Weenerwerf, Dedemsvaart
Aan de Weenerwerf liggen 49 woningen, met huisnummers van 1 tot 62. Overwegend twee-onder-een-kapwoningen (53%), mediaan 165 m², gebouwd rond 2018. De postcodes zijn 7701 XV en 7701 XW.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 348.000 – € 792.000 voor een woning van 165 m²
165 m² is de mediane oppervlakte aan de Weenerwerf. Gerekend met € 3.453 per m². Dat is het prijspeil van Dedemsvaart — 168 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Dedemsvaart-Zuidoost binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 28 van de 49 woningen (57%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A komt daarvan het vaakst voor (21×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Weenerwerf 1 | Vrijstaande woning | 191 m² | 2017 | — |
| Weenerwerf 2 | Vrijstaande woning | 140 m² | 2019 | A |
| Weenerwerf 3 | Vrijstaande woning | 160 m² | 2018 | — |
| Weenerwerf 4 | Twee-onder-een-kapwoning | 183 m² | 2019 | A |
| Weenerwerf 5 | Hoekwoning | 165 m² | 2019 | — |
| Weenerwerf 6 | Twee-onder-een-kapwoning | 181 m² | 2019 | — |
| Weenerwerf 7 | Twee-onder-een-kapwoning | 169 m² | 2019 | — |
| Weenerwerf 9 | Twee-onder-een-kapwoning | 165 m² | 2019 | — |
| Weenerwerf 11 | Twee-onder-een-kapwoning | 165 m² | 2019 | A+++ |
| Weenerwerf 12 | Twee-onder-een-kapwoning | 200 m² | 2018 | A+ |
| Weenerwerf 13 | Twee-onder-een-kapwoning | 157 m² | 2019 | A+++ |
| Weenerwerf 14 | Twee-onder-een-kapwoning | 193 m² | 2018 | — |
| Weenerwerf 15 | Twee-onder-een-kapwoning | 157 m² | 2019 | — |
| Weenerwerf 16 | Twee-onder-een-kapwoning | 199 m² | 2018 | — |
| Weenerwerf 17 | Twee-onder-een-kapwoning | 195 m² | 2019 | — |
| Weenerwerf 18 | Twee-onder-een-kapwoning | 193 m² | 2018 | A |
| Weenerwerf 19 | Twee-onder-een-kapwoning | 189 m² | 2019 | — |
| Weenerwerf 20 | Twee-onder-een-kapwoning | 193 m² | 2018 | A |
| Weenerwerf 21 | Twee-onder-een-kapwoning | 168 m² | 2019 | — |
| Weenerwerf 22 | Twee-onder-een-kapwoning | 193 m² | 2018 | — |
| Weenerwerf 23 | Hoekwoning | 168 m² | 2019 | — |
| Weenerwerf 24 | Vrijstaande woning | 202 m² | 2019 | — |
| Weenerwerf 25 | Twee-onder-een-kapwoning | 167 m² | 2019 | A+ |
| Weenerwerf 26 | Vrijstaande woning | 154 m² | 2017 | — |
| Weenerwerf 27 | Twee-onder-een-kapwoning | 167 m² | 2019 | A+ |
| Weenerwerf 28 | Vrijstaande woning | 202 m² | 2017 | A+ |
| Weenerwerf 29 | Hoekwoning | 105 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 30 | Vrijstaande woning | 195 m² | 2017 | — |
| Weenerwerf 31 | Tussenwoning | 110 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 32 | Vrijstaande woning | 230 m² | 2016 | A |
| Weenerwerf 33 | Tussenwoning | 110 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 34 | Twee-onder-een-kapwoning | 160 m² | 2019 | A |
| Weenerwerf 35 | Tussenwoning | 115 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 36 | Twee-onder-een-kapwoning | 160 m² | 2019 | — |
| Weenerwerf 37 | Tussenwoning | 110 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 38 | Twee-onder-een-kapwoning | 160 m² | 2019 | A |
| Weenerwerf 39 | Hoekwoning | 105 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 40 | Twee-onder-een-kapwoning | 160 m² | 2020 | — |
| Weenerwerf 42 | Hoekwoning | 96 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 44 | Tussenwoning | 96 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 46 | Tussenwoning | 96 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 48 | Tussenwoning | 96 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 50 | Tussenwoning | 96 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 52 | Tussenwoning | 96 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 54 | Hoekwoning | 96 m² | 2017 | A |
| Weenerwerf 56 | Twee-onder-een-kapwoning | 186 m² | 2020 | A+++ |
| Weenerwerf 58 | Twee-onder-een-kapwoning | 174 m² | 2020 | — |
| Weenerwerf 60 | Twee-onder-een-kapwoning | 174 m² | 2020 | A |
| Weenerwerf 62 | Twee-onder-een-kapwoning | 174 m² | 2020 | — |
Andere straten in Dedemsvaart-Zuidoost
- Beethovenstraat
- Mesdagstraat
- Mittendorffwerf
- Holvastwerf
- Mien Ruyslaan
- Van Sandickstraat
- Kotermeerstal
- Cavaljéstraat
- Diepenbrockstraat
- Reuverswerf
- Zaaimansakker
- Van Barneveldstraat
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.