Woningwaarde in Westervoort
Westervoort telt 6.911 woningen en ligt in de gemeente Westervoort. De helft van de woningen is groter dan 113 m² en het mediane bouwjaar is 1983.
Wat is uw huis in Westervoort waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Westervoort
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 146 verkopen in Westervoort.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 442.084 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.902 |
| Gemiddelde verkooptijd | 31 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 146 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 163 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Westervoort
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 2.891 | 41,8% |
| Hoekwoning | 1.441 | 20,9% |
| Appartement | 967 | 14,0% |
| Twee-onder-een-kap | 885 | 12,8% |
| Vrijstaand | 726 | 10,5% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 100,0% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Westervoort
6 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Westervoort ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Westervoort | Wijk 00 | 2.751 | € 361.000 |
| Westervoort-Lange Maat en Hoogeind | Wijk 00 | 1.430 | € 305.000 |
| De Ganzepoel-Schans | Wijk 00 | 1.124 | € 318.000 |
| De Leigraaf-De Steenderens | Wijk 00 | 906 | € 336.000 |
| Westervoort-Broeklanden | Wijk 00 | 657 | € 278.000 |
| Verspreide huizen Westervoort | Wijk 00 | 43 | € 578.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Westervoort, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Westervoort
De 60 grootste van 156 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 156 straten in Westervoort.
| Mosterdhof | 284 | 132 m² | 1975 |
| Klapstraat | 217 | 141 m² | 1972 |
| Waemelslant | 192 | 115 m² | 1981 |
| De Rosmolen | 154 | 94 m² | 1987 |
| Het Geerken | 154 | 73 m² | 1997 |
| Halve Morgen | 145 | 99 m² | 1976 |
| Lange Maat | 145 | 113 m² | 1983 |
| Dorpstraat | 142 | 101 m² | 1935 |
| Van der Hoevensstraat | 139 | 118 m² | 1974 |
| De Leigraaf | 138 | 88 m² | 1983 |
| Beekenoord | 137 | 76 m² | 2016 |
| Brullenweide | 137 | 99 m² | 1975 |
| Hamersestraat | 123 | 62 m² | 2014 |
| Koeweide | 122 | 122 m² | 1975 |
| De Hoge Hoeve | 106 | 126 m² | 1991 |
| Heilweg | 103 | 149 m² | 1988 |
| Lentsenburg | 99 | 94 m² | 1984 |
| Vredenburgstraat | 98 | 126 m² | 1959 |
| Vrouwenslag | 96 | 99 m² | 1975 |
| Goltackers | 95 | 120 m² | 1979 |
| Het Gilde | 86 | 104 m² | 1987 |
| Bergse Maat | 82 | 115 m² | 1982 |
| Molenacker | 82 | 101 m² | 1985 |
| Looyenland | 80 | 122 m² | 1976 |
| 't Biezenweitje | 78 | 85 m² | 1984 |
| Begijneslag | 76 | 122 m² | 1975 |
| De Ganzenpoel | 76 | 114 m² | 1986 |
| 't Anthonie | 74 | 83 m² | 1985 |
| 't Hoge Eind | 74 | 111 m² | 1984 |
| Lange Griet | 73 | 110 m² | 1985 |
| Dorpsplein | 72 | 78 m² | 1998 |
| Jagerskamp | 69 | 115 m² | 1983 |
| De Camp | 66 | 99 m² | 1987 |
| Kreytierstraat | 65 | 89 m² | 1966 |
| Kaeltjes Hofstee | 64 | 111 m² | 1982 |
| Vaalmanstraat | 60 | 96 m² | 1954 |
| Scheisprong | 58 | 100 m² | 1983 |
| IJsselrust | 54 | 184 m² | 1995 |
| Wolter Visscherstraat | 52 | 91 m² | 1974 |
| De Waaij | 51 | 126 m² | 2008 |
| 't Kleefse | 50 | 95 m² | 1987 |
| 't Slag | 49 | 137 m² | 1950 |
| Achterse Weide | 49 | 115 m² | 1986 |
| De Steenderens | 47 | 138 m² | 1987 |
| Wolfsenwaard | 45 | 112 m² | 1983 |
| De Clossei | 44 | 78 m² | 1985 |
| Paepestraat | 44 | 78 m² | 2011 |
| Raveland | 44 | 77 m² | 1982 |
| Pals | 43 | 177 m² | 1937 |
| Schaapswaard | 42 | 88 m² | 1983 |
| Vos de Waelstraat | 42 | 118 m² | 1966 |
| Dr. Schaepmanstraat | 41 | 126 m² | 1962 |
| Hessepas | 41 | 128 m² | 1982 |
| Sonnedach | 41 | 59 m² | 1986 |
| Emmerik | 40 | 157 m² | 1979 |
| Drususlaan | 39 | 121 m² | 1986 |
| Santacker | 39 | 102 m² | 1984 |
| Cloecklaan | 38 | 114 m² | 1970 |
| De Kemfkens | 38 | 104 m² | 1985 |
| Hageland | 37 | 113 m² | 2009 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.