Noardwâl, Balk
Aan de Noardwâl liggen 57 woningen, met huisnummers van 1 tot 57. Overwegend twee-onder-een-kapwoningen (53%), mediaan 143 m², gebouwd rond 2022. De postcode is 8561 KA.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 288.000 – € 689.000 voor een woning van 143 m²
143 m² is de mediane oppervlakte aan de Noardwâl. Gerekend met € 3.416 per m². Dat is het prijspeil van Balk — 36 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — ongecorrigeerd, want in deze buurt zijn te weinig verkopen om een eigen prijspeil op te baseren. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 32 van de 57 woningen (56%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A komt daarvan het vaakst voor (14×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Noardwâl 1 | Twee-onder-een-kapwoning | 123 m² | 2024 | A++++ |
| Noardwâl 1A | Twee-onder-een-kapwoning | 108 m² | 2024 | A++++ |
| Noardwâl 2 | Vrijstaande woning | 143 m² | 2022 | A+++ |
| Noardwâl 3 | Twee-onder-een-kapwoning | 123 m² | 2024 | A++++ |
| Noardwâl 4 | Twee-onder-een-kapwoning | 122 m² | 2022 | — |
| Noardwâl 5 | Twee-onder-een-kapwoning | 108 m² | 2024 | A++++ |
| Noardwâl 6 | Twee-onder-een-kapwoning | 130 m² | 2022 | A+++ |
| Noardwâl 7 | Vrijstaande woning | 170 m² | 2019 | A+++ |
| Noardwâl 8 | Twee-onder-een-kapwoning | 130 m² | 2022 | A+++ |
| Noardwâl 9 | Vrijstaande woning | 182 m² | 2019 | A |
| Noardwâl 10 | Twee-onder-een-kapwoning | 130 m² | 2022 | — |
| Noardwâl 11 | Vrijstaande woning | 157 m² | 2019 | — |
| Noardwâl 12 | Twee-onder-een-kapwoning | 130 m² | 2022 | — |
| Noardwâl 13 | Vrijstaande woning | 144 m² | 2013 | — |
| Noardwâl 14 | Twee-onder-een-kapwoning | 130 m² | 2022 | A+++ |
| Noardwâl 15 | Vrijstaande woning | 150 m² | 2017 | A |
| Noardwâl 16 | Vrijstaande woning | 143 m² | 2022 | — |
| Noardwâl 17 | Twee-onder-een-kapwoning | 176 m² | 2019 | A |
| Noardwâl 18 | Vrijstaande woning | 143 m² | 2023 | A+++ |
| Noardwâl 19 | Twee-onder-een-kapwoning | 176 m² | 2019 | — |
| Noardwâl 20 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 2023 | — |
| Noardwâl 21 | Vrijstaande woning | 175 m² | 2019 | — |
| Noardwâl 22 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 2023 | — |
| Noardwâl 23 | Vrijstaande woning | 167 m² | 2019 | A |
| Noardwâl 24 | Twee-onder-een-kapwoning | 108 m² | 2023 | — |
| Noardwâl 25 | Vrijstaande woning | 162 m² | 2019 | A++ |
| Noardwâl 26 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 2023 | A+++ |
| Noardwâl 27 | Vrijstaande woning | 159 m² | 2019 | — |
| Noardwâl 28 | Twee-onder-een-kapwoning | 108 m² | 2023 | — |
| Noardwâl 29 | Vrijstaande woning | 151 m² | 2019 | A++++ |
| Noardwâl 30 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 2023 | A++++ |
| Noardwâl 31 | Vrijstaande woning | 163 m² | 2019 | A |
| Noardwâl 32 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 2023 | A+++ |
| Noardwâl 33 | Vrijstaande woning | 159 m² | 2017 | — |
| Noardwâl 34 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 2023 | A++++ |
| Noardwâl 35 | Twee-onder-een-kapwoning | 163 m² | 2012 | A |
| Noardwâl 36 | Vrijstaande woning | 143 m² | 2023 | A++ |
| Noardwâl 37 | Twee-onder-een-kapwoning | 176 m² | 2012 | A |
| Noardwâl 38 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 2023 | — |
| Noardwâl 39 | Vrijstaande woning | 159 m² | 2014 | A |
| Noardwâl 40 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 2023 | — |
| Noardwâl 41 | Vrijstaande woning | 157 m² | 2014 | A |
| Noardwâl 42 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 2023 | A+++ |
| Noardwâl 43 | Vrijstaande woning | 163 m² | 2014 | A |
| Noardwâl 44 | Twee-onder-een-kapwoning | 108 m² | 2023 | — |
| Noardwâl 45 | Vrijstaande woning | 157 m² | 2012 | — |
| Noardwâl 46 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 2023 | — |
| Noardwâl 47 | Vrijstaande woning | 147 m² | 2012 | — |
| Noardwâl 48 | Twee-onder-een-kapwoning | 108 m² | 2023 | — |
| Noardwâl 49 | Vrijstaande woning | 159 m² | 2012 | — |
| Noardwâl 50 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 2023 | — |
| Noardwâl 51 | Vrijstaande woning | 188 m² | 2012 | A |
| Noardwâl 52 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 2023 | — |
| Noardwâl 53 | Vrijstaande woning | 147 m² | 2012 | A |
| Noardwâl 54 | Vrijstaande woning | 143 m² | 2023 | — |
| Noardwâl 55 | Vrijstaande woning | 148 m² | 2012 | A |
| Noardwâl 57 | Vrijstaande woning | 175 m² | 2012 | A |
Andere straten in Balk
- Talma Park
- Tribune
- Wilhelminastraat
- De Wurdze
- De Greide
- Dubbelstraat
- Jelle Meineszleane
- De Warren
- De Weind
- Sate Steenbergenstrjitte
- De Dammen
- De Timpe
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.