Woningwaarde in Venray
Venray telt 14.311 woningen en ligt in de gemeente Venray. De helft van de woningen is groter dan 120 m² en het mediane bouwjaar is 1981.
Wat is uw huis in Venray waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Venray
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 343 verkopen in Venray.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 439.883 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.746 |
| Gemiddelde verkooptijd | 45 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 343 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 418 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Venray
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Appartement | 3.810 | 27,2% |
| Tussenwoning | 3.586 | 25,6% |
| Twee-onder-een-kap | 2.460 | 17,6% |
| Vrijstaand | 2.128 | 15,2% |
| Hoekwoning | 2.018 | 14,4% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 97,8% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Venray
19 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Venray ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Centrum | Centrum | 1.584 | € 305.000 |
| Veltum 1 | Veltum | 1.230 | € 300.000 |
| Brukske 1 | Brukske | 1.012 | € 280.000 |
| Noordwest | West | 1.007 | € 248.000 |
| Brabander | Brabander | 986 | € 525.000 |
| St. Antoniusveld | St. Antoniusveld | 971 | € 377.000 |
| Brukske 2 | Brukske | 951 | € 278.000 |
| Landweert 2 | Landweert | 927 | € 325.000 |
| Landweert 3 | Landweert | 867 | € 368.000 |
| Landweert 1 | Landweert | 831 | € 292.000 |
| Veltum 2 | Veltum | 700 | € 450.000 |
| West midden | West | 628 | € 285.000 |
| Oranjebuurt | Oost | 510 | € 459.000 |
| Smakterheide | Smakterheide | 499 | € 423.000 |
| Bomenbuurt | Oost | 468 | € 283.000 |
| Vlakwater | Vlakwater | 409 | € 655.000 |
| West zuid | West | 390 | € 307.000 |
| Burggraaf | Oost | 307 | € 371.000 |
| Keizersveld | Landweert | 34 | € 171.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Venray, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Venray
De 60 grootste van 447 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 447 straten in Venray.
| Veltumse Kleffen | 249 | 92 m² | 1969 |
| Haammakerstraat | 208 | 92 m² | 1991 |
| Kruidenlaan | 185 | 106 m² | 1982 |
| Merseloseweg | 173 | 108 m² | 1980 |
| Kiosk | 151 | 69 m² | 1977 |
| Langstraat | 146 | 159 m² | 1954 |
| De Gouden Leeuw | 132 | 71 m² | 1986 |
| Jerusalem | 127 | 100 m² | 2002 |
| Penningkruid | 122 | 134 m² | 1994 |
| Mambostraat | 120 | 118 m² | 1975 |
| Schuttersveld | 120 | 56 m² | 1968 |
| St. Servatiusweg | 117 | 56 m² | 2009 |
| Kempweg | 116 | 119 m² | 1967 |
| Stationsweg | 114 | 190 m² | 1937 |
| Mozartstraat | 104 | 93 m² | 1973 |
| Vlierstraat | 104 | 90 m² | 2004 |
| Oostsingel | 100 | 71 m² | 2026 |
| Bachstraat | 98 | 97 m² | 1973 |
| Akelei | 97 | 107 m² | 1981 |
| Pavanestraat | 96 | 116 m² | 1975 |
| St. Jozefweg | 95 | 92 m² | 2006 |
| D'n Herk | 94 | 106 m² | 2008 |
| De Hoge Beek | 90 | 96 m² | 1968 |
| Klaproos | 89 | 105 m² | 1987 |
| Eindstraat | 88 | 111 m² | 2001 |
| Langeweg | 88 | 130 m² | 1954 |
| Bergweg | 85 | 25 m² | 1968 |
| Aronskelk | 80 | 108 m² | 1980 |
| Hoenderstraat | 80 | 152 m² | 1954 |
| Sleutelbloem | 80 | 129 m² | 1993 |
| Valderen | 80 | 86 m² | 2026 |
| Kroonkruid | 79 | 113 m² | 1990 |
| Overloonseweg | 79 | 186 m² | 1965 |
| Patersstraat | 79 | 84 m² | 1979 |
| Joke Smitstraat | 78 | 120 m² | 1997 |
| Prins Bernhardstraat | 78 | 122 m² | 1958 |
| Boterbloem | 77 | 110 m² | 1983 |
| St. Antoniusstraat | 77 | 68 m² | 1980 |
| Henseniusstraat | 76 | 68 m² | 1995 |
| Eikenlaan | 75 | 94 m² | 1962 |
| Honingklaver | 75 | 48 m² | 1983 |
| Helfrichstraat | 74 | 108 m² | 1965 |
| Gouden Leeuwplein | 71 | 110 m² | 2009 |
| Pastoor van der Gaetstraat | 70 | 102 m² | 1964 |
| Westsingel | 70 | 81 m² | 1965 |
| Parklaan | 69 | 175 m² | 2022 |
| Turfsteker | 69 | 96 m² | 2026 |
| Bolderik | 68 | 92 m² | 1981 |
| Chopinstraat | 68 | 120 m² | 1972 |
| Serenadestraat | 68 | 126 m² | 1973 |
| Hubenhof | 67 | 64 m² | 1972 |
| Kamperfoelie | 67 | 126 m² | 1988 |
| Maasheseweg | 67 | 140 m² | 1967 |
| Noordsingel | 66 | 84 m² | 2013 |
| Zuidsingel | 65 | 95 m² | 2019 |
| Beethovenstraat | 64 | 120 m² | 1972 |
| Griegstraat | 64 | 120 m² | 1972 |
| Oude Oostrumseweg | 63 | 145 m² | 1952 |
| Isabellahof | 62 | 170 m² | 1979 |
| Rosa Manusstraat | 62 | 126 m² | 1997 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.