Woningwaarde in Zevenaar
Zevenaar telt 13.102 woningen en ligt in de gemeente Zevenaar. De helft van de woningen is groter dan 119 m² en het mediane bouwjaar is 1974.
Wat is uw huis in Zevenaar waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Zevenaar
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 334 verkopen in Zevenaar.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 435.289 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.660 |
| Gemiddelde verkooptijd | 28 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 334 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 369 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Zevenaar
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 4.219 | 32,8% |
| Appartement | 2.929 | 22,7% |
| Hoekwoning | 2.534 | 19,7% |
| Twee-onder-een-kap | 1.889 | 14,7% |
| Vrijstaand | 1.308 | 10,2% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 98,3% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Zevenaar
19 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Zevenaar ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Zonnemaat | Zevenaar | 1.931 | € 267.000 |
| Schrijvershoek | Zevenaar | 1.428 | € 253.000 |
| Methen | Zevenaar | 1.378 | € 309.000 |
| Stegeslag | Zevenaar | 1.366 | € 324.000 |
| Groot Holthuizen | Zevenaar | 1.230 | € 450.000 |
| Centrum | Zevenaar | 1.154 | € 266.000 |
| Lentemorgen I | Zevenaar | 1.056 | € 290.000 |
| Het Grieth | Zevenaar | 800 | € 303.000 |
| Molenwijk | Zevenaar | 687 | € 335.000 |
| Lentemorgen II | Zevenaar | 636 | € 317.000 |
| De Horst | Zevenaar | 421 | € 363.000 |
| Ooy | Zevenaar | 419 | € 561.000 |
| Oud Zevenaar | Zevenaar | 285 | € 434.000 |
| Camphuizen | Babberich | 111 | € 574.000 |
| Zuidspoor | Zevenaar | 55 | € 545.000 |
| Zevenaars Broek | Zevenaar | 46 | € 604.000 |
| Mercurion | Zevenaar | 41 | — |
| Tatelaar | Zevenaar | 37 | € 467.000 |
| Hengelder | Zevenaar | 19 | € 397.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Zevenaar, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Zevenaar
De 60 grootste van 397 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 397 straten in Zevenaar.
| Bergvrede | 252 | 79 m² | 1984 |
| Schaapsdrift | 250 | 125 m² | 1971 |
| Masiusplein | 222 | 73 m² | 1998 |
| Willem de Zwijgerlaan | 174 | 113 m² | 1970 |
| Vondellaan | 163 | 87 m² | 1966 |
| Mozartlaan | 158 | 83 m² | 1969 |
| Tolsingel | 152 | 118 m² | 2010 |
| Babberichseweg | 147 | 132 m² | 1926 |
| Arnhemseweg | 127 | 135 m² | 1962 |
| Hunneveldweg | 127 | 78 m² | 1980 |
| 't Stegeslag | 123 | 132 m² | 1974 |
| Molenstraat | 122 | 56 m² | 1998 |
| Kuilsmaat | 116 | 63 m² | 1981 |
| Bachstraat | 111 | 116 m² | 1969 |
| De Hooge Bongert | 111 | 63 m² | 1973 |
| Wilgenhoek | 111 | 139 m² | 1972 |
| Meidoornstraat | 110 | 87 m² | 1972 |
| Westeinde | 110 | 129 m² | 1969 |
| Didamseweg | 107 | 116 m² | 1965 |
| Privaslaan | 105 | 64 m² | 1985 |
| Roodwilligen | 103 | 182 m² | 1996 |
| Botterland | 98 | 110 m² | 1973 |
| Bastion | 96 | 65 m² | 1984 |
| Weilburglaan | 96 | 67 m² | 1985 |
| Brusselsestraat | 94 | 81 m² | 1988 |
| Noordeinde | 93 | 110 m² | 1995 |
| Wagnerstraat | 91 | 80 m² | 1968 |
| PC Hooftstraat | 90 | 110 m² | 1963 |
| Valeriusstraat | 90 | 150 m² | 1970 |
| De Hazelaar | 89 | 145 m² | 1972 |
| Hoflaan | 85 | 71 m² | 2026 |
| Oosteinde | 82 | 119 m² | 1965 |
| Van Beethovenstraat | 81 | 116 m² | 1968 |
| De Olmen | 80 | 125 m² | 1972 |
| Zuiderlaan | 80 | 148 m² | 1968 |
| Schievestraat | 79 | 113 m² | 1959 |
| Oud Zevenaarseweg | 78 | 163 m² | 1955 |
| Markt | 77 | 70 m² | 1992 |
| Schoolstraat | 77 | 78 m² | 2004 |
| Schubertstraat | 77 | 83 m² | 1968 |
| Sellersmaat | 77 | 126 m² | 1974 |
| Populierenhoek | 75 | 154 m² | 1973 |
| Brahmsstraat | 74 | 161 m² | 1970 |
| Monnetstraat | 73 | 122 m² | 1985 |
| Grietsestraat | 71 | 114 m² | 2004 |
| Kerkstraat | 69 | 95 m² | 1910 |
| Swanepol | 67 | 66 m² | 2026 |
| Chopinstraat | 65 | 126 m² | 1968 |
| Michiel de Ruyterstraat | 65 | 130 m² | 1971 |
| Stedelaan | 63 | 152 m² | 2021 |
| Hallsteinstraat | 62 | 92 m² | 1986 |
| Huygenslaan | 62 | 108 m² | 1964 |
| Schellenkrans | 62 | 145 m² | 1992 |
| Julianalaan | 61 | 104 m² | 1957 |
| Lentemorgen | 61 | 81 m² | 2010 |
| Eikenbaan | 60 | 125 m² | 1972 |
| Holtkamplaan | 60 | 134 m² | 2025 |
| Grootmaat | 59 | 137 m² | 1973 |
| Hogenakker | 59 | 125 m² | 1973 |
| De Beemd | 58 | 121 m² | 1973 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.