Onderling, Maassluis
Aan de Onderling liggen 63 woningen, met huisnummers van 1 tot 79. Overwegend hoekwoningen (54%), mediaan 127 m², gebouwd rond 2021. De postcode is 3147 PJ.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 364.000 – € 828.000 voor een woning van 127 m²
127 m² is de mediane oppervlakte aan de Onderling. Gerekend met € 4.692 per m². Dat is het prijspeil van Maassluis — 435 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Wilgenrijk binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 63 van de 63 woningen (100%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A++ komt daarvan het vaakst voor (33×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Onderling 1 | Hoekwoning | 124 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 2 | Hoekwoning | 123 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 3 | Tussenwoning | 134 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 4 | Tussenwoning | 123 m² | 2021 | A+++ |
| Onderling 5 | Hoekwoning | 136 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 6 | Tussenwoning | 137 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 7 | Hoekwoning | 135 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 8 | Tussenwoning | 134 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 9 | Tussenwoning | 134 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 10 | Hoekwoning | 122 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 11 | Hoekwoning | 123 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 12 | Hoekwoning | 116 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 13 | Hoekwoning | 134 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 14 | Tussenwoning | 115 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 15 | Tussenwoning | 134 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 16 | Tussenwoning | 138 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 17 | Hoekwoning | 123 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 18 | Tussenwoning | 134 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 20 | Hoekwoning | 122 m² | 2021 | A+ |
| Onderling 22 | Hoekwoning | 134 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 23 | Hoekwoning | 128 m² | 2020 | A |
| Onderling 24 | Tussenwoning | 134 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 25 | Tussenwoning | 124 m² | 2020 | A |
| Onderling 26 | Hoekwoning | 122 m² | 2021 | A+ |
| Onderling 27 | Tussenwoning | 124 m² | 2020 | A |
| Onderling 28 | Hoekwoning | 126 m² | 2021 | A+ |
| Onderling 29 | Tussenwoning | 124 m² | 2020 | A |
| Onderling 30 | Tussenwoning | 127 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 31 | Hoekwoning | 133 m² | 2020 | A |
| Onderling 32 | Tussenwoning | 127 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 33 | Hoekwoning | 132 m² | 2020 | A |
| Onderling 34 | Hoekwoning | 115 m² | 2021 | A+ |
| Onderling 35 | Tussenwoning | 124 m² | 2020 | A |
| Onderling 36 | Hoekwoning | 156 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 37 | Tussenwoning | 124 m² | 2020 | A |
| Onderling 38 | Tussenwoning | 129 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 39 | Hoekwoning | 139 m² | 2020 | A |
| Onderling 40 | Tussenwoning | 127 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 41 | Hoekwoning | 133 m² | 2020 | A |
| Onderling 42 | Hoekwoning | 152 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 43 | Tussenwoning | 119 m² | 2020 | A |
| Onderling 44 | Hoekwoning | 122 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 45 | Tussenwoning | 119 m² | 2020 | A |
| Onderling 46 | Tussenwoning | 133 m² | 2021 | A+++ |
| Onderling 47 | Tussenwoning | 129 m² | 2020 | A |
| Onderling 48 | Tussenwoning | 120 m² | 2021 | A+++ |
| Onderling 49 | Tussenwoning | 137 m² | 2020 | A |
| Onderling 50 | Hoekwoning | 123 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 51 | Hoekwoning | 119 m² | 2020 | A |
| Onderling 53 | Hoekwoning | 138 m² | 2020 | A |
| Onderling 55 | Tussenwoning | 119 m² | 2020 | A |
| Onderling 57 | Tussenwoning | 124 m² | 2020 | A |
| Onderling 59 | Hoekwoning | 133 m² | 2020 | A |
| Onderling 61 | Hoekwoning | 115 m² | 2021 | A+ |
| Onderling 63 | Tussenwoning | 137 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 65 | Hoekwoning | 117 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 67 | Hoekwoning | 133 m² | 2021 | A+ |
| Onderling 69 | Hoekwoning | 141 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 71 | Hoekwoning | 127 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 73 | Hoekwoning | 133 m² | 2021 | A+ |
| Onderling 75 | Hoekwoning | 127 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 77 | Tussenwoning | 126 m² | 2021 | A++ |
| Onderling 79 | Hoekwoning | 133 m² | 2021 | A+ |
Andere straten in Wilgenrijk
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.