan de De Ziel. Gerekend met € 3.461 per m². Dat is het prijspeil van Rolde — 63 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — ongecorrigeerd, want in deze buurt zijn te weinig verkopen om een eigen prijspeil op te baseren. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 100 van de 183 woningen (55%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label B komt daarvan het vaakst voor (36×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| De Ziel 1 | Vrijstaande woning | 339 m² | 1931 | — |
| De Ziel 2 | Vrijstaande woning | 187 m² | 1965 | C |
| De Ziel 4 | Twee-onder-een-kapwoning | 155 m² | 1988 | — |
| De Ziel 4a | Twee-onder-een-kapwoning | 155 m² | 1988 | A+++ |
| De Ziel 4b | Twee-onder-een-kapwoning | 158 m² | 1988 | — |
| De Ziel 4c | Twee-onder-een-kapwoning | 149 m² | 1988 | B |
| De Ziel 6 | Vrijstaande woning | 131 m² | 1955 | — |
| De Ziel 7 | Vrijstaande woning | 213 m² | 1989 | A |
| De Ziel 9 | Vrijstaande woning | 147 m² | 1986 | — |
| De Ziel 15 | Vrijstaande woning | 158 m² | 1953 | E |
| De Ziel 17 | Vrijstaande woning | 139 m² | 1985 | — |
| De Ziel 18 | Hoekwoning | 125 m² | 1969 | B |
| De Ziel 19 | Vrijstaande woning | 368 m² | 1959 | — |
| De Ziel 20 | Tussenwoning | 107 m² | 1969 | B |
| De Ziel 22 | Tussenwoning | 107 m² | 1969 | B |
| De Ziel 24 | Hoekwoning | 107 m² | 1969 | B |
| De Ziel 26 | Hoekwoning | 108 m² | 1970 | — |
| De Ziel 27 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 28 | Twee-onder-een-kapwoning | 132 m² | 1970 | — |
| De Ziel 29 | Appartement | 49 m² | 1983 | C |
| De Ziel 30 | Twee-onder-een-kapwoning | 123 m² | 1970 | D |
| De Ziel 31 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 32 | Hoekwoning | 140 m² | 1970 | — |
| De Ziel 33 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 34 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 35 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 36 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 37 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 38 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 39 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 40 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 41 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 42 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 43 | Appartement | 49 m² | 1983 | C |
| De Ziel 44 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 45 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 46 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 47 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 48 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 49 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 50 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 51 | Twee-onder-een-kapwoning | 197 m² | 1999 | — |
| De Ziel 52 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 53 | Twee-onder-een-kapwoning | 197 m² | 1999 | — |
| De Ziel 54 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 56 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 58 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 60 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 62 | Appartement | 49 m² | 1983 | B |
| De Ziel 64 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 66 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 68 | Appartement | 55 m² | 1983 | B |
| De Ziel 70 | Hoekwoning | 102 m² | 1973 | B |
| De Ziel 72 | Tussenwoning | 102 m² | 1973 | A |
| De Ziel 74 | Tussenwoning | 102 m² | 1973 | A |
| De Ziel 76 | Hoekwoning | 102 m² | 1973 | B |
| De Ziel 78 | Hoekwoning | 102 m² | 1973 | C |
| De Ziel 80 | Tussenwoning | 84 m² | 1973 | A |
| De Ziel 82 | Tussenwoning | 102 m² | 1973 | A |
| De Ziel 84 | Hoekwoning | 102 m² | 1973 | B |
Alle overige nummers
- 86-10
- 86-101
- 86-102
- 86-103
- 86-104
- 86-105
- 86-106
- 86-109
- 86-110
- 86-111
- 86-112
- 86-113
- 86-114
- 86-115
- 86-117
- 86-118
- 86-119
- 86-12
- 86-120
- 86-121
- 86-122
- 86-123
- 86-124
- 86-125
- 86-126
- 86-128
- 86-14
- 86-15
- 86-17
- 86-18
- 86-19
- 86-2
- 86-20
- 86-201
- 86-202
- 86-203
- 86-204
- 86-207
- 86-208
- 86-209
- 86-21
- 86-210
- 86-211
- 86-212
- 86-213
- 86-214
- 86-215
- 86-217
- 86-218
- 86-219
- 86-22
- 86-220
- 86-221
- 86-222
- 86-223
- 86-224
- 86-225
- 86-226
- 86-228
- 86-23
- 86-24
- 86-25
- 86-26
- 86-27
- 86-3
- 86-4
- 86-5
- 86-6
- 86-7
- 86-8
- 86-9
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
Andere straten in Rolde
- Asserstraat
- Grote Brink
- Molencamp
- Volmachtenlaan
- Riegheide
- Burg Reyndersstraat
- De Hoorns
- Landschrijverlaan
- Zuides
- Straatkampen
- Eswal
- Rolderdingspillaan
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.