Huizenprijzen en woningwaarde in Wanroij
Wanroij telt 1.349 woningen en ligt in de gemeente Land van Cuijk. De helft van de woningen is groter dan 149 m² en het mediane bouwjaar is 1980.
Wat is uw huis in Wanroij waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Wanroij
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 26 verkopen in Wanroij.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 554.517 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.578 |
| Gemiddelde verkooptijd | 48 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 26 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 34 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Wanroij bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Wanroij is 149 m²; tegen € 3.578 per m² komt die uit rond € 533.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 48 dagen in Wanroij. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Wanroij
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 656 | 48,8% |
| Twee-onder-een-kap | 418 | 31,1% |
| Appartement | 109 | 8,1% |
| Hoekwoning | 84 | 6,3% |
| Tussenwoning | 77 | 5,7% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 99,6% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Wanroij
3 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Wanroij ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Wanroij | Wanroij | 1.152 | € 416.000 |
| Wanroij's Broek buitengebied | Wanroij | 164 | € 552.000 |
| Bedrijventerrein Molenveld | Wanroij | 33 | € 423.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Wanroij, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Wanroij
De 60 grootste van 75 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 75 straten in Wanroij.
| Maalderijstraat | 62 | 116 m² | 2025 |
| Hapseweg | 47 | 172 m² | 1968 |
| Molenstraat | 45 | 183 m² | 1950 |
| Lindenlaan | 44 | 140 m² | 1965 |
| Millseweg | 43 | 188 m² | 1960 |
| Hoevensestraat | 42 | 165 m² | 1964 |
| Klompenmakersstraat | 41 | 114 m² | 1990 |
| Zichtstraat | 39 | 31 m² | 1989 |
| De Peppels | 38 | 124 m² | 1988 |
| Ploegweg | 38 | 66 m² | 1999 |
| Dorpsstraat | 37 | 171 m² | 1960 |
| Noordstraat | 37 | 215 m² | 1967 |
| Risterstraat | 37 | 137 m² | 1980 |
| Hank | 36 | 164 m² | 1965 |
| Groenhoeven | 32 | 110 m² | 1972 |
| Lepelstraat | 32 | 166 m² | 1962 |
| Koningslinde | 29 | 196 m² | 2006 |
| Peelstraat | 28 | 220 m² | 1955 |
| De Esdoorn | 27 | 100 m² | 2023 |
| Vlasakker | 26 | 102 m² | 1990 |
| Egstraat | 23 | 142 m² | 1975 |
| De Elzen | 20 | 110 m² | 1990 |
| Kruinstraat | 20 | 130 m² | 1980 |
| Lamperen | 20 | 205 m² | 1953 |
| Meidoornlaan | 20 | 125 m² | 1975 |
| De Beeten | 19 | 179 m² | 1985 |
| Haarhamer | 19 | 191 m² | 1980 |
| Kattenstraat | 19 | 216 m² | 2023 |
| Hazelaar | 18 | 123 m² | 2023 |
| Kouterweg | 18 | 116 m² | 1972 |
| Steeg | 18 | 193 m² | 2006 |
| Park | 17 | 205 m² | 1960 |
| Hakstraat | 16 | 138 m² | 1981 |
| Herselstraat | 16 | 109 m² | 1981 |
| Krimlinde | 16 | 175 m² | 2003 |
| De Essen | 15 | 159 m² | 1991 |
| Lindenplein | 15 | 123 m² | 1957 |
| Leeuwebek | 14 | 175 m² | 1996 |
| Vlaskam | 14 | 141 m² | 1988 |
| Broek | 13 | 228 m² | 1970 |
| Verlorenhoek | 13 | 227 m² | 1935 |
| Wetstraat | 13 | 131 m² | 1980 |
| Beekstraat | 11 | 153 m² | 1996 |
| De Roting | 11 | 89 m² | 1993 |
| Noord | 11 | 191 m² | 1961 |
| Broekkant | 10 | 262 m² | 1976 |
| De Knappert | 10 | 105 m² | 2002 |
| Raamweg | 10 | 158 m² | 1975 |
| Schoolstraat | 10 | 166 m² | 1974 |
| 't Muurke | 9 | 220 m² | 1970 |
| Akkerwinde | 9 | 215 m² | 1997 |
| Kuilsendijk | 9 | 186 m² | 1960 |
| Peelkant | 9 | 325 m² | 1938 |
| Hulsbeek | 8 | 224 m² | 1968 |
| Kwikstraat | 8 | 189 m² | 1960 |
| De Vlaskuil | 7 | 205 m² | 2006 |
| Kuilenstraat | 7 | 191 m² | 1935 |
| Lijsterbesstraat | 7 | 147 m² | 1978 |
| Lindenpark | 7 | 213 m² | 2002 |
| Bus | 6 | 225 m² | 1918 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.