Stationsplein, Hellevoetsluis
Aan de Stationsplein liggen 101 woningen, met huisnummers van 1 tot 218. Overwegend appartementen (84%), mediaan 98 m², gebouwd rond 2026. De postcode is 3224 AT.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 272.000 – € 620.000 voor een woning van 98 m²
98 m² is de mediane oppervlakte aan de Stationsplein. Gerekend met € 4.549 per m². Dat is het prijspeil van Hellevoetsluis — 533 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Kanaalzicht binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 101 van de 101 woningen (100%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A+++ komt daarvan het vaakst voor (98×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Stationsplein 1 | Vrijstaande woning | 192 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 20 | Appartement | 57 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 22 | Appartement | 56 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 24 | Appartement | 44 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 26 | Appartement | 44 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 28 | Appartement | 44 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 30 | Appartement | 44 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 32 | Appartement | 44 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 34 | Appartement | 65 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 36 | Appartement | 88 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 38 | Appartement | 77 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 40 | Appartement | 78 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 42 | Appartement | 78 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 44 | Appartement | 78 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 46 | Appartement | 78 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 48 | Appartement | 78 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 50 | Appartement | 65 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 52 | Appartement | 88 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 54 | Appartement | 77 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 56 | Appartement | 119 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 58 | Appartement | 119 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 60 | Appartement | 119 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 62 | Appartement | 119 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 64 | Appartement | 119 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 66 | Appartement | 126 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 68 | Appartement | 117 m² | 2025 | A++++ |
| Stationsplein 70 | Appartement | 126 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 72 | Appartement | 117 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 74 | Hoekwoning | 205 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 76 | Tussenwoning | 199 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 78 | Tussenwoning | 209 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 80 | Tussenwoning | 205 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 82 | Tussenwoning | 161 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 84 | Tussenwoning | 205 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 86 | Tussenwoning | 205 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 88 | Appartement | 205 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 90 | Appartement | 82 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 92 | Appartement | 79 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 94 | Appartement | 103 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 96 | Appartement | 72 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 98 | Appartement | 80 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 100 | Appartement | 103 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 102 | Appartement | 70 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 104 | Appartement | 81 m² | 2025 | A+++ |
| Stationsplein 106 | Appartement | 111 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 108 | Appartement | 85 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 110 | Appartement | 111 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 112 | Appartement | 85 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 114 | Appartement | 66 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 116 | Appartement | 85 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 118 | Appartement | 85 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 120 | Appartement | 66 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 122 | Appartement | 85 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 124 | Appartement | 111 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 126 | Appartement | 85 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 128 | Appartement | 85 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 130 | Appartement | 85 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 132 | Appartement | 66 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 134 | Appartement | 85 m² | 2026 | A+++ |
| Stationsplein 136 | Appartement | 85 m² | 2026 | A+++ |
Alle overige nummers
- 138
- 140
- 142
- 144
- 146
- 148
- 150
- 152
- 154
- 156
- 158
- 160
- 162
- 164
- 166
- 168
- 170
- 172
- 174
- 176
- 178
- 180
- 182
- 184
- 186
- 188
- 190
- 192
- 194
- 196
- 198
- 200
- 202
- 204
- 206
- 208
- 210
- 212
- 214
- 216
- 218
Andere straten in Kanaalzicht
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.